Mister Supranational 2017 - Wenezuela
Moderator
Liczba postów: 2,676
Reputacja: 90
Mister Supranational 2017 - Wenezuela
Finał 2.12.2017
W tym wątku będziemy publikować wszystko co związane jest z tegoroczną edycją. Kandydatów, informacje, wiadomości itp.

[Obrazek: 18121842_1387014611381886_87630275442061...e=59F11EDF]

-----
[Edit zrobione przez Ironica dnia 17.12.2017]

Mister Supranational - Wenezuela - Gabriel Correa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Gru-2017 18:23 przez Ironic.)
08-Mar-2017 13:43
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,703
Reputacja: 60
RE: Mister Supranational 2017
Tegoroczne zgrupowanie, jak w tamtym roku, częściowo będzie się odbywała również na Słowacji.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
27-Lip-2017 18:35
WWW Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,483
Reputacja: 31
Lubię gale finałowe MS i MrS ale to staje się nudne...nawet MGI stara się robić konkurs w innych krajach na całym globie a nie tylko Polska i to zimą...w dodatku te same miasto od kilku lat jakbyśmy nie mieli nic innego do pokazania...za kilka lat org krajowi będą się z tego konkursu wycofywać jak dalej tak będzie.
27-Lip-2017 19:14
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,703
Reputacja: 60
Z punktu widzenia kosztów (jedna scena - 3 finały) to im pasuje a my mamy festival piękna w 3 dni ale fakt, to jest zmęczenie materiału i raz na kilka lat bym ruszył się dalej kosztem zarobku. Co mi jednak do tego, kasa musi się zgadzać. Czy to prawda, że licencja ja Mistera Supra czy Miss to jakieś 1000$ ? Przy MU i MW to jednak inna bajka choć i historia i prestiż inne. Chociaż to zapewne trudne to postarałbym się raz na kilka lat pozyskać konkretnych sponsorów i ruszył się chociaż do Hiszpanii czy w inne ciekawe, ciepłe miejsca w Europie. Nikt nie mówi o tym, że mają być zaraz Filipiny czy Sanya. Tak, wiem, że Miss Interanational jest zawsze w Japonii ale to jednak Japonia a i zgodzicie się, że też jest to nudne co roku.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
27-Lip-2017 19:23
WWW Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,483
Reputacja: 31
Porównanie Tokio do Krynicy-Zdroju zima Oczko
MI właśnie zgrupowania ma fajne, typowo japońskie ale znów finały nudne jak flaki z olejem.
Ale tam mogą sobie pozwolić bo maja za sobą historię i prestiż...w Supra musza sobie na to jeszcze zapracować. Samo zaproszenie Misso i Globala to mimo wszystko za mało moim zdaniem.
27-Lip-2017 19:49
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 149
Reputacja: 11
A ja mam trochę inne zdanie. Absolutnie nie przeszkadza mi to, że konkurs o randze międzynarodowej organizowany jest w Polsce i co warte uwagi sam finał jest robiony na poziomie największych konkursów piękności na świecie. Ale niestety sam finał bo zgrupowanie, pre eliminacje, promowanie późniejszej zwyciężczyni i same werdykty pozostają już trochę do życzenia.
Gdyby dopracować kilka szczegółów to myślę, że śmiało mogłaby to być taka mała "konkursowa" wizytówka Polski. Przecież dla fanów od zawsze ME kojarzyło się z Filipinami, MI z Japonią, MU z USA to czemu nie MS z Polską Uśmiech
Niestety sam konkurs chyba stanął w miejscu, a przynajmniej przy równie nowym konkursem jakim jest MGI zaczyna wyglądać blado, ale nie do końca jestem pewien czy to wina miejsca i czasu organizowanego finału czy po prostu brak pomysłu na sam konkurs. Efektowna scena to jednak ciut mało..
27-Lip-2017 20:11
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,418
Reputacja: 33
(27-Lip-2017 20:11)Karol napisał(a):  A ja mam trochę inne zdanie. Absolutnie nie przeszkadza mi to, że konkurs o randze międzynarodowej organizowany jest w Polsce i co warte uwagi sam finał jest robiony na poziomie największych konkursów piękności na świecie. Ale niestety sam finał bo zgrupowanie, pre eliminacje, promowanie późniejszej zwyciężczyni i same werdykty pozostają już trochę do życzenia.
Gdyby dopracować kilka szczegółów to myślę, że śmiało mogłaby to być taka mała "konkursowa" wizytówka Polski. Przecież dla fanów od zawsze ME kojarzyło się z Filipinami, MI z Japonią, MU z USA to czemu nie MS z Polską Uśmiech
Niestety sam konkurs chyba stanął w miejscu, a przynajmniej przy równie nowym konkursem jakim jest MGI zaczyna wyglądać blado, ale nie do końca jestem pewien czy to wina miejsca i czasu organizowanego finału czy po prostu brak pomysłu na sam konkurs. Efektowna scena to jednak ciut mało..

