Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
Administrator
Liczba postów: 4,903
Reputacja: 66
RE: Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
236 zgłoszeń do Miss Passion 2015 !!!!!

113 na MissPassion.pl
91 na Twojamiss.pl
29 na WOTW
13 na Trustedcosmetics.pl

JURY rozpoczyna swoje głosowanie w eliminacjach na naszym forum (Dzikie Karty zostały już przyznane, poznaliście już pierwszą finalistkę Uśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
30-Kwi-2015 22:36
WWW Znajdź posty Cytuj post
Administrator
W oczekiwaniu na ogłoszenie pozostałych 21 finalistek poznajcie koronę, którą założy nowa Miss Passion 2015 !!!

[Obrazek: 2h83cwo.jpg]

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
06-Maj-2015 22:45
Entuzjasta
Liczba postów: 3,027
Reputacja: 41
Korona numer 1 na którą głosowałam!Uśmiech
07-Maj-2015 09:40
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Już niebawem zaczniemy poznawać finalistki..... obserwujcie forum, zapraszam do aktywności Uśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Maj-2015 21:00 przez Ironic.)
07-Maj-2015 21:00
Początkujący
Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Miss Passion, jestem tu! Oczko Udało mi się przechytrzyć błąd... Duży uśmiech Upór czasem popłaca Oczko
09-Maj-2015 01:26
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Czas ogłosić to na co wszyscy czekają (oprócz tego, kto zostanie Miss Passion 2015)... Z ogromną przyjemnością oświadczamy, że Głównym Fundatorem Nagrody Głównej w naszym konkursie jest Akademia Fotografii​ z Warszawy- obiektywnie najlepsza. Z jej ramienia do sesji zaangażowani zostaną najlepsi fachowcy, którzy zadbają o najlepszy finalny efekt sesji (fotograf, fryzjer i inni).

[Obrazek: 2h37d7b.jpg]

http://www.akademiafotografii.pl/

Zapraszamy do polubienia fanpaga Akademii :

https://www.facebook.com/AkademiaFotografii?fref=ts

Niebawem więcej faktówUśmiech

17-Maj-2015 20:29
Dużo pisze
Liczba postów: 396
Reputacja: 18
Ile razy otwieram ten wątek, tyle razy zbieram szczękę z podłogi. Zabawa zabawą ale zrobiło się naprawdę poważnie. Tyle kandydatek, przepięknych, każda na swój sposób a do tego tyle stron, firm, które udało się zaprosić do współpracy no i w końcu sesja z Akademią Fotografii, o której słyszałam wiele dobrego. Czapki z głów (nie podejmuję się francuskiej wersjiUśmiech dla tych, którzy to zorganizowali. Wiem, że to w końcu zabawa, nie ten kaliber co np. Miss Polonia, ale wydaje mi się, że z podobnym zapałem jak ten co tutaj nie musielibyśmy czekać na finał tyle lat...

Ciekaw jestem kto zostanie nową Miss Passion, bo ja na miejscu Jury miałabym nie lada orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wybór najlepszych. Mam kilka faworytek i nie mogę się zdecydować której bym dziś koronę na głowę włożyła.
17-Maj-2015 22:28
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
NAGRODY W MISS PASSION 2015

Miss Passion 2015 - tytuł, korona, szarfa, portret naszkicowany przez Erbiart sesja zdjęciowa w Warszawie ufundowana przez Akademię Fotografii. Jej wizerunek będzie widniał przez rok w panteonie koronowanych na naszym forum na stronie głównej.

1 vicemiss - zestaw kosmetyków od strony Modaija.pl

2 vicemiss - ?

3 vicemiss - ?

4 vicemiss - ?

Tytułu komplementarne.

Miss Passion Publiczności 2015 - przyznawane przez wszystkich, którzy oddają głos w ankiecie na forum.

Miss Passion TrustedCosmetics 2015 - przyznawane wewnętrznie przez stronę. Nagroda - zestaw kosmetyków.

Miss Passion WorldOfTheWoman 2015 - ?

