Miss Passion 2015 - FINAŁ !!!!
Stały bywalec
Liczba postów: 1,311
Reputacja: 23
RE: Miss Passion 2015 - FINAŁ !!!!
Dla mnie Dobromiłą może spokojnie startować dalej, choćby np. na Miss World Poland Duży uśmiech! Jest naprawdę śliczną dziewczyną.
Świetny konkurs Uśmiech!
31-Maj-2015 18:20
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,931
Reputacja: 39
Właśnie przed chwilą na to samo wpadłam! by dziewczyny z Misspassion a zwłaszcza top10 startowało do MWP! -
ależ by było świetnie gdyby Martyna F i Dobromiła się dostały!! - ależ mam ciarki!
31-Maj-2015 18:24
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,669
Reputacja: 84
(31-Maj-2015 18:20)Ironic napisał(a):  Kilka naszych finalistek dostało już zaproszenie i zdradzę, że kilka odpowiedziało na nie pozytywnie.... więcej to już na razie tajemnica Uśmiech

Jest w tym gronie (zachęconych do wysłania zgłoszenia) również Dobromiła ale obawiam się, że wzrost może tutaj przeszkodzić w realnym konkursie bowiem ma ciut poniżej wymaganej wzrostu ale zobaczymy, może się uda...

To super informacja! Mieliśmy tak piękny skład finałowy, że szkoda by było, żeby dziewczyny nie spróbowały swoich sił. Inna sprawa, że nasze finalistki piękne, ale w większości niezbyt wysokie Smutny Ale próbować zawsze warto! Jeśli rzeczywiście formuła konkursu ma być ściśle powiązana z formułą MW to wzrost (wydaje mi się) nie będzie najważniejszy. No ale czas pokaże Oczko

A co do samej Dobrusi to.. jeśli ma co najmniej 167 cm to myślę, że na finał (przy całej masie innych atutów) wystarczy, a czy na więcej też? To już jak zawsze jest loteria, więc ciężko wyrokować.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
31-Maj-2015 18:34
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 138
Reputacja: 2
Gratulacje dla całego top 10!
Całe top bardzo udane, chociaż nie wszystkie panie znalazły się w moim typowaniu. To dlatego, że było bardzo trudno wybrać tę ścisłą czołówkę.
Brawo!
31-Maj-2015 19:09
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Gratulacje dla wszystkich laureatek! Uśmiech :* oraz dla organizatorów konkursu "MissPassion" !!! Uśmiech
Wszystko dopięte na ostatni guzik, BRAWO !!! Uśmiech Mam nadzieje, że w razie problemów mogę się do Was zwrócić przy organizacji mojego projektu? Przyda się kilka wskazówek Duży uśmiech Pozdrawiam! Uśmiech
01-Cze-2015 00:54
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,705
Reputacja: 60
Z finalistek ze ścisłego Top w walce o prawo delegowania Polski w Miss World 2015 musimy niestety zrezygnować z :

- Dobromiły
- Zoriany
- Martyny

Mimo wielu predyspozycji mają dwie cechy (nie mylić z wadamiUśmiech, które nie pozwolą im na zgłoszenie. Szkoda, ale karierę i tak zrobią !

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Cze-2015 21:25 przez Ironic.)
01-Cze-2015 21:24
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
A ja uważam, że nigdy nie powinno się rezygnować. Nawet jeśli okazałoby się, że dziewczyny mają np zaledwie 165 cm wzrostu. Nigdy nie wiemy czy osoby decyzyjne nie dostrzegą w nich czegoś co skutecznie przyćmi kilka brakujących cm. Nawet jeśli regulamin mówi co innego to nie znaczy, że nie można go trochę nagiąć. Z resztą dziewczyny niczego nie tracą. W najgorszym wypadku odpadną podczas pierwszej selekcji ze zgłoszeń internetowych. A zyskać natomiast można całkiem sporo. Ale to już jest indywidualna sprawa. Szkoda.

PS: Jaka jest ta druga cecha (poza wzrostem), która uniemożliwia ewentualny start?

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Cze-2015 22:12 przez Klaudia.)
01-Cze-2015 22:11
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(01-Cze-2015 22:11)Klaudia napisał(a):  A ja uważam, że nigdy nie powinno się rezygnować. Nawet jeśli okazałoby się, że dziewczyny mają np zaledwie 165 cm wzrostu. Nigdy nie wiemy czy osoby decyzyjne nie dostrzegą w nich czegoś co skutecznie przyćmi kilka brakujących cm. Nawet jeśli regulamin mówi co innego to nie znaczy, że nie można go trochę nagiąć. Z resztą dziewczyny niczego nie tracą. W najgorszym wypadku odpadną podczas pierwszej selekcji ze zgłoszeń internetowych. A zyskać natomiast można całkiem sporo. Ale to już jest indywidualna sprawa. Szkoda.

PS: Jaka jest ta druga cecha (poza wzrostem), która uniemożliwia ewentualny start?

Marzenia marzeniami, szanse szansami ale pewnego wzrostu normalnymi szpilkami nie poprawisz, stanu cywilnego również a już polskiego obywatelstwa nie załatwisz tak na hop siup Uśmiech Już jestem po rozmowach z finalistkami i mówię Wam, chęci tutaj nie mają nic na rzeczy.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
01-Cze-2015 22:14
Moderator
(01-Cze-2015 22:14)Ironic napisał(a):  Marzenia marzeniami, szanse szansami ale pewnego wzrostu normalnymi szpilkami nie poprawisz, stanu cywilnego również a już polskiego obywatelstwa nie załatwisz tak na hop siup Uśmiech Już jestem po rozmowach z finalistkami i mówię Wam, chęci tutaj nie mają nic na rzeczy.

Oczywiście, że są przeszkody nie do przeskoczenia. Nie musisz mi ich tłumaczyć, bo ja je doskonale rozumiem Oczko My nie znamy takich szczegółów dotyczących dziewczyn, więc nie wiemy też dlaczego rezygnują, bądź też po prostu nie mają możliwości wzięcia udziału w konkursie. Nie zgodzę się, że chęci nie mają nic do rzeczy. Najpierw potrzebna jest chęć, żeby zastanowić się nad możliwościami czy przeszkodami. I tak jest ze wszystkim.

Moje Miss 2017
02-Cze-2015 21:09
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Kilka dziewczyn ze składu 30 finalistek dzięki moim intensywnym rozmowom zgłosiło się do MWP.... ciekawe czy domyślacie się które....? Uśmiech

17-Lip-2015 21:17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5