Miss Polski 2017 - eliminacje regionalne, ćwierćfinał, półfinał
Entuzjasta
Liczba postów: 2,418
Reputacja: 30
RE: Miss Polski 2017 - eliminacje regionalne, ćwierćfinał, półfinał
(27-Cze-2017 21:05)bociu napisał(a):  Zmieniając "lekko" temat.. Oglądam właśnie półfinał Miss Polski w TV4 i... nie mogę patrzeć na Martę Ziębakowską.. Czy ona robiła coś z ustami? Bo ledwo je otwiera w momencie wypowiadania się.. O matko
Niektóre dziewczyny muszą też zdecydowanie potrenować chodzenie przed grudniowym finałem.. Ale jeszcze jest trochę czasu Uśmiech

Bardzo prosze o wrzucenia linka z powtorka polfinalu, bo nie moge niestety ogladac..O matko dziekuje.a.

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
27-Cze-2017 21:45
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 72
Reputacja: 7
(27-Cze-2017 21:45)Malankiewka napisał(a):  
(27-Cze-2017 21:05)bociu napisał(a):  Zmieniając "lekko" temat.. Oglądam właśnie półfinał Miss Polski w TV4 i... nie mogę patrzeć na Martę Ziębakowską.. Czy ona robiła coś z ustami? Bo ledwo je otwiera w momencie wypowiadania się.. O matko
Niektóre dziewczyny muszą też zdecydowanie potrenować chodzenie przed grudniowym finałem.. Ale jeszcze jest trochę czasu Uśmiech

Bardzo prosze o wrzucenia linka z powtorka polfinalu, bo nie moge niestety ogladac..O matko dziekuje.a.

Ja oglądam teraz, "na żywo" w internecie Uśmiech https://videostar.pl/tv#tv-4
Jeśli gdzieś później znajdę linka, to na pewno wrzucę!
27-Cze-2017 22:02
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 82
Reputacja: 8
(27-Cze-2017 20:25)matis23 napisał(a):  Owi "Niektórzy" to chyba jedna osoba, bo nie zauważyłem więcej podobnych komentarzy.

Mój wpis dotyczył nie tylko wcześniejszych zarzutów pod adresem K. Włodarek, ale również obecnych zachwytów nad obecnością M. Pałuckiej w Miss Polski, a te były wyrażane przez co najmniej kilka osób.

Co do prezentacji dziewczyn podczas półfinału, to najbardziej urzekła mnie Marta Ziębakowska, i jeżeli chodzi o jej usta, to wydaje mi się, że efekt, o jakim pisze bociu, był skutkiem tego, że zbyt mało się uśmiechała. Jednak - pomimo bardzo młodego wieku - wydaje się bardzo dojrzałą, mądrą dziewczyną (zachwyciła mnie jej wypowiedź).
U niej w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Wydaje mi się, że podczas półfinału była "najmniej zrobiona", a i tak wyglądała pięknie.
Wczoraj 19:05
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 78
Reputacja: 3
(Wczoraj 19:05)Classic napisał(a):  
(27-Cze-2017 20:25)matis23 napisał(a):  Owi "Niektórzy" to chyba jedna osoba, bo nie zauważyłem więcej podobnych komentarzy.

Mój wpis dotyczył nie tylko wcześniejszych zarzutów pod adresem K. Włodarek, ale również obecnych zachwytów nad obecnością M. Pałuckiej w Miss Polski, a te były wyrażane przez co najmniej kilka osób.

Co do prezentacji dziewczyn podczas półfinału, to najbardziej urzekła mnie Marta Ziębakowska, i jeżeli chodzi o jej usta, to wydaje mi się, że efekt, o jakim pisze bociu, był skutkiem tego, że zbyt mało się uśmiechała. Jednak - pomimo bardzo młodego wieku - wydaje się bardzo dojrzałą, mądrą dziewczyną (zachwyciła mnie jej wypowiedź).
U niej w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Wydaje mi się, że podczas półfinału była "najmniej zrobiona", a i tak wyglądała pięknie.

Dziewczyny znały pytania dużo wcześniej, to było wszystko wyreżyserowane tak samo jak i niespodzianka dla Ibisza. Niesmacznie odebrałam pytanie zadawane dla Marty Ziębakowskiej przez członka jury, które było bardziej prezentacją kandydatki by głośno zaznaczyć jej walory intelektualne, które wcale aż tak wybitne nie są na tle innych kandydatek Czyli już wiadomo że będzie przepychana na siłę. Marta była nie mniej zrobiona niż pozostałe dziewczyny, owszem kilka miało mocniejszy prawidłowy tzw makijaż sceniczny a kilka jakby wcale go nie miały. Prawdopodobnie było to wynikiem braku czasu i niektóre dziewczyny miały swój makijaż i przez siebie układane włosy.A z ustami Marta ma taki sam problem, nerwowy tik jak Maziarz z oczami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 22:00 przez Eliot.)
Wczoraj 20:54
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5