Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
[Obrazek: jkjequ.jpg]

[Obrazek: vqtbuo.jpg]

Nagrodę główną ufundowała :

[Obrazek: 2h37d7b.jpg]

Zobacz finalistki konkursu

Nagrodą dla Miss Passion 2015 jest sesja zdjęciowa w Warszawie !!!!

Konkurs piękności mający charakter wirtualnego ale z realnymi kandydatkami.

W skrócie – spośród wyłonionych finalistek wyłaniamy swoją miss, która będzie będzie trzymała swój tytuł przez okrągły rok.

Ostateczną miss wybierze Profesjonalne Jury (fotografowie, modelki, miss oraz inne osoby związane z branżą) ale 'publiczność' też będzie miała swój wkład w werdykty.

Ogólne zasady :

1. Wyłonienie kandydatek – finalistek – jak to będzie wyglądało ?
Finalistki zostaną wybrane w kilku etapach. Jednym z nich będzie otwarty casting, do którego będzie mogła się zgłosić każda kandydatka. Drugim będzie szukanie kandydatek przez administrację forum MissPassion i zapraszanie je do castingu. Zaprzyjaźnione strony będą posiadały Dzikie Karty, które pozwolą umieścić w gronie finalistek swoje wybrane kandydatki. Wybór finalistek, na tych stronach będzie przebiegał w formie konkursu, na podobnych zasadach, w jakich odbywają się aktualne.
Łącznie do ostatecznego grona finalistek wybrane zostanie od 15-20 kandydatek. Część z nich będzie posiadaczkami Dzikich Kart z wyżej wymienionych stron, pozostałe wybierze profesjonalne Jury złożone z fachowców (miss,modelki, fotografowie i inne osoby z pokrewnych dziedzin) - nie chcemy wojny na lajki !
Finałowego rozdania dokona również Jury, natomiast publiczność będzie miała również swoje tytuły do przyznania.

2. Obowiązki finalistek oraz zgłaszających się do konkursu.
Kandydatka nie będzie musiała się wysilać na szukanie kreacji na finał, nie będzie musiała brać urlopu ze swoich codziennych obowiązków, nie będzie musiała paradować po naszej scenie w bikini.... Wszystko ma charakter umowny, obracamy się w świecie wirtualnym. Kandydatka ma jedynie obowiązek wysłać swoje zdjęcie (jedno, niekoniecznie musi być sesyjne) i podanie w kilku zdaniach informacji o sobie. Jedynie w przypadku dostania się do finałowej rozgrywki kandydatka może zostać poproszona o dosłanie jeszcze jednej fotografii oraz zostanie poproszona o odpowiedź na jedno proste pytanie, które pozna odpowiednio wcześniej.

3. Co finalistki zyskują ?
Finalistki zyskują więcej fanów, niejednokrotnie będą to osoby, które są lub chcą spróbować swoich sił w modelingu, gdzie rozpoznawalność gra znaczenie. Każda finalistka, będzie miała otwarty swój profil na forum MissPassion, który będzie prezentacją jej osoby (zdjęcie zgłoszone, opis osoby oraz według życzenia linki, gdzie można zobaczyć coś więcej o finalistce – czyli darmowa promocja jej samej).
Zdobywczyni 'korony' Miss Passion 2015 oprócz tytułu będzie widniała przez cały rok na głównej stronie forum w panteonie koronowanych głów obok aktualnych Miss Universe, Miss World itp.
Sam udział nie pociąga za sobą kosztów finansowych, jak również nie przynosi zysków materialnych (chyba, że ktoś ją dostrzeże u Nas i zaproponuje jej milionowy kontrakt Uśmiech
Nie wykluczamy drobnych upominków dla finalistek/koronowanej jeśli znajdą się sponsorzy.

4. Co zyskują fani ?

Fani konkursów piękności zyskują przede wszystkim wypełnienie okresu ogórkowego ciekawym projektem, w którym zaangażowane jest wiele podobnie tematycznych stron, jak również zaangażowanie fanów samych finalistek.

5. Gdzie i jak się zgłosić ?
Zgłaszamy swoją kandydaturę w 3 miejscach :

- Forum MissPassion.pl w formie prywatnej wiadomości do Adminstratora IRONIC.
- adres e-mail misspassion@op.pl
- poprzez wiadomość na fanpagu forum na Facebooku : https://www.facebook.com/pages/MissPassi...6315184297

Wymagania :
- Stan cywilny, dostępność kandydatki oraz inne pokrewne - nieistotny z racji, tego, że jest to wirtualny konkurs.
- Kandydatka wysyła jedno wybrane przez siebie zdjęcie (niekoniecznie sesyjne) i już na tym etapie może dołączyć 2-3 zdaniowy opis swojej osoby, o który zostanie poproszona jeśli dostanie się do finałowego składu. Wtedy może też zostać poproszona o dosłanie jeszcze jednego zdjęcia.

Kandydatka na każdym etapie konkursu może zrezygnować z udziału w zabawie bez konsekwencji.

