Miss Diamond 2017
Użytkownik
Liczba postów: 54
Reputacja: 0
Miss Diamond 2017
MISS DIAMOND 2017

Strona oficjalna: http://www.missdiamond.pl/
Organizator: Celebrity Group Sp. z o.o GDYNIA
Finał : początek grudnia 2017
Fanpage : https://www.facebook.com/missandmisterdiamond/

Co sądzicie o takiej formie konkursu piękności? Firefox
13-Cze-2017 11:44
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,212
Reputacja: 65
RE: Miss Diamond 2017
"Zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej, a ich wybór pozostawiony będzie niezależnemu jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMS-ową. To one zdecydują, którzy z kandydatów zdobędą upragnione tytuły, otwierające drzwi do świata kariery. Dla laureatów przewidziane zostały atrakcyjne i prestiżowe nagrody."

I ja już nie mam więcej pytań. SMSy i niezależne jury? Wybór zwycięscy/zwyciężczyni konkursu piękności na podstawie głosów głównie od rodziny i znajomych? Jakoś tego nie widzę. Padnie po jednej/dwóch edycjach jak Miss Polka. Tyle, że Miss Polka przynajmniej nie uzależniało werdyktu od SMSów. One liczyły się bodajże tylko do półfinału. Ten format też był beznadziejny moim zdaniem, ale przynajmniej samą Miss wybierało już jury. I dziewczyny, które wygrywały były całkiem urodziwe. Ciekawa jestem efektów, bo już samo zgłoszenie przy którym również trzeba wysłać SMS jest raczej niezachęcające. No nic, czekajmy na efekty..

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
13-Cze-2017 13:52
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
(13-Cze-2017 13:52)Klaudia napisał(a):  "Zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej, a ich wybór pozostawiony będzie niezależnemu jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMS-ową. To one zdecydują, którzy z kandydatów zdobędą upragnione tytuły, otwierające drzwi do świata kariery. Dla laureatów przewidziane zostały atrakcyjne i prestiżowe nagrody."

I ja już nie mam więcej pytań. SMSy i niezależne jury? Wybór zwycięscy/zwyciężczyni konkursu piękności na podstawie głosów głównie od rodziny i znajomych? Jakoś tego nie widzę. Padnie po jednej/dwóch edycjach jak Miss Polka. Tyle, że Miss Polka przynajmniej nie uzależniało werdyktu od SMSów. One liczyły się bodajże tylko do półfinału. Ten format też był beznadziejny moim zdaniem, ale przynajmniej samą Miss wybierało już jury. I dziewczyny, które wygrywały były całkiem urodziwe. Ciekawa jestem efektów, bo już samo zgłoszenie przy którym również trzeba wysłać SMS jest raczej niezachęcające. No nic, czekajmy na efekty..

Miss Polka miało głosowanie internetowe - każdy mail mógł głosować codziennie Uśmiech

W tym momencie trwają już równolegle Casting 2 tury oraz Ćwierćfinał (40 dziewcząt z 1 tury).
13-Cze-2017 14:50
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,212
Reputacja: 65
(13-Cze-2017 14:50)Scarlet napisał(a):  
(13-Cze-2017 13:52)Klaudia napisał(a):  "Zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej, a ich wybór pozostawiony będzie niezależnemu jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMS-ową. To one zdecydują, którzy z kandydatów zdobędą upragnione tytuły, otwierające drzwi do świata kariery. Dla laureatów przewidziane zostały atrakcyjne i prestiżowe nagrody."

Miss Polka miało głosowanie internetowe - każdy mail mógł głosować codziennie Uśmiech

W tym momencie trwają już równolegle Casting 2 tury oraz Ćwierćfinał (40 dziewcząt z 1 tury).

SMSowe też było - wysyłałam na koleżankę, więc tego jestem pewna Oczko Być może było także internetowe. Ale na pewno nie decydowały te głosy o zwycięstwie.

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
13-Cze-2017 16:27
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,418
Reputacja: 30
Ten konkurs wiarygodny absolutnie nie jest -zwyciezczyni na podstawie wyslanych smsow?, a co dziwne bierze w nim udzial Anna Rochlicka- Miss Polnocy, zastanawajacy fakt. ;/

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
13-Cze-2017 18:45
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
(13-Cze-2017 16:27)Klaudia napisał(a):  
(13-Cze-2017 14:50)Scarlet napisał(a):  

SMSowe też było - wysyłałam na koleżankę, więc tego jestem pewna Oczko Być może było także internetowe. Ale na pewno nie decydowały te głosy o zwycięstwie.

Być może, ja sobie nie przypominam a brałam w tym konkursie udział Oczko No tak na Gali było Jury i ono dokonało wyboru. A co do tego konkursu to w regulaminie jednak jest podpunkt w którym pisze że może być głosowanie na Gali Finałowej ale nie musi Zawstydzony

Mam problem z forum i nie mogę załączyć linku do regulaminu, niestety Niezdecydowany
13-Cze-2017 18:49
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5