Mister Polski 2017- eliminacje
Administrator
Liczba postów: 4,575
Reputacja: 51
RE: Mister Polski 2017- eliminacje
Mam podobne zdanie do tych, twierdzących, że jednak nie może pogodzić się z przegraną w większości. Nie twierdzę, że mogła to nie być ustawka. Jakub był od samego początku faworytem i to nie tylko wśród organizatorów zapewne. Oczywiście, że każdy startuje by wygrać, chcę naiwnie wierzyć, że każdy ma taki zamiar. Jednak będąc realistą, wierzę, że udział w takich wyborach, czy to męskiej wersji, czy żeńskiej, niesie za sobą również inne plusy, których nie tylko wygrana daje, a których inni startujący są na starcie świadomi (Kusiak sam o tym mówił, że liczył, że start też mu coś pomoże ugrać). Mówię o zdobyciu doświadczenia, zebrania kontaktów, pewności siebie czy dodatkowej popularności. Ilość sesji i relacji umożliwił każdemu finaliście na pokazanie się większe niż niejeden laureat innych konkursów może liczyć po wygraniu imprezy. Kto był na tyle mądry i obrotny doskonale wykorzystał ten czas i możliwości i z tego co obserwuję na pewno narzekać teraz nie będą, że ostatecznie nie wygrali. Pan Kusiak może być zniesmaczony nie samym ostatecznym wynikiem, do czego ma prawo. Jeśli były jakieś niesmaczne zachowania, to fakt, nie są one niczym fajnym ale uważam, że niszczenie wszystkiego dobrego co się zadziało dla innych jest mocnym przegięciem. Pan Kusiak może być zawiedziony, powtarzam, ale nie widzę, w czym mógłby być lepszy od samej finałowej 5 ? Ja za tak prostego i wulgarnego mistera podziękowałbym. Jego sposób wypowiedzi, ekspresji, pozbawiony klasy odrzuca mnie totalnie od takich osób. Zarzuca innym granie a jakoś nie pamiętam by pokazał swoje prostacki sposób wypowiedzi w trakcie zgrupowania czy finału. Też jak widać przyjął pewną maskę, godził się na określony sposób bycia, by nie pokazać się takim jakim jest. Zarzuca innym cyrk w Gambii ? Być może tak było, ale sam mógł w takim razie pokazać od początku jakim świetnym człowiekiem jest - miał ten sam czas by pokazać coś, za czym tłum i organizatorzy pójdą. Czyżby obawa przed tym, że organizatorzy nie kupią go takim jakim jest kazała mu czekać aż do zakończenia finału ? Nie od dziś wiemy, że trzeba przyjąć pewną postawę miss, misstera ale do tego trzeba mieć to coś, za czym pójdą ludzie. U Pana Kusiaka nie widzę nic z tego, co mogłoby tłumy za sobą pociągnąć. Na pewno nie jest tym czymś jego prawdziwy sposób bycia pokazujący jak wulgarnie się wypowiada i jakie jest jego przekonanie o tym, że to on jest 'normalny' w stosunku go 'gejów', gdzie oczywiście nic do nich nie ma. Urodowo też dyskusyjnie ale to kwestia gustu. No chyba, że nie zdobędzie się tytułu, to wtedy nie ma innej opcji, trzeba znaleźć winnych - sukcesy były zapewne tylko poprzez przyjęcie niemoralnych propozycji.

Nie bronię konkursu, bo mnie tam nie było, całe zgrupowanie wyglądało bardzo dobrze i wypromowało każdego finalistę maksymalnie. Kto chciał przy tym dodatkowo ugrać, mógł z głową z tego skorzystać. Jedynym błędem Kucenera było jednak to, że wystartował ponownie. Szkoda było oczywiście zmarnować jego potencjał i uważam, że tak jak w konkursach żeńskich każdy może wystartować ponownie jak się rozwinie i czuje na siłach, że teraz może więcej ale fakt, że jest związany z organizatorem nie pomaga. Jest to sprawa dyskusyjna. Adekwatnie do tej sytuacji można by powiedzieć, że wszystkie z regionu łódzkiego w Miss Polonia startować nie powinny bo są de facto związane z organizatorem.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Wrz-2017 11:55 przez Ironic.)
11-Wrz-2017 11:50
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 522
Reputacja: 18
RE: Mister Polski 2017- eliminacje
(11-Wrz-2017 10:52)Klaudia napisał(a):  
(10-Wrz-2017 22:02)supernova napisał(a):  Skoro wiedział to dlaczego się nie wycofał wcześniej?
Po co brał udział w "szopce"? Jakby miał na tyle charakteru to by się wcześniej wycofał i teraz nie biadolił.
Czytajac umowę i widząc z niej jakieś haczyki lub rzeczy które mi się nie podobają też nie trzeba składać podpisu.

O tuż to. Ustawka ustawką, ale nie to tutaj jest najważniejsze. Przynajmniej dla mnie. Padły dość poważne oskarżenia, na które Pan Bartosz nie ma "podkładki". Również uważam, że skoro było tak źle to ci, którzy nie chcieli brać udziału mogli zrezygnować od razu lub też wcześniej zacząć mówić. A nie dziś, kiedy wygląda to tak, jakby wyszedł ból tyłka, że nie udało im się nic osiągnąć. Tak się po prostu nie robi. Jeśli było coś na rzeczy to mógł nagrać równie żałosny filmik miesiąc temu - wcześniej czy później - a nie dzień czy dwa po finale. Bo uderza to w jego kumpla, nie tylko w konkurs.

Z tego co mówił, obowiązywała ich umowa, którą podpisali i w której jasno był zakaz wypowiadania się publicznie o informacjach "wewnętrznych". Po zakończeniu konkursu ta umowa już ich nie obowiązuje.

Na pewno niezaprzeczalne jest że Jakub Kucner i organizacja Mistera Polski posiadają tego samego managera, a sam Jakub związany jest z organizatorami od 2015 roku. Prowadził przecież nawet poprzednią edycję. W wyniku tych FAKTÓW, każdy ma prawo wątpić w wiarygodność tego konkursu.
11-Wrz-2017 13:58
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5