6. Terminarz (na wstępie umowny, ale postaramy się nie przekładać finałuUśmiech
Zgłoszenia : do końca kwietnia
Finał : Maj

Wszelkie sugestie co do urozmaicenia konkursu są mile widziane w komentarzach poniżej lub na pw do mnie (Ironic).

[Obrazek: 5vyuc8.jpg]
JURY :
MARCELA CHMIELOWSKA - Miss Universe Poland 2014, 2 vice Miss Polonia 2011
PATRYCJA DORYWALSKA - Miss Earth Poland 2014, Top 5 Miss Polonia 2011
FRANCYS BARAZZA SUDNICKA - Miss Universe Poland 2006
KATARZYNA KRZESZOWSKA - Miss Polski 2012, Miss Poland World 2013, 3 vice Miss Supranational 2014.
ANNA JAMRÓZ - Miss Polski 2009, Top 16 Miss World 2010, Top 10 Miss Oriental Tourism 2012, Miss Supranational Europe 2010
ANNA TARNOWSKA - 1 vice Miss Polonia 2007, 3 vice Miss International 2008, 1 vice Miss Baltic Sea & Scandinavia 2008, 2 vice Miss Świata Studentek 2010
NATALIA JANOSZEK - Miss World Beauty 2015, Top 12 Miss Bikini Universe 2013, Tropic Beauty 2012 (Best Dress), Super Model International 2011 (Top 10, Miss Congeniality), Miss Peace International 2009 (Top 10, Miss Friendship), gra w Bollywood oraz Hollywood.
KENNETH KERR - Mister International Bahamas 2014
DAVID ANGEL - Mister International Colombia 2014
oraz przedstawiciele stron organizatora/patronów/sponsorów
RAFAŁ ZEBRAŁA - właściciel misspassion.pl
MONIKA SZUMNA - właścicielka patrona medialnego World of the woman, wizażystka, stylistka
ANDRZEJ KWAŚNIEWSKI - dziennikarz, stylista, założyciel portalu Moda i Ja - patrona medialnego
BEATA CZUMA - PR&Media w marce Carinii - patrona oraz sponsora
SEBASTIAN TATAREK - Kierownik ds. Projektów i Komunikacji w COSMED Consulting - serwisuroda.pl - patron medialny
JAROSŁAW ULANIK - właściciel platformy wyznacznikmody.pl

[Obrazek: 20tlbbc.jpg]
[Obrazek: 2lcn3ev.jpg]
[Obrazek: dwv23n.jpg]
[Obrazek: xcrtyr.jpg]
[Obrazek: 14y8yvt.jpg]

Zobacz wszystkie kandydatki (aktualizowane) - kliknij !

Partnerzy/sponsorzy konkursu potwierdzeni na dzień 16 kwietnia 2015 (będzie ich więcej...Uśmiech

Nagrodę główną ufundowała :

[Obrazek: 2h37d7b.jpg]

World Of The Woman
[Obrazek: v8pq0x.jpg]

Woman-news.pl
[Obrazek: sewsvq.jpg]

Wyznacznikmody.pl
[Obrazek: 2l9krw4.jpg]

Trustedcosmetics.pl
[Obrazek: 1p6k5k.jpg]

Serwisuroda.com.pl
[Obrazek: t6yq8p.jpg]

Carinii.com.pl
[Obrazek: 24y0dv9.jpg]

Modaija.pl
[Obrazek: waluv9.jpg]

Twojamiss.pl
[Obrazek: oa7vav.jpg]

ErbiArt
[Obrazek: 30wpoon.jpg]

BAFavenue.pl
[Obrazek: sobr5i.jpg]

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-Maj-2015 17:04 przez Ironic.)
17-Mar-2015 19:35
WWW Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 393
Reputacja: 17
RE: Miss Passion 2015 - Ogólne zasady, założenia
Wpadam tu od święta ale co rusz mnie zaskakują nowe pomysły a ten jest iście świetny. Mam tylko nadzieję, że wypali bo zapowiada się na coś wielkiego.... Może zdążymy zrobić finał przed Miss Polonia....? Uśmiech
20-Mar-2015 00:03
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Lada dzień poznacie kolejnego poważnego partnera medialnego naszego konkursu, prowadzimy rozmowy, nie mogę się doczekać aż poznacie wszystkich, którzy będą wspierać nasz projekt Uśmiech Będzie światowo !

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
02-Kwi-2015 21:37
Administrator
Zapoznajcie się z pierwszą odsłoną składu Jury, który dokona najważniejszych rozstrzygnięć. Forumowicze oraz reszta 'publiczności' będą mieli wkład w Nagrody Publiczności.

Zaczynamy publikację od prawdziwych piękności, które zgodziły się zasiadać w Jury Miss Passion 2015 - delegatki Polski na konkursy międzynarodowe tj. Miss World, Miss Universe, Miss Supranational, w tym 2 Miss Polski a zapewniam Was, że to jeszcze nie koniec. W kolejce do publikacji składu Jurorskiego czeka jeszcze : fotograf, mister, miss, projektant (Jury wykroczy również poza granice naszego kraju...).

