Miss Egzotica 2017 - Victoria Abbey
Administrator
Liczba postów: 4,626
Reputacja: 52
Miss Egzotica 2017 - Victoria Abbey
[Obrazek: 424522_10150603979987462_153977837_n.jpg...e=5898ABF8]
MISS EGZOTICA 2017 - eliminacje

"Ogłaszamy nabór do kolejnej edycji Miss Egzotica. Po raz pierwszy zostanie zorganizowany także konkurs Miss Egzotica Talent, do udziału w którym zapraszamy wszystkie utalentowane, śpiewające, tańczące dziewczęta (także uczestniczki poprzednich edycji Miss Egzotica). Jedną z nagród będzie nagranie profesjonalnego teledysku/spotu oraz wysoka nagroda pieniężna. Finał Miss Egzotica Talent - 10 lutego 2017 roku w Warszawie. Wszystkie dziewczęta, które utożsamiają się z przesłaniem Miss Egzotica, chcące działać na rzecz dobra wspólnego a jednocześnie przeżyć wspaniałą przygodę, mieć możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej - spośród Ambasadorek Miss Egzotica typowana jest delegatka Polski na Miss Earth, zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia proszę przesyłać na: biuro@missegzotica.pl (w tytule wpisać Miss Egzotica Talent - opisać w treści swój talent, podać dane kontaktowe, załączyć zdjęcia lub w tytule wpisać: Miss Egzotica)"
Źródło : Miss Ezotica

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-Lip-2017 13:23 przez Ironic.)
04-Lis-2016 21:50
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 286
Reputacja: 9
RE: Miss Egzotica 2017
Zamiast organizować osobny konkurs talentów, który równie dobrze mógłby odbyć się w ramach zwykłego konkursu Miss Egzotica, mogliby zadbać o przejrzyste eliminacje (połączone z tworzeniem eko-projektów) do tytułu Miss Earth Poland.O matko
04-Lis-2016 22:40
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(04-Lis-2016 22:40)otravez napisał(a):  Zamiast organizować osobny konkurs talentów, który równie dobrze mógłby odbyć się w ramach zwykłego konkursu Miss Egzotica, mogliby zadbać o przejrzyste eliminacje (połączone z tworzeniem eko-projektów) do tytułu Miss Earth Poland.O matko

Polecam napisać na adres Miss Egzotica w tej sprawie - innych również zachęcam Uśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
04-Lis-2016 22:43
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Wychodzę z założenia, że gdyby organizatorom rzeczywiście zależało na rozwoju konkursu, sami szukali by feedbacku na forach.
04-Lis-2016 22:47
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,570
Reputacja: 78
Ja ma jedno życzenie...Pani Serafino, proszę dopuscic do konkursu piekne dziewczyny, niekoniecznie z obcym pochodzeniem...i proszę nie mówic, że takie sie nie zgłaszają Uśmiech
04-Lis-2016 22:50
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(04-Lis-2016 22:47)otravez napisał(a):  Wychodzę z założenia, że gdyby organizatorom rzeczywiście zależało na rozwoju konkursu, sami szukali by feedbacku na forach.

A może myślą, że wiedzą lepiej ? A może mają własną wizję tego jak wybór powinien wyglądać i co jest dla nich priorytetem ? A może nie chcą przeczytać krytyki ? A może nie jest im to do szczęścia potrzebne ? A może ...........(dopisać sobie według uznania).Ja wiem dlaczego, nie zgadzam się z częścią podejścia ale nic na to nie poradzę, bo moja opinia jest osamotniona.Pozostaje mi spasować. Ja już próbowałem pewne kwestie wyperswadować ale niestety mamy inne podejście do tematu a ostatecznie to nie moja firma, nie moje pieniądze, nie moja zabawka i jedyne co mogę, jako fan, przyglądać się teraz z boku.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-Lis-2016 22:54 przez Ironic.)
04-Lis-2016 22:52
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
(04-Lis-2016 22:52)Ironic napisał(a):  
(04-Lis-2016 22:47)otravez napisał(a):  Wychodzę z założenia, że gdyby organizatorom rzeczywiście zależało na rozwoju konkursu, sami szukali by feedbacku na forach.

A może myślą, że wiedzą lepiej ? A może mają własną wizję tego jak wybór powinien wyglądać i co jest dla nich priorytetem ? A może nie chcą przeczytać krytyki ? A może nie jest im to do szczęścia potrzebne ? A może ...........(dopisać sobie według uznania).Ja wiem dlaczego, nie zgadzam się z częścią podejścia ale nic na to nie poradzę, bo moja opinia jest osamotniona.Pozostaje mi spasować. Ja już próbowałem pewne kwestie wyperswadować ale niestety mamy inne podejście do tematu a ostatecznie to nie moja firma, nie moje pieniądze, nie moja zabawka i jedyne co mogę, jako fan, przyglądać się teraz z boku.

Sam widzisz jak jest. Oto właśnie chodzi, że nie widać woli do zmian u samego organizatora, który ignoruje sugestie i pomysły podane mu na tacy. Jestem tylko ciekaw co na to samo ME i kiedy skończy się ich cierpliwość.
04-Lis-2016 23:18
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(04-Lis-2016 23:18)otravez napisał(a):  
(04-Lis-2016 22:52)Ironic napisał(a):  

Sam widzisz jak jest. Oto właśnie chodzi, że nie widać woli do zmian u samego organizatora, który ignoruje sugestie i pomysły podane mu na tacy. Jestem tylko ciekaw co na to samo ME i kiedy skończy się ich cierpliwość.

MEO ma to tam gdzie słońce nie dochodzi. Nie ma wymogu robienia konkursu dodatkowego z nazwą Earth z tego co wiem. Jest kasa za licencję, jest finał krajowy - jest. Kasa się zgadza więc oni tam mają gdzieś czy delegatka Polski jest piękna czy nie. To Organizator Krajowy powinien spełnić wszystkie podstawowe wymogi do sukcesu a potem te, które uzna za stosowne do jego osiągnięcia.

04-Lis-2016 23:23
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Ok, to prawda, ważne, żeby kasa z licencji się zgadzała. Długofalowo MEO powinno też jednak zależeć na tworzeniu odpowiedniego wizerunku marki, a tutaj utrzymanie pewnych standardów, jakość finalistek i ich działania, zwłaszcza finalistek z dużego europejskiego kraju, ma znaczenie. Już nie chodzi o tworzenie odrębnego konkursu krajowego, ale o faktyczne zainteresowanie się tematyką ochrony środowiska i włączenie jej w działania Miss Egzotica. Tworzenie eko-projektów a nie tylko efektownych wizualnie filmów promocyjnych, nie mających niczego wspólnego z tematyką konkursu. Miss Earth nie jest konkursem tak atrakcyjnym jak MU czy MW, myślę jednak, że gdyby tylko chcieli, znaleźliby w Polsce podmiot, który chcętnie przejąłby licencję, lepiej nawiązałby do tematyki i utrzymał odpowiednie standardy. Także na miejscu obecnych licencjobiorców zacząłbym się starać...Tak na marginesie, czy ktoś orientuje się, ile może kosztować licencja ME? Język
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-Lis-2016 00:56 przez otravez.)
05-Lis-2016 00:52
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,505
Reputacja: 72
(05-Lis-2016 00:52)otravez napisał(a):  Tak na marginesie, czy ktoś orientuje się, ile może kosztować licencja ME? Język

2000 $/€ ? Damian jakiś czas temu podawał koszta licencji różnych konkursów, więc pewnie poprawi/sprecyzuje.

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
05-Lis-2016 01:15
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5