Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
Entuzjasta
Liczba postów: 3,139
Reputacja: 44
RE: Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
Ja proponuje Klaudię, bądź Nike. Są to dwie najbardziej kompetentne osoby z tutejszego grona, no i kobiety.
Mam nadzieje, że reszta forumowiczów myśli podobnie.
28-Maj-2015 10:39
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,946
Reputacja: 68
(28-Maj-2015 10:39)Malankiewka napisał(a):  Ja proponuje Klaudię, bądź Nike. Są to dwie najbardziej kompetentne osoby z tutejszego grona, no i kobiety.
Mam nadzieje, że reszta forumowiczów myśli podobnie.

Nie bardzo rozumiem do czego tutaj się odnosisz. Zgadzam się, że są kompetentne ale w jakiej sprawie piszesz ? Na pewno właściwy temat użyłaś ?

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
28-Maj-2015 19:54
WWW Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,139
Reputacja: 44
To mam na myśli:

Tylko tydzień dzieli nas od poznania pierwszej Miss Passion 2015 ! Jurorzy rozpoczynają swoje obrady ale jedna osoba z Was może zostać DODATKOWYM JUROREM.

Spośród osób, które przez 2 dni (do wtorku godz. 17) aktywnie będą komentowały posty (oraz tworzyły nowe wątki) na forum MissPassion.pl Administracja wybierze jedną osobę, która będzie mogła oddać swoje głosy wraz z Profesjonalnym Jury, które wybiera koronowaną.
To mam na myśli:

Dodatkowym Jurorem nie może zostać osoba, która została jedną z 30 finalistek.
Pamiętajcie, że będzie brane pod uwagę :
- merytoryka wypowiedzi
- zgodność z regulaminem

Poprzez aktywność nie rozumiemy nabicia jak największej ilości postów, ponieważ więcej nie zawsze oznacza lepiej...Zapraszamy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-Maj-2015 21:05 przez Malankiewka.)
28-Maj-2015 21:05
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(28-Maj-2015 21:05)Malankiewka napisał(a):  To mam na myśli:

Tylko tydzień dzieli nas od poznania pierwszej Miss Passion 2015 ! Jurorzy rozpoczynają swoje obrady ale jedna osoba z Was może zostać DODATKOWYM JUROREM.

Spośród osób, które przez 2 dni (do wtorku godz. 17) aktywnie będą komentowały posty (oraz tworzyły nowe wątki) na forum MissPassion.pl Administracja wybierze jedną osobę, która będzie mogła oddać swoje głosy wraz z Profesjonalnym Jury, które wybiera koronowaną.
To mam na myśli:

Dodatkowym Jurorem nie może zostać osoba, która została jedną z 30 finalistek.
Pamiętajcie, że będzie brane pod uwagę :
- merytoryka wypowiedzi
- zgodność z regulaminem

Poprzez aktywność nie rozumiemy nabicia jak największej ilości postów, ponieważ więcej nie zawsze oznacza lepiej...Zapraszamy.

To było w innym wątku stąd moje zdziwienie pytaniem tutaj. Co do powyższego, niestety nie zauważyłem wzmożonej aktywności w przewidzianym terminie. Może coś się zmieni do piątku, wtedy zdecyduję Uśmiech

Tymczasem trwa głosowanie Jury oraz Wasze w :
Wyroczni Forum - obstawiacie jak zagłosuje Jury : http://misspassion.pl/Thread-Wyrocznia-F...73#pid4973
Miss Passion Publiczności - wybieramy Waszą ulubienicę spośród finalistek głosując w ankiecie (dotychczas oddane 53 głosy !) : http://misspassion.pl/Thread-Finalistki-...2015-lista

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
28-Maj-2015 21:20
Administrator
Pierwszy tytuł komplementarny w Miss Passion 2015 już przyznany - pozostałe poznacie w niedzielnym, finalnym rozdaniu.

[Obrazek: 11351410_943427045677481_409275606683599...e=56053A0A].

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-Maj-2015 19:59 przez Ironic.)
29-Maj-2015 19:58
Administrator
[Obrazek: 294o180.jpg]
Miss Passion 2015 wybrana, emocje powoli opadają ale możemy zagwarantować Wam, że o samym konkursie jak i wybranej Miss przez ten rok nie raz jeszcze usłyszymy.

243 przepiękne kandydatki zgłosiły chęć udziału do naszej zabawy, ale jej zasięg nie byłby taki wielki gdyby nie dołączyli do nas nasi partnerzy/patroni/fundatorzy nagród, dzięki którym zabawa nabrała rozmachu i prestiżu. W tym miejscu ekipa MissPassion.pl chciała bardzo podziękować za współpracę i wsparcie forum jak i samej zabawy. Podziękowania należą się dla:

Carinii​
WyznacznikMody.pl​
TrustedCosmetics.pl​
World of the Woman​
Twojamiss.pl​
serwisuroda.pl​
Erbi Art​
BAFavenue​.pl
Woman-News.pl​
ModaiJa​

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość Uśmiech

Jurorom, którzy wybrali w dwóch etapach finalistki jak i samą miss, dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas.

Miss Universe Poland 2014 Marcela Chmielowska​
Francys Barazza Sudnicka
Miss Earth Poland 2014 Patrycja Dorywalska​
Anna Jamróz
Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska​
Anna Tarnowska
Natalia Janoszek​
David Angel​
Kenneth Kerr​

oraz przedstawicielom Partnerów/Patronów/Fundatorów nagród (tj. Monika Szumna z WOTW, Sebastian Tatarek z serwisuroda.pl, Renata Zielezińska z trustedcostmetics.pl, Andrzej Kwaśniewski z modaija.pl, Beata Czuma z Carinii.com.pl, Marta Roratowska z Bafavenue.pl, Jarosław Ulinika z wyznacznikmody.pl).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-Cze-2015 12:20 przez Ironic.)
09-Cze-2015 12:19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5