Miss Universe - newsy, ciekawostki.
Stały bywalec
Liczba postów: 1,234
Reputacja: 21
RE: Miss Universe - newsy, ciekawostki.
Coś mi się wydaje, że Kasia Włodarek jednak pojedzie teraz Oczko. Może tylko mi się wydaje, ale ostatnio instagram Kasi, jakby odżył https://www.instagram.com/kasia_wlodarek/
Swoją drogą ona albo Ludwika pasują na MU ze starego składu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Sie-2017 18:11 przez Livia.)
31-Sie-2017 18:11
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 60
Reputacja: 3
Autograf
tylko o ile Iza miała mało czasu, to była świetnie przygotowana...bo co jak co, ale Iza świetnie nas prezentowała, od Garderoby po wypowiedzi i pokazywanie siebie. U Izy problem był już w samym wyglądzie wydaję mi się. Jednak co do Agaty Biernat się zgadzam, mnie ona niczym nie ujmuję. A o ile Iza ujmowała charakterem i wrodzonym spokojem, to Agata jest zbyt pewna siebie i za bardzo się chyba wypycha przed szereg, nawet gdy nie wypada. Można być skromnym i jednocześnie pewnym siebie, to pokazuję miedzy innymi Iza i panująca MU.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Sie-2017 20:06 przez slawik1416.)
31-Sie-2017 20:06
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 80
Reputacja: 4
Jeśli Miss Polonia 2017 pojedzie na MU 2018 to Agata Biernat wypada z gry, bo przekroczyłaby granicę wiekową. Ja za wygraną Agaty nie jestem. Jej zaletą jest pewność siebie, medialność i swoboda wypowiedzi. Ale nie jest wielką pięknością, nie podoba mi się coś w jej twarzy, a gdy mówi ma dziwnie grymasy, trochę melancholijne. Jej ciało jest dość masywne, mimo że jest bardzo dobre. Super wykształcenia, ani historii życiowej też nie ma, a to w nowym formacie MU się liczy. Podobne zdanie mam o Weronice Marzędzie, tylko że tam zamiast masywnej sylwetki mamy mały wzrost.
Na ten moment najlepsze są dla mnie Agata Borowiak, a zaraz potem Aleksandra Kołodziejczyk. A jak będzie finalnie, okaże się w trakcie zgrupowania.

(31-Sie-2017 18:11)Livia napisał(a):  Coś mi się wydaje, że Kasia Włodarek jednak pojedzie teraz Oczko. Może tylko mi się wydaje, ale ostatnio instagram Kasi, jakby odżył https://www.instagram.com/kasia_wlodarek/
Swoją drogą ona albo Ludwika pasują na MU ze starego składu.

Też myślę, że Kasia jedzie. I podobnie jak ty wywnioskowałem to po jej większej aktywności w sieci. Ja jestem na tak! Ma potencjał, zobaczymy czy go wykorzysta. Do samej urody kasi zastrzeżeń nie mam, poza sylwetką. Z brzuszka i nóg trzeba trochę zrzucić. Potrzebna po prostu dobra dieta i siłownia, a na nią Kasia jak widać regularnie chodzi. Niech trenuje jeszcze wypowiedzi i język i może lecieć na MU.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Sie-2017 20:24 przez AdrianUniverse.)
31-Sie-2017 20:18
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 179
Reputacja: 13
(31-Sie-2017 20:06)slawik1416 napisał(a):  Autograf
tylko o ile Iza miała mało czasu, to była świetnie przygotowana...bo co jak co, ale Iza świetnie nas prezentowała, od Garderoby po wypowiedzi i pokazywanie siebie. U Izy problem był już w samym wyglądzie wydaję mi się. Jednak co do Agaty Biernat się zgadzam, mnie ona niczym nie ujmuję. A o ile Iza ujmowała charakterem i wrodzonym spokojem, to Agata jest zbyt pewna siebie i za bardzo się chyba wypycha przed szereg, nawet gdy nie wypada. Można być skromnym i jednocześnie pewnym siebie, to pokazuję miedzy innymi Iza i panująca MU.

