Miss Earth 2017 - Karen Ibasco
Dużo pisze
Liczba postów: 683
Reputacja: 28
RE: Miss Earth 2017 - Karen Ibasco
A już najlepsze są komentarze Filipinskich fanów na fanpage 'u ME na fb. Liczy się wnętrze a nie uroda Oczko no i oczywiście Karen odpowiedziała najlepiej na pytanie finałowe.
Ciekawe czy tak samo pisaliby gdyby wygrała brzydka dziewczyna z innego kraju Oczko
06-Lis-2017 20:30
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 59
Reputacja: 7
(06-Lis-2017 20:30)efta21 napisał(a):  Ciekawe czy tak samo pisaliby gdyby wygrała brzydka dziewczyna z innego kraju Oczko

Na to myślę odpowiedź jest prosta i oczywista Język
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-Lis-2017 20:47 przez Karolina24.)
06-Lis-2017 20:46
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 160
Reputacja: 1
O matkoO matkoO matkoO matko Tyle mam do powiedzenia
06-Lis-2017 20:48
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 192
Reputacja: 11
(06-Lis-2017 20:30)efta21 napisał(a):  A już najlepsze są komentarze Filipinskich fanów na fanpage 'u ME na fb. Liczy się wnętrze a nie uroda Oczko no i oczywiście Karen odpowiedziała najlepiej na pytanie finałowe.
Ciekawe czy tak samo pisaliby gdyby wygrała brzydka dziewczyna z innego kraju Oczko

Jestem zdania, że Filipinka dostała bardzo łatwe pytanie finałowe, tendencyjne i zanim się odezwała, ja już wiedziałam w jakie tony uderzy ze swoją wypowiedzią (że to ludzie są największymi wrogami Matki Ziemi)... Zdezorientowany
06-Lis-2017 20:49
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 381
Reputacja: 55
Jak patrzę na miłościwie nam panującą Miss Ziemi, to natychmiast zapominam, jakie fajne było w tym roku zgrupowanie Miss Earth i jak miło oglądało mi się finałową galę. Zacierają się przyjemne wrażenia, pozostaje niesmak...
07-Lis-2017 07:38
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 683
Reputacja: 28
Pokazałam mężowi "najpiękniejsza kobietę świata".
" o to to jest najpiękniejsze?"
Tyle w temacie urody. Z tego konkursu robi się farsa. A Oni jeszcze zadowoleni że wszystko wygrywają ;-)
Cofam wszystkie słowa które napisalam o Dominice w kwestii garderoby. Nie garderoba odegrała role tylko Jej uroda. Za bardzo gryzla się z "urodą" Filipinki.
07-Lis-2017 08:17
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 206
Reputacja: 6
(06-Lis-2017 16:01)supernova napisał(a):  Na forum Misso zniknęła zakładka Miss Earth...czyżby nawet redakcja Missosology nie wytrzymała tego co się tam stało w sobotę?

Myślę, że ten artykuł jasno pokazuje, że Missosology też ogłosiło śmierć konkursu Miss Earth Oczko
http://missosology.org/miss-earth/46444-...st-mortem/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Lis-2017 08:58 przez Goszcz.)
07-Lis-2017 08:58
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,626
Reputacja: 52
To teraz ja się wypowiem, gdyż finał dopiero na spokojnie zobaczyłem dzisiaj.

Po bardzo aktywnym, ciekawym zgrupowaniu uznałem, że Miss Earth w końcu odbija się od dna i nie da nam zapomnieć o sobie, walczy, zmienia się. Przyjemnie się śledziło to zgrupowanie. Finał podniósł poprzeczkę jeszcze bardziej. Świetne otwarcie, pasująca muzyka w każdym wyjściu i w międzyczasie. Choreografia energiczna, kandydatki pięknie się prezentowały. Widać, że MEO pożyczyła kilka pomysłów z innych konkursów i złożyła w całość, by trochę przerobić swój zastygły format. I tak z MGI mieliśmy ustępującą ME tańczącą w openingu, wyjścia wzorowane na MU, ze scenografią sceny z wodospadem i wyjście czwórkami włącznie jak również złote suknie u wszystkich finalistek na finał. Na plus zrobienie topu z topów, co podnosiło emocje. Na plus również prezentacja top 16 w sukniach wieczorowych a nie jak to zazwyczaj miało miejsce dopiero w top 8 oraz pierwsza prezentacja w strojach wojowniczek (coś nowego). Na plus prowadzący, publiczność w dużej hali co świetnie kontrastuje z osławionymi hotelowymi schodami z przeszłości oraz gwiazda wieczoru oraz wygląd i suknia ustępującej ME - Katherine. Całość tych wszystkich zachwytów przekreślił najpierw wybór top 16, który postanowiony od tego roku zrobić 'sprawiedliwie' i złożyć z takich krajów by zachować proporcje regionów i dzięki temu kilka fajnych kandydatek przepadło, z Dominiką włącznie, bo top 16 jej się należało bo na więcej przy obecnych relacjach na linii PL - PHI nie liczyłem. Wszystkie dobre wrażenia dobił skandaliczny werdykt. Koronowanie trzeciej filipinki w ostatnich czterech latach to istne samozaoranie prestiżu konkursu, Nie mogę się nadziwić jak mogli dopuścić do takiej farsy po tych wszystkich pozytywnych zmianach. O dziwo w top 4 brakło Wenezueli, chociaż Kolumbia świetnie się trzyma ścisłego top, niezależnie od tego jaką mimozę wyślą. Filipinka może i inteligentna, czemu nie przeczę ale urodowo daleko poza top 40 tegorocznej stawki. Jest to również niepoważne ze strony MEO koronując ciągle swoją, na swojej ziemi, podważając tym samym zasadność wysyłania kandydatek przez innych krajów na ten konkurs. Po co im taka droga wycieczka, gdzie zawsze na końcu i tak FIlipinka wygrywa ? Niesmak pozostanie i nie zdziwię się jak wiele krajów zrezygnuje z tej zabawy. Dla mnie z top 4 koronę otrzymać powinna Australijka. Mieliby pół Filipin nagrodzonych niejako i nie byłoby takiej afery. Wilk syty i owca cała.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-Lis-2017 21:22 przez Ironic.)
11-Lis-2017 21:17
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 286
Reputacja: 9
Perspektywa wyboru kolejnej Filipinki wydawała mi się absurdalna. Przecież nie odważyliby się koronować swojej kolejnej rodaczki , na dodatek tak nieurodziwej. A jednak...

Cera nowej Miss Ziemi mogłaby doczekać się własnej mapy topograficznej. Jeśli p. Serafina wciąż posiada licencję, powinna rozważyć powrót do kanonów urody wyznaczonych przez Madzię Ho, tylko tym razem wysłać nie Wietnamkę, a dziewczynę o filipińskich korzeniach.
20-Lis-2017 12:37
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5