Miss Grand Int. 2017 - Peru - Maria Jose Lora
Administrator
Liczba postów: 4,626
Reputacja: 52
RE: Miss Grand Int. 2017 - Peru - Maria Jose Lora
Jestem dopiero po obejrzeniu finału i muszę stwierdzić, że to jeden z nudniejszych od lat finałów MGI jaki oglądałem. Wszystko niby pięknie - scenografia wzorowana z dobrych czasów MU, kandydatki poprawne, publiczność dopisała ale jakoś niemrawa tym razem. Na plus, że pokazano Vietnam nie tylko w krótkim urywku ale w elementach scenografii, choreografii czego na MU mogliby się uczyć ostatnio bo fakt, że ostatni finał był na Filipinach można było tylko wyczytać ze słów prowadzących, jeśli ktoś był uważny. Muzyka wyjątkowo 'tania'. Tych samych pod topy użyłem już w ostatniej edycji Miss Passion, bo były za darmo na YouTube, chociaż nie pod tym kątem były udostępniane. Uznałem, że świetnie się nadają pod top konkursu piękności i jak widać, nie myliłem się. Dziwi mnie tylko to, że Organizator, który kasuje niemałe pieniądze za licencję od kilkudziesięciu krajów nie może porwać się na kilka własnych charakterystycznych kompozycji, specjalnie skomponowanych dla konkursu lub na opłaty licencyjne za wykorzystanie prawdziwych, znanych utworów. Ten sposób 'oszczędności' drażni mnie również na finałach MS, gdzie też jadą z coverami znanych utworów by uniknąć większych opłat a co wygląda dla mnie tanio w porównaniem z przepychem jaki serwuje nam się na scenie. Tutaj MU jest nie do pobicia na razie. Na plus jak zwykle miły akcent oddawania korony przez ustępującą miss w środku finału.I to chyba tyle.
Na minus zwyciężczyni. Widać, że MGI od lat wzoruje się na MU, co robił w miarę umiejętnie, przywodząc na myśl lata 90te na MU, ale werdyktami i wyborem top powiela niechlubną historię swojego wzorca. Od 2013 same latiny w koronie, co przełamała niejako Australijka, która zastąpiła zdetronizowaną latinę. W top 5 oprócz latin, z Wenezuelą nie może zabraknąć Filipin a Europa jest tam symbolicznie.
Zwyciężczyni latynoska ale przeciętna, zapewne z wyciętymi żebrami i zrobionymi piersiami, czego się już na pierwszy rzut oka nie wyprze bo jak widać na każdym ujęciu, szczególnie w sukni wieczorowej - one żyją własnym życiem, najpierw idą one, potem ich właścicielka. Twarz totalnie nie wyróżniająca się. Na plus, że potrafi rzeczowo wypowiedzieć się po angielsku i takiej zapewne szukali.
Mimo wszystko żal, że Polski nie było bo konkurs bardzo lubię i z ciekawości obserwuję jak się rozwija.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
12-Lis-2017 20:34
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5