Najlepsze agencje modelingowe w Polsce
Administrator
Liczba postów: 4,575
Reputacja: 51
RE: Najlepsze agencje modelingowe w Polsce
Dziś rzuciłem okiem na agencję Q-MODELS i muszę przyznać, że świetne twarze udało im się zgromadzić a dla nas znajome będą zapewne - Marcelina Zawadzka, Zuza Butryn a dla wnikliwych oczu inne...Uśmiech Tyle piękności, mogłyby się gdzieś zgłosić do konkursu piękności ale nie dziwię się, że coraz trudniej je do tego przekonać w świetle tego, w jakim ostatnio świetle są one stawiane. Nasza też w tym rola by propagować plusy startów tam.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
02-Lip-2015 20:09
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Ja polecam ze swoje strony agencje modelek Infernal. Na prawdę świetna agencja, wiele sesji zdjęciowych i pokazów mody ma ta agencja modelek z Warszawy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-Paź-2015 21:19 przez aga2021.)
01-Paź-2015 18:46
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Jakim cudem w tej rozpisce zabrakło Obsession http://agencjaobsession.pl/ ? Uśmiech Świetna agencja hostess w Warszawie. Współpracowałam z nimi blisko 3 lata i nigdy się nie zawiodłam. Polecam szczególnie dziewczynom ze stolicy, ale uwaga: nie przyjmują każdej chętnej! Stawiają na języki i ogarnięcie, więc trzeba być komunikatywnym. Osobiście polecam bardzo, ach piękny był to czas Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Cze-2016 14:01 przez PolkaOlka.)
27-Cze-2016 14:01
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,335
Reputacja: 65
(27-Cze-2016 14:01)PolkaOlka napisał(a):  Jakim cudem w tej rozpisce zabrakło Obsession http://agencjaobsession.pl/ ? Uśmiech

Choćby dlatego, że wątek jest o agencjach modelek, a nie agencjach hostess Uśmiech

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
27-Cze-2016 22:08
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 222
Reputacja: 15
Trochę słaba ta reklama w każdym wątku...
28-Cze-2016 01:00
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5