Miss Egzotica 2016 - wyniki
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
RE: Miss Egzotica 2016 - wyniki
(02-Sie-2016 07:33)efta21 napisał(a):  A mnie się żadna dziewczyna nie podoba. Ten konkurs może jest dobry ,ale bez wysyłania tych dziewczyn na ME. Licencję powinna przejąć Miss Polonia

Przede wszystkim żadna z tych dziewczyn nie ma potencjału na sukces międzynarodowy. Chciałabym móc to odszczekać, ale nie sądzę, abym miała okazję. Magda Ho przy każdej z tych dziewczyn wyróżnia się bardzo na plus, a o ile dobrze sięgam pamięcią to nie była faworytką w MEP. Jeśli Magda Ho nie odniosła sukcesu to nie sądzę, żeby którejkolwiek z tych dziewczyn się to udało. Magda Kucharska nadrabia jedynie osobowością. I jeśli już którakolwiek z nich ma tam pojechać to niech to będzie to ona. Uroda w wybranym gronie i tak nie ma znaczenia, więc nich nasza miss pochwali się i wyróżnia chociaż energetyczną osobowością.

uważam, że licencja trafiła w dobre ręce. Pani Serafina zna się na rzeczy i widać, że zależy jej na tym co robi. Natomiast źle zostało to wszystko rozegrane. MEP powinno odbywać się zupełnie niezależnie od MEI. Wybrane kandydatki z MEI mogłyby dostać tzw. 'dziką kartę' która upoważniałaby je do udziału w finale MEP razem z resztą dziewczyn, które wybierane były by np. z castingu. I daję głowę, że jeśli dziewczyna o egzotycznej urodzie była by piękna, to jej uroda obroniłaby się sama. Natomiast jeśli nasze delegatki na MEP będą w kolejnych latach nadal wybierane jedynie spośród dziewczyn, które zgłaszają się do MEI to nasze sukcesy na ME przepadną i zostaną zapomniane na długo. A szkoda!

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
06-Sie-2016 23:35
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,483
Reputacja: 31
Zgadzam się z Klaudia. Magda Ho bije na głowę wszystkie sześć dziewczyn z teggorocznej edycji MEP.

Karolina Wardakowska zrobiła się aktywna w temacie na FB. Może to ona???
07-Sie-2016 07:30
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
Przede wszystkim trochę grzeczniej Panie otravez. Ja nie wyśmiewam Twoich opinii, wiec i Ty szanuj moje. A swoje odmienne stanowisko wyrazaj w trochę inny sposób. Dziękuję. Pozostawię sobie komentarz dla siebie, bo wystarczy, że już inni się popisali.

Proszę też o edycję ostatniego posta w taki sposób, aby był on zgodny z regulaminem, i żeby nie trzeba było wyciągać z tego konsekwencji.

(07-Sie-2016 09:15)otravez napisał(a):  
(07-Sie-2016 08:48)Klaudia napisał(a):  Proszę też o edycję ostatniego posta w taki sposób, aby był on zgodny z regulaminem, i żeby nie trzeba było wyciągać z tego konsekwencji.

Ok, proszę w takim razie o dokładne wskazanie elementów niezgodnych z regulaminem Uśmiech Mojego ogólnego stanowiska w sprawie brzydoty tej pani nie zmienię.

Nikt nie każe Ci zmieniać stanowiska, ale już odrobina kultury by się przydała.

No proszę.. zdążyłam w ostatniej chwili. Czyli już wiesz co takiego jest niezgodne z regulaminem, że post na ten temat zniknął? Oczko

(07-Sie-2016 07:43)otravez napisał(a):  Ha ha ha Ho ho ho. Ta płaską szeroką twarzą, płaski mały nos, usta wysunięte dalej niż nos, wysunięta do przodu dolna część twarzy i kwadratowa szczęka przywodzą na myśl pewną serię hollywoodzkich produkcji z gatunku science-fiction z motywem antropomorfizacji (pasuje edycja, Pani Moderator? Oczko). Do tego te wielkie mało kobiece dłonie. Gdzie tu harmonia i proporcje? Ho jest po prostu BRZYDKA, nawet w porównaniu z innymi Wietnamkami. Każda z dziewczyn ma dużo bardziej harmonijne rysy.

No proszę, jednak się da. Dziękuję.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sie-2016 09:37 przez Klaudia.)
07-Sie-2016 08:48
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5