Miss Passion Serwisuroda 2015 - przyznawana poprzez głosy na fanpagu strony. Sposób przyznania nagrody jeszcze nie jest znany.

Miss Passion Wyznacznikmody 2015 - czekamy na szczegóły przyznania tytułu oraz nagrody.

Miss Passion Twojamiss 2015 - j.w.

Niebawem więcej szczegółów Uśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-Maj-2015 23:33 przez Ironic.)
18-Maj-2015 16:06
Administrator
Tylko tydzień dzieli nas od poznania pierwszej Miss Passion 2015 ! Jurorzy rozpoczynają swoje obrady ale jedna osoba z Was może zostać DODATKOWYM JUROREM.

Spośród osób, które przez 2 dni (do wtorku godz. 17) aktywnie będą komentowały posty (oraz tworzyły nowe wątki) na forum MissPassion.pl Administracja wybierze jedną osobę, która będzie mogła oddać swoje głosy wraz z Profesjonalnym Jury, które wybiera koronowaną.

Dodatkowym Jurorem nie może zostać osoba, która została jedną z 30 finalistek.
Pamiętajcie, że będzie brane pod uwagę :
- merytoryka wypowiedzi
- zgodność z regulaminem

Poprzez aktywność nie rozumiemy nabicia jak największej ilości postów, ponieważ więcej nie zawsze oznacza lepiej...Zapraszamy.

[Obrazek: 11350445_788922724539988_259123480201051...e=55C1E12F]

24-Maj-2015 17:49
Administrator
Już za kilka dni poznacie Miss Passion 2015 !!!

Trwają najważniejsze głosowania w konkursie. Na forum trwa głosowanie na Miss Passion Publiczności 2015 natomiast Profesjonalne Jury dokonuje już najważniejszych rozstrzygnięć. W jego skład wchodzą : Anna Tarnowska, Francys Sudnicka, Anna Jamróz, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Universe Poland 2014 Marcela Chmielowska, Miss Earth Poland 2014 Patrycja Dorywalska, Natalia Janoszek, David Angel, Kenneth Kerr oraz przedstawiciele naszych wspaniałych stron partnerskich/fundatorów nagród czyli : Monika Szumna z World of the Woman, Renata Zielezińska z TrustedCosmetics.pl, Andrzej Kwaśniewski z Moda i Ja, Beata Czuma z Carinii, Sebastian Tatared z serwisuroda.pl, Marta Roratowska z BAFavenue, Jarosław Ulanik z WyznacznikMody.pl oraz Rafał Zebrała, szef MissPassion wraz z przedstawicielem fundatora nagrody głównej czyli Akademia Fotografii !
Głosowanie publiczności znajdziecie tutaj : http://misspassion.pl/Thread-Finalistki-...on-2015-l…
Wyniki poznacie najpóźniej do północy 30 maja 2015 !!!
Wybierzemy najpierw Top 10, z którego wyłonione zostaną :
Miss Passion 2015 - sesja fotograficzna w Warszawie ufundowana przez Akademię Fotografii, portret naszkicowany przez artystę Erbi Art, tytuł Miss Passion 2015 na okrągły rok, szarfa i korona (na własność)
oraz
1 vice miss - zestaw kosmetyków od Modaija.pl
2 vice miss
3 vice miss
4 vice miss.
Przyznamy również nagrody komplementarne, które przyznane zostaną również przez strony partnerskie a w niektórych przypadkach nasi partnerzy zgodzili się dodatkowo sprezentować upominki dla swoich miss, a będą to :
Miss Passion Publiczności 2015
Miss Passion WOTW 2015 - nagroda niespodzianka
Miss Passion Twojamiss.pl
Miss Passion Wyznacznikmody.pl - bon zakupowy o wartości 200 zł !
Miss Passion Trustedcosmetics.pl - zestaw kosmetyków

[Obrazek: 14dd3yc.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Maj-2015 11:46 przez Ironic.)
25-Maj-2015 11:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5