Slavik ja jakoś nie pamiętam żadnej wypowiedzi Izy na zgrupowaniu MU Smutny
I o ile jej stroje oficjalne były oczywiście piękne i bez większego zarzutu, to moim zdaniem w czasie całego zgrupowania Iza ginęła w tle. Nosiła dziwną jak na tę okoliczność garderobę, typu długie, plażowe sukienki itp.I ogólnie była trochę wycofana.
Chciałbym, aby następna nasza kandydatka miała możliwość lepszego przygotowania się pod tym kątem. Mam nadzieję,że BMP już teraz robi wszelkie starania ( o których my nie musimy przecież wiedzieć) i nas miło zaskoczą ogłaszając już dobrze wyszykowaną reprezentantkę Polski na MU.
Może już nawet z tegorocznych finalistek mają wybraną tą właściwą, której tylko w listopadzie założą koronę, a po cichutku działają?
I właśnie tu jest dla mnie problem,bo mam wrażenie,że Agata Biernat może być tą wybraną.Jak dla mnie to jednak trochę dla niej za późno, bo wygląda bardzo poważnie.Już nie powtarzając,że do mnie jej uroda nie przemawia.
Ale jej dziwna pewność siebie mnie niepokoi.I tu się z Tobą zgadzam co do Izy. Bo jeśli chodzi o urodę, to Iza moim zdaniem również ma dosyć kontrowersyjną urodę. Ale jeśli chodzi o wypowiedzi to Agata jej do pięt nie dorasta. Iza wypowiada się sympatycznie,elokwentnie,dosyć rzeczowo i bardzo spokojnie. Natomiast wypowiedzi Agaty są wg mnie nachalne i takie trochę nerwowe, jakby na siłę mówiła żeby tylko ją zauważono.
Więc w kontekście najbliższego MU mam trochę złe przeczucia.
01-Wrz-2017 12:34
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 201
Reputacja: 18
Wg mnie Iza ani się dobrze nie zaprezentowała ani nie miała fajnej garderoby. Na takowa potrzeba czasu a wyposażenie dziewczyny w same kombinezony i nietrafiona do okazji sukienke na gale powitalna to jednak za mało.. to akurat żadna Izy wina tylko organizatora, potrzeba czasu i wyczucia na zgromadzenie odpowiednich ubrań, dodatkow.
Szkoda, ze Kasi się przytyło dosyć znacznie, myśle ze ciezko będzie jej stonowac ciało do października, jest już wrzesień. Ja tez chciałabym, żeby pojechała Ludwika jeśli mamy sięgać po dawne roczniki.
Mam nadzieje, ze kolejna Miss Polonia będzie piękna kobieta i otrzyma odpowiednie wsparcie w pełnym zakresie. Na sukces się składa wiele składowych i ciezko jest samemu przebijać mur głowa.
01-Wrz-2017 13:21
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,034
Reputacja: 28
Niestety też widzę, że Kasi przybyło ciała i z taką sylwetka na MU nie ma szans.
Ale tak naprawdę nie mamy żadnego potwierdzenia, że to właśnie ona tam poleci.
Generalnie odnosze wrażenie, że BMP nie wiele robi aktualnie w temacie Miss Polonia bo IgoArt ma za chwilę finał TLOTY i na tym się skupili.
01-Wrz-2017 14:12
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 60
Reputacja: 3
Jeżeli chodzi o garderobę to dyskutować można długo, jak dla mnie Iza w tej chwili jest jedną z lepiej ubranych Polek i na zgrupowaniu też tak było. Na prawdę nie miałem Izie nic do zarzucenia, no może mogła się bardziej wszędzie pchać. Wypowiedzi parę było na filmikach, między innymi na plaży. Nie miała wiele okazji do tego bo jednak wszędzie jej nie wpychali. Ja jednak zgrupowanie wspominam dobrze. Z Agaty Biernat byłbym jednak bardzo niezadowolony, w moich gustach ona ma wszystko czego prawdziwa Miss nie powinna mieć. Ale też spójrzcie na to tak że ja nigdy nie byłem fanem żadnej z czystych Latynosek, oprócz Pauliny Vegi i paru wyjątków.
01-Wrz-2017 14:42
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 122
Reputacja: 10
Podzielam zdaniem niektórych forumowiczów odnośnie Kasi Włodarek. Ja również uważam że Kasia może być szykowana na MU a jeśli finalnie bedzie delegowana MP 2017 to wtedy Kasia pojedzie na MInterc. Zresztą chyba to nie przypadek sprawił, że Kasi nie zobaczyliśmy na finale MEP tylko Dominikę oraz Ludwikę.
CO do Agaty Biernat to patrząc na ostatnie jej zdjęcia z oficjalnej sesji MP to myślę że są dziewczyy w stawce które bardziej pasują na MU, a mianowicie moja faworytka Malwina Ratajczak, a także Agata Borowiak .
01-Wrz-2017 17:25
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5