Mariya P. - (nr 26) 2 vice Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,705
Reputacja: 60
Mariya P. - (nr 26) 2 vice Miss Passion 2015
[Obrazek: 33k3a78.jpg]

Mariya P.

"Nazywam sie Mariya Pelekh. Mam 22 lata. Pochodzę z Ukrainy.
Jestem stypendystka Programu dla doktorantów w ramach Partnerstwa Wschodniego. Robię doktorat z prawa na KULU, 1rok.
Jestem osoba otwartą ,komunikatywną i aktywną społecznie oraz naukowo. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.Interesuje się polityka, prawem Unii Europejskiej oraz Prawami Człowieka. Kiedy dostawałam się na studia,to wybrałam europeistykę i później studia prawnicze doktoranckie z wiarą w to że będę mogła kiedyś przyczynić się do demokratyzacji i Europejskiej przyszłości mego państwa. Obecnie sytuacja w Europie Wschodniej jest bardzo ciężka,ale nie poddaję się i nadal wierze,że uda się coś zmienić. W przyszłości chcę założyć Fundację na rzecz wsparcia i rozwoju demokracji w Europie Wschodniej.
Moją pasją jest taniec.Tańczyłam kiedyś w zespole,ale niestety kiedy dostałam się na studia,to większość czasu musiałam poświęcać nauce,tak jak nie studiowałam na zasadach ogólnych i miałam różne obowiązki. Chociaż nie zajmuję się nim profesjonalnie, ale tańcząc zapominam o wszystkim.W przyszłości chciała bym wrócić w świat tańca i być może kiedyś zaprezentować coś fajnego przed wielka
publicznością. Drugą rzeczą którą lubię robić, to kombinowanie z
ubraniami i wymyślanie rożnych stylizacji.W ubiorze nadaje przewagę klasyce i elegancji.Moda przemija,a styl zawsze pozostaje...Uważam,ze
bardzo ważne jest dla przedstawicielek płci pięknej podkreślanie
swojej kobiecości a nie tylko dopasowanie ubrań. Bycie kobietą jest
zarówno wielkim darem jak i ogromnym wyzwaniem dla każdej z nas.Dla
tego musimy rozwijać to w sobie i dzielić się ze światem.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!"

[Obrazek: 2rdymtz.jpg]

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2015 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-Sie-2015 20:08 przez Ironic.)
07-Maj-2015 22:16
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,669
Reputacja: 84
RE: Mariya P. - Finalistka nr 26 Miss Passion 2015
Jak ja lubię urodziwe dziewczyny, które nie wstydzą się swoich zainteresowań, pasji, które z otwartym umysłem przemierzają świat, a w tym wszystkim jest niesamowita ambicja i chęć zdobycia świata. I jeszcze nie jest to realizowane 'za wszelką cenę', tylko.. ciężką pracą. To wszystko aż bije z tej wypowiedzi. U mnie za ten całokształt duży plus Uśmiech

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
08-Maj-2015 13:52
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,929
Reputacja: 38
"W ubiorze nadaje przewagę klasyce i elegancji.Moda przemija,a styl zawsze pozostaje.." - o to właśnie chodzi!
Niedoszła doktorantka pozdrawia doktorantkę!Uśmiech
08-Maj-2015 14:46
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 372
Reputacja: 15
Z taką gracją i podejściem do spraw o których pisze Mariya stawiałoby ją w realnym świecie dobrą kandydatką na Miss World. Julka by to kupiła. Do tego jak widzę, Mariya ma pochodzenie ukraińskie, co Julii Morley nie umknęłoby na bank.Nie od dziś wiadomo, że Julka w polityce się lubuje a działalność filantropijna kandydatki jest mile widziana, promowana a jeszcze jak kandydatka jest tak piękna jak Maria to mamy tzw full package. Szkoda, że mamy tylko dwa zdjęcia do oceny, niemal identyczne, chociaż trochę różnią się ujęciem..
28-Maj-2015 22:36
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,705
Reputacja: 60
RE: Mariya P. - (nr 26) 2 vice Miss Passion 2015
Mówicie i macie - Maria w gronie finalistek Miss World Poland Uśmiech

Mam nadzieję, że więcej finalistek Miss Passion zrobi karierę a uwierzcie mi usłyszycie o niejednej jeszcze nie raz.... Uśmiech

Za Marię trzymamy kciuki, cieszę się, że dała się namówić na start, teraz wszystko w jej rękachUśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
30-Sie-2015 20:46
WWW Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5