Mister Supranational 2017 - Wenezuela
Moderator
Liczba postów: 2,613
Reputacja: 76
RE: Mister Supranational 2017
(05-Gru-2017 19:32)Izrael napisał(a):  Piękna para.
Koreanka wygląda nawet całkiem, całkiem; faktycznie jest wygadana i dobrze się z nią rozmawia, jednak bez języka angielskiego jest trudniej
Wenezuelczyk przystojny, robi miłe wrażenie, nie mówi tak biegle p oangielsku, dlatego jest mu trudniej coś powiedziec. Jestem bardzo zadowolony

Ja również jestem zadowolona. Oczywiście, teorertycznie można było lepiej wybrać MS, ale być może tylko lepiej w kwestii wizualnej. Tego nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy. Uważam też, że Jenny wcale nie jest brzydka. Mnie się ona podoba. Ktoś pisał, że przebrnęła niezauważona przez MU, a w Suprze ktoś inny dał jej koronę. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Przykładem z bieżącego roku jest np. Chanelle z Curacao, która w zeszłym roku przepadła na MU, a w tym została Wicemiss Int. Wolę Koreankę niż Kolumbijkę - jeśli miałabym wybierać Oczko Poza tym Jenny bardzo dobrze się słucha. Swobodnie wypowiada się w języku angielskim i ma dziewczyna coś do powiedzenia. Gabriel natomiast mam nadzieję, że podszkoli angielski. Jest przystojny, ma w sobie swobodę i jedyne czego mu brakuje to znajomości większej ilości słów w języku angielskim Oczko

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
06-Gru-2017 12:40
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 224
Reputacja: 0
Ja również wolę Koreankę w koronie niż Kolumbijkę. Do tego Jenny naprawdę fajnie mówi przez co miło się jej słucha. A co do Gabriela to tak jak moi poprzednicy pisali - podszkolić język i będzie super Zawstydzony
06-Gru-2017 15:17
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,665
Reputacja: 87
Laureaci Supra 2017 na Van Graaf Press Day Oczko
[Obrazek: o8rk58s054mt.jpg]
[Obrazek: 5w7qomd6t51j.jpg]

zdj. AKPA
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-Gru-2017 21:47 przez Damian.)
06-Gru-2017 21:47
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,665
Reputacja: 87
Dziś Gabriel poleciał do Korei w swoją pierwszą oficjalną podróż jako Mister Supranational.
09-Gru-2017 16:37
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5