Najlepsze agencje modelingowe w Polsce
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Najlepsze agencje modelingowe w Polsce
Zastanawiasz się, gdzie wysłać swoje aplikacje ?
Podpowiadamy, wyszukując najlepsze agencje w Polsce. Należy pamiętać, że ważnym jest miejsce Twojego zamieszania. Większość najważniejszych eventów odbywa się w Warszawie, stąd nie jest tajemnicą, że modelka mieszkająca w stolicy będzie miała więcej szans wystąpić na pokazie, gdyż często dostajemy propozycję na dzień, dwa przed terminem zero.
Dopisujcie te najlepsze według Was, z całej Polski, popierając swój typ swoją opinią o agencji.

Warszawa:
D'Vision
Model Plus
Avant Model
New Age Model
Orange
Mango Models
eCasting [również w Poznaniu]
q-models
yakomodels

Poznań:
Gaga
Hook
eCasting [również w Warszawie]

Wrocław:
Fuku Models
AMQ
SPP

Pamiętaj, żeby polecać tylko sprawdzone agencje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-Lip-2015 20:10 przez Ironic.)
09-Wrz-2014 11:08
WWW Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 13
Reputacja: 4
RE: Najlepsze agencje modelingowe w Polsce
Czesc!
Co do dobrych agencji w polsce to jest ich jeszcze troszke Uśmiech
Zaczynajac od stolicy mamy tu jeszcze:

-ECManagment
-Wave Models
-Eastern Models
-Vanilla models (tu bardziej aktorsko-komercyjnie)
-No body's perfect (pierwsza polska agencja plussize)
-Panda Models (tu dla panow)
-ASmanagment
-Specto Models
-Wonder Models
-NEVA Models

Krakow:
-Hysteria Models (nowy produkt agencji ASmanagment)

Uśmiech
21-Wrz-2014 18:14
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,848
Reputacja: 94
Fuku Models z Wrocławia nie jest agencją godną polecenia jeśli mówimy o agencjach typowo modelingowych i dziewczynach, które poważnie myślą o pracy w tej branży.

Najwyższa półka polskiego modelingu to wymienione już tutaj Avant Models, GAGA Models, Model Plus, D'vision, AS Managment, New Age Models.

Z niewymienionych godne polecenia są też:
- FUTURE Models | Gdynia
- MAGTEAM Models | Warszawa/NY
- MILK Model | Wrocław
- Embassy Models | Warszawa
- Charme de la Mode | Warszawa
- EC Managment | Warszawa
- Moss Model Managment | Wrocław/Warszawa
- MO Model Management | Szczecin

Są to mało znane agencje w Polsce z racji tego, że ich modelki pracują wyłącznie na zagranicznych kontraktach. Współpracują z różnymi agencjami na świecie. Głównie z tej 'średniej' półki, ale są też modelki z tych agencji, które pracują dla IMG, Women czy Elite.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
23-Wrz-2014 22:35
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Nowa agencja modelek na polskim rynku - NEW STAGE.
[Obrazek: 10489770_1479187469018805_40824752825045...b24d96a3c1]

Więcej tutaj : https://www.facebook.com/pages/New-Stage...2552425630

Agencja powołana została przez biuro Miss Polski, które jakby nie było ma kontakt z wieloma pięknymi dziewczynami z potencjałem na modelki z racji tematyki, w której działają.
Oto cytat z fanpaga Miss Polski
Od lat inspiruje nas piękno... Nie popadając w rutynę, nie ulegając standardom organizujemy najważniejsze w Polsce konkursy piękności: Miss Polski i Miss Polski Nastolatek.
Mając na uwadze potencjał drzemiący w naszych finalistkach stworzyliśmy agencję modelek, której celem będzie promocja uczestniczek i finalistek konkursu w świecie mody.

Wśród modelek takie znane twarze miłośnikom konkursów piękności , m.in. : Weronika Szmajdzińska (Miss Global Teen Miss Polski Nastolatek 2012, Miss Poland World, uczestniczka programu Project Runaway jako modelka).
Źródło : New Stagefanpage Miss Polski

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Paź-2014 17:15 przez Ironic.)
10-Paź-2014 15:57
Moderator
(10-Paź-2014 15:57)Ironic napisał(a):  Wśród modelek takie znane twarze miłośnikom konkursów piękności jak : Weronika Szmajdzińska (Miss Global Teen Miss Polski Nastolatek 2012, Miss Poland World, uczestniczka programu Project Runaway jako modelka), czy też Agata Mróz.

Agata Mróz??

