Marta Pałucka - Miss World Poland 2015
Moderator
Liczba postów: 2,681
Reputacja: 90
RE: Marta Pałucka - Miss World Poland 2015
(06-Paź-2015 14:21)Star napisał(a):  Niektórzy z Was są tak perfidnie wredni:-SS Na podstawie kilku zdjęć,filmików mogą ocenić osobę z góry do dołu! Nie będę oceniał komentarzy missjonerki bo nawet ciężko mi je rozczytac.

Amen
06-Paź-2015 14:24
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,181
I co taka jest rola administratora? ,,AMEN"...a to się wysiliłeś!
Przepraszam -to na jakiej podstawie ocenia się dziewczyny startujące w konkursie? Dlaczego MArtę mamy oceniać inaczej??
Zawsze mamy do dyspozycji tylko filmiki i zdjęcia...i normalnym dziewczynom i ludziom to nie przeszkadza.
Co chcesz nas przekonać ,ze Marta w rzeczywistości wyglada inaczej..lepiej?
Nie wygląda bo wczora widziałam. Zresztą relacja w TV -to tak jak na żywo.
A wypadła marnie i tyle.
Kolejna zwyczajna dziewczyna ,która będzie w świecie przekonywać ludzi ,ze Polki są tak piękne jak ona...a właściwie ..to skoro ona jest najpiękniejsza ...to pozostałe są brzydsze Smutny
Ja się z takim prezentowaniem Polek nie zgadzam!
I mam prawo. Nie oczekujcie,że bedziemy się zachwycać ...skoro nie mamy obiektywnych powodów.

A tak w ogóle ..to skoro jury kierowało się głębszym przesłaniem niz uroda i tak podkreślano wagę wykształcenia Miss World Poland - to Marta powinna zostać zdyskwalifikowana za kłamstwo dotyczące rzekomo ukończonych studiów na ,,oceanografii".
Jak tu szanować? ..skoro to wszsytko wykreowane.
06-Paź-2015 14:54
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(06-Paź-2015 14:54)missjonerka napisał(a):  A tak w ogóle ..to skoro jury kierowało się głębszym przesłaniem niz uroda i tak podkreślano wagę wykształcenia Miss World Poland - to Marta powinna zostać zdyskwalifikowana za kłamstwo dotyczące rzekomo ukończonych studiów na ,,oceanografii".
Jak tu szanować? ..skoro to wszsytko wykreowane.

Większych idiotyzmów nie czytałem tutaj od długiego czasu...a moze inne kandydatki tez za dodanie sobie kilku cm?
06-Paź-2015 15:16
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Oczywiście jakby tak nakłamała inna dziewczyna żeby spodnieść swój ranking -to miałbyś inne zdanie.
Zaczynam przeczuwać ,ze pojawiłeś się na tym forum i wcisnąłeś w jego administrację ,żeby promować swoje ,,ulubione" finalistki.
Jednym wolno wszystko -innym nic. Taka fajna zabawa!
06-Paź-2015 15:25
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Missjonerko, w temacie Miss dzialam juz od kilkunastu lat nie od wczoraj...nie wyskoczyłem tu jak królik z kapelusza
06-Paź-2015 15:35
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 635
Reputacja: 26
Choć sam nie należę do fanów Marty, to myślę że przesadzacie z krytykowaniem jej. Szału nie ma, ale dziewczyna jest ładna, potrafi się wypowiadać, więc wstydu na MW nie powinno być. Jak na dosyć marny poziom tegorocznej edycji to wybór jest naprawdę dobry.
06-Paź-2015 15:36
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 371
Reputacja: 36
(06-Paź-2015 14:21)Star napisał(a):  Niektórzy z Was są tak perfidnie wredni:-SS Na podstawie kilku zdjęć,filmików mogą ocenić osobę z góry do dołu! Nie będę oceniał komentarzy missjonerki bo nawet ciężko mi je rozczytac.

Ja mam wrażenie, że na podstawie kilku przerobionych zdjęć Marty wszyscy określili ją mianem pięknej i klasycznej. Przykro mi ale ja się z tym nie zgadzam i mam do tego prawo co nie znaczy, że jestem wredna. Jaka prawda jest na filmiku bez obróbki wszystko widać Uśmiech Nie przypominam sobie, żeby w przypadku innych miss w ostatnich latach była taka różnica między obrobionymi zdjęciami a realnością.
06-Paź-2015 15:43
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,501
Reputacja: 31
Ja na miejscu Natalii miałabym w nosie to co pisze missjonerka. Siedzi sobie zakompleksiona wpatrzona w monitor i jedzie po dziewczynach mając swiadomosc, że nigdy nie będzie w połowie ładna taka, jak najmniej urodziwa z nich...każde forum musi mieć trola. Tu jest missjonerka
06-Paź-2015 15:50
Znajdź posty Cytuj post
Banned
Trolami to są tacy jak Ty supernova...sezonowi...,którzy pojawiają się na chwilę ....wiadomo po co ...a później znikają.
Opinia kogoś takiego jak Ty na pewno nie ma większego znaczenia .

PS.
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Bawcie się w przechwalanie i podlizywanie ...moze z czasem ktoś Wam uwierzy ,ze Marta jest tą własciwą.
Ja wiem,żę to kolejny stracony rok.
9-ta ciemnowłosa ..niepowalająca Miss jadąca na MW. wciągu ostatnich 10 lat!.
Jeśli będze jakieś top to tylko dzięki Gerardowi .
A mogło być naprawdę dobrze z piękną słowiańską urodą,klasą,wykształceniem (prawdziwym) + dobrą koniunkturą z racji złosci na Gerarda ..
Pani Ela to zmarnowała! Z Marty nic już się nie wykrzesze Smutny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-Paź-2015 16:11 przez missjonerka.)
06-Paź-2015 15:54
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,501
Reputacja: 31
Sezonowi? Na drugim forum jestem od 4 lat i z tego co wiem tam też byłas uważana za trola który został zablokowany...coś w tym musi być skoro i tu maja o Tobie podobne zdanie...
06-Paź-2015 16:03
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5