Przypominam, że oprócz zgłoszeń w liczbie ponad 60 gromadzone również są zgłoszenia na stronie partnerskiej World Of The Woman, która przyzna swoje dodatkowe miejsca w finale (Dzikie Karty). Prowadzimy również ostatnie rozmowy z pozostałymi stronami/partnerami medialnymi konkursu. Niebawem więcej szczegółów.

Zapraszamy do zgłoszeń na kilka sposobów. Wysyłamy jedno zdjęcie, z imieniem i pierwszą literką nazwiska, wiekiem (min. 16) oraz (na tym etapie nieobowiązkowe) dwa, trzy zdania o sobie, które będą potrzebne jeśli kandydatka zasili grono finalistek. Możemy to zrobić w tych miejscach :
1. Mailowo - misspassion@op.pl
2. Za pomocą prywatnej wiadomości na fanpagu FB.
3. Za pomocą prywatnej wiadomości do Ironica (Admin) na forum misspassion.pl
4. Na stronie partnerskiej : World Of The Woman.

Termin zgłoszeń według założeń kończy się ostatniego dnia kwietnia 2015.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Kwi-2015 21:10 przez Ironic.)
10-Kwi-2015 21:08
Administrator
Wybieramy koronę dla nowej Miss Passion 2015.

[Obrazek: sqnhnt.jpg]

W komentarzu wpisujcie, która będzie najlepsza dla nowej missUśmiech

A w gronie JURY zgodził się zasiadać DAVID ANGEL - Mister International Colombia 2014 !!!
[Obrazek: 11149412_771026842996243_887485810692546...142747bce9]

.... oraz KENNETH KERR - Mister International Bahamas 2014 !!!
[Obrazek: 1625477_771039002995027_6151397138552960...978e19b7a7]

A to jeszcze nie koniec niespodzianek ...Uśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-Kwi-2015 00:23 przez Ironic.)
12-Kwi-2015 20:58
Początkujący
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Wszystkie piękne, ale wg mnie idealna jest korona nr 2 Duży uśmiech
13-Kwi-2015 11:15
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,014
Reputacja: 40
Tylko i wyłącznie numer 1.
13-Kwi-2015 22:13
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 1
Reputacja: 0
nr 4 dlaczego ? Ładnie byłoby mnie w niej :-) :-*
14-Kwi-2015 21:32
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,848
Reputacja: 94
Chwilę mnie tu nie było i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Kibicuję temu projektowi od czasu kiedy Rafał tylko o nim wspomniał, ale nie sądziłam, mimo, iż wiem, że zapał organizatora i chęci są bardzo duże, że to będzie aż tak dobre i na - nie oszukujmy się - dość dużą skalę jak na internetowe wybory najpiękniejszych. Nie sądziłam też, że do udziału zgłosi się tyle pięknych dziewczyn. Zdjęcia zdjęciami, ale wiele z nich kojarzę (z innych miejsc i większej ilości zdjęć) i nie oceniam tylko po tym jednym zdjęciu, które tutaj widzimy. Także jestem bardzo zadowolona z postępów i najzwyczajniej - gratuluję! Sukces wisi w powietrzu, heh Oczko Teraz czekam na kolejny etap Uśmiech

A co do korony to... Chyba skłaniałabym się ku nr 3 lub 4. Nr 1 i 2 wygląda plastikowo-zabawkowo jak dla mnie (mimo, iż np sam fason(?) korony nr 2 podoba mi się), a nr 5 po prostu nie przypadł mi do gustu.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-Kwi-2015 12:46 przez Klaudia.)
16-Kwi-2015 12:42
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Dziękuję za dobre słowa. Mam nadzieję, że pomożecie to jeszcze bardziej ogarnąć, robię co mogę a coraz więcej mam dobrych opcji do ogarnięcia i chciałbym dochować terminów Uśmiech Dochodzą nowe twarze w Jury oraz patroni medialni Uśmiech

Dzisiaj grono Profesjonalnego Jury zasiliły dwie utytułowane polskie piękności....

NATALIA JANOSZEK - Miss World Beauty 2015 (międzynarodowy konkurs piękności na Filipinach), Miss Bikini Universe 2013 (Top 12, Best Talent), Tropic Beauty 2013 (Best Dress), Supermodel International 2012 (Best Dress), Miss Ocean International 2011 (Top 10, Miss Congeniality), Miss Peace International 2009 (Top 10, Miss Friendship). Pierwsza polksa, która gra w Bollywood oraz Hollywood.
[Obrazek: 2crsxn8.jpg]

oraz..... niesamowita ANNA TARNOWSKA - 1 vice Miss Polonia 2007, 1 vice Miss Baltic Sea & Scandinavia 2008, 2 vice Miss International 2008, 2 vice Miss Świata Studentek 2010, !!!
[Obrazek: 1zv3hnp.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-Kwi-2015 22:19 przez Ironic.)
16-Kwi-2015 21:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5