Wśród ich modelek znajdują się również:
- Blanka Tichoruk - MPN'14
- Wiktoria Klupś - 2 Wice MPN'14
- Kinga Marunowska - top 10 MPN'14

Reszta dziewczyn to też na pewno misslandowskie finalistki, bo buzie kojarzę tylko nie wszystkie pamiętam z nazwiska.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inną nową, świetnie zapowiadającą się agencją modelek jest
Venti Models | Pooznań

fanpage Venti Models
Strona internetowa Venti Models [w budowie]

Agencję założyli Krzysztof Drgas i Paweł Judek - byli bookerzy GAGI, czyli jednej z najlepszych agencji w Polsce. Co za tym idzie Panowie raz, że znają się na tym biznesie, a dwa mają już wyrobione znajomości w branży, a to więcej niż 50% sukcesu. Przypuszczam, że za jakiś czas będzie to jedna z lepszych agencji w Polsce, a jak wszystko pójdzie po ich myśli to za kilka lat będą mogli chwalić się ogromnymi sukcesami i zaliczać się do najlepszych w kraju. I tego im życzę Oczko

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Paź-2014 17:16 przez Klaudia.)
10-Paź-2014 17:09
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(10-Paź-2014 17:09)Klaudia napisał(a):  
(10-Paź-2014 15:57)Ironic napisał(a):  Wśród modelek takie znane twarze miłośnikom konkursów piękności jak : Weronika Szmajdzińska (Miss Global Teen Miss Polski Nastolatek 2012, Miss Poland World, uczestniczka programu Project Runaway jako modelka), czy też Agata Mróz.

Agata Mróz??

Wśród ich modelek znajdują się również:
- Blanka Tichoruk - MPN'14
- Wiktoria Klupś - 2 Wice MPN'14
- Kinga Marunowska - top 10 MPN'14

Reszta dziewczyn to też na pewno misslandowskie finalistki, bo buzie kojarzę tylko nie wszystkie pamiętam z nazwiska.

Nie mam zielonego pojęcia jakim cudem wkradła mi się w temat Agata Mróz.... czytałem o niej, ale nie w tym temacie widocznie.... nie polecam otwieranie 20 okienek przeglądarki bo potem wychodzi co wychodzi ...:)Napiszę, że Radwańska startuje w Miss Polonia i będzie ubaw.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Paź-2014 17:23 przez Ironic.)
10-Paź-2014 17:16
Moderator
(10-Paź-2014 17:16)Ironic napisał(a):  Nie mam zielonego pojęcia jakim cudem wkradła mi się w temat Agata Mróz.... czytałem o niej, ale nie w tym temacie widocznie.... nie polecam otwieranie 20 okienek przeglądarki bo potem wychodzi co wychodzi ...Uśmiech

Zdarza się Oczko Zastanawiałam się tylko czy to zbieżność nazwisk czy rzeczywiście pomyłka Uśmiech

Moje Miss 2017
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Paź-2014 17:23 przez Ironic.)
10-Paź-2014 17:20
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Ze spokojnym sumieniem mogę polecić agencję Yako models z Warszawy.
Znam dlatego polecam Uśmiech
Początkującym odradzam natomiast ECManagement. Dlaczego?
Nie wszystko co zawiera umowa,ma zastosowanie w rzeczywistości. Ciężko potem tę umowę rozwiązać.
21-Kwi-2015 20:04
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Yako Models To rzeczywiście fajnie rozwijająca się agencja. Jest to nowy twór polskiego modelingu, ale bardzo fajnie sobie radzą. Modelki pracują, a to jest jeden z najważniejszych czynników.

Co do EC i możliwości rozwiązania umowy czy też nie to jest tak samo indywidualna kwestia jak ta czy w/w agencja rzeczywiście jest dobra. Znam różne opinie o EC, ale większość jest zdecydowanie pozytywna. Generalnie jeśli nie jest się pewnym umowy to nie należy jej podpisywać. Związanie się z agencją jest swego rodzaju odpowiedzialnością, dlatego nie dziwi mnie, że jeśli agencja (obojętnie jaka) podpiszę umowę z obiecującą modelką, która nagle zmieni zdanie i chce przejść do innej agencji, to ta pierwsza nie będzie chciała jej tak od razu puścić. Chociaż wiem też od wielu modelek z różnych agencji (w tym EC), że nie miały żadnych problemów z rozwiązaniem umowy, kiedy argumentem było brak zleceń przez jakiś czas. Także to na prawdę jest bardzo indywidualna kwestia Oczko

Moje Miss 2017
22-Kwi-2015 10:39
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Rzuć sobie okiem tutaj - yakomodels.com. Moja koleżanka zgłosiła się do tej agencji i była bardzo zadowolona. Moim zdaniem najpierw trzeba się zorientować czy agencja oby na pewno jest uczciwa i przede wszystkim profesjonalna. W tym przypadku nie musisz się o nic martwić, pozytywne opinie mówią same za siebie.
12-Maj-2015 13:10
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5