Częściowo się z tobą zgodzę w takim zakresie, że jak najbardziej konkurs powinien pozostać w Polsce, natomiast nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że poziom finału MS dorównuje największym konkursom.

Osobiście uważam, że poza efektowną sceną, finały to żenada. Wydaje mi się, że organizatorzy nie mają pomysłu na finał - słaba choreografia, publika senna (jest to głównie spowodowane tym, iż za mało jest wejściówek dla zwykłych ludzi, a za dużo stolików dla VIP), a najgorsza jest muzyka (normalnie kwiaty więdną).
27-Lip-2017 20:43
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 364
Reputacja: 36
Mnie forma finałów zima w Polsce bardzo odpowiada. To jest coś zupełnie innego niż ciepłe klimaty i może dla nas nudne ale dla wielu kandydatów i kandydatek zima i śnieg to przeżycie. Ma to swój urok Uśmiech
27-Lip-2017 21:16
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 149
Reputacja: 11
To rzeczywiście mamy odmienne zdanie, bo akurat choreografia jest dosyć ciekawa, przynajmniej jest "jakaś" i coś się dzieje i każda kandydatka obojętnie czy wchodzi do top czy nie to jednak ma te swoje "5 minut" na scenie.
28-Lip-2017 05:50
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
(27-Lip-2017 21:16)Noir napisał(a):  Mnie forma finałów zima w Polsce bardzo odpowiada. To jest coś zupełnie innego niż ciepłe klimaty i może dla nas nudne ale dla wielu kandydatów i kandydatek zima i śnieg to przeżycie. Ma to swój urok Uśmiech

Mnie też ta "odmiana" pasuje. Nie uważam, żeby zgrupowania dla uczestników były nudne, bo zawsze dużo się dzieje. Wolę zimową Polskę, niż oglądać przez 3 tygodnie zdjęcia z hotelu jak podczas ostatnich zgrupowań MU w Vegas. Już kiedyś pisałam, ale mogę to powtarzać do skutku, że to, że dla Was śnieg jest nudny, nie znaczy, że jest dla wszystkich. Tak jak dla nas egzotyką są palmy i ciepły klimat, tak dla wielu uczestników, którzy tutaj przyjeżdżają jest to śnieg.

Przekonuje mnie też argument, że mamy międzynarodowy konkurs, który kojarzy się z Polską. Mnie, jako fankę konkursów piękności, osobiście bardzo to cieszy.

(28-Lip-2017 05:50)Karol napisał(a):  To rzeczywiście mamy odmienne zdanie, bo akurat choreografia jest dosyć ciekawa, przynajmniej jest "jakaś" i coś się dzieje i każda kandydatka obojętnie czy wchodzi do top czy nie to jednak ma te swoje "5 minut" na scenie.

O tuż to. Szczególnie pierwsza edycja MrS pokazała, że MSO ma pomysł na finały swoich konkursów. I było to coś innego, coś czego jeszcze nie było. A przynajmniej ja nie przypominam sobie.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-Lip-2017 09:10 przez Klaudia.)
28-Lip-2017 09:00
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5