Magdalena Bieńkowska na zgrupowaniu Miss International 2016
Stały bywalec
Liczba postów: 930
Reputacja: 23
RE: Magdalena Bieńkowska na zgrupowaniu Miss International 2016
Wczoraj na instagramie Miss International wrzucila zdj z Magda i napisała specjalne podziękowania dla niej...milo. Ma dziewczyna klasę.

[Obrazek: 261bsxv.jpg]
01-Lis-2016 10:41
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 863
Reputacja: 28
To takie miłe podziękowanie za wcześniejszy wpis Magdy, w którym umieściła to samo zdjęcie, pogratulowala Kylie zwycięstwa i życzyła jej pomyślnego panowania w koronie MI Oczko Bardzo sympatyczny gest zarówno z jednej jak i drugiej strony Uśmiech Chyba dziewczyny się zaprzyjazniły Oczko
01-Lis-2016 14:01
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 214
Reputacja: 14
Moim zdaniem Magda i tak nie miała wpływu na ostateczny wynik. I czy włosy były takie czy siakie, na awans do top 5 miały wpływ inne czynniki. Gdyby" tylko" o to chodziło, Meksykanka miałaby koronę w kieszeni. Tak na zimno, Magda wybrała dobrą strategię, szczególnie patrząc na Filipinkę, która stawiała raczej na naturalność. Obiektywnie mówiąc, Filipinka jest ładna, miła, ale nie jest to uroda na miarę korony MI, a w samej koronie, może nie dodającej urody, wygląda jak krasnal. Co by nie mówić o Edymar to w koronie było jej pięknie, wyglądała tak eterycznie. I żeby nie było, że mam awersję do Filipinek, Pia jako MU mnie zachwyca i na finale było widać, ze jest najlepsza jeśli chodzi o prezentację. W porównaniu do Pii Kylie wypada bardzo słabo, to nie ta figura, twarz, uśmiech... Mam wrażenie, że top 5 zostało tak dobrane, żeby Filipinka na ich tle nie wyglądała źle- no sorry, ale Australijka wygląda jak 50-latka i to średniej urody. Generalnie jestem zniesmaczona, już na naszym MS dokonują dużo lepszych wyborów.
03-Lis-2016 11:03
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,212
Reputacja: 65
(03-Lis-2016 11:03)Viki napisał(a):  Moim zdaniem Magda i tak nie miała wpływu na ostateczny wynik. I czy włosy były takie czy siakie, na awans do top 5 miały wpływ inne czynniki. Gdyby" tylko" o to chodziło, Meksykanka miałaby koronę w kieszeni. Tak na zimno, Magda wybrała dobrą strategię, szczególnie patrząc na Filipinkę, która stawiała raczej na naturalność. Obiektywnie mówiąc, Filipinka jest ładna, miła, ale nie jest to uroda na miarę korony MI, a w samej koronie, może nie dodającej urody, wygląda jak krasnal. Co by nie mówić o Edymar to w koronie było jej pięknie, wyglądała tak eterycznie. I żeby nie było, że mam awersję do Filipinek, Pia jako MU mnie zachwyca i na finale było widać, ze jest najlepsza jeśli chodzi o prezentację. W porównaniu do Pii Kylie wypada bardzo słabo, to nie ta figura, twarz, uśmiech... Mam wrażenie, że top 5 zostało tak dobrane, żeby Filipinka na ich tle nie wyglądała źle- no sorry, ale Australijka wygląda jak 50-latka i to średniej urody. Generalnie jestem zniesmaczona, już na naszym MS dokonują dużo lepszych wyborów.

Amen Oczko

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
03-Lis-2016 14:54
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(03-Lis-2016 14:54)Klaudia napisał(a):  
(03-Lis-2016 11:03)Viki napisał(a):  Moim zdaniem Magda i tak nie miała wpływu na ostateczny wynik. I czy włosy były takie czy siakie, na awans do top 5 miały wpływ inne czynniki. Gdyby" tylko" o to chodziło, Meksykanka miałaby koronę w kieszeni. Tak na zimno, Magda wybrała dobrą strategię, szczególnie patrząc na Filipinkę, która stawiała raczej na naturalność. Obiektywnie mówiąc, Filipinka jest ładna, miła, ale nie jest to uroda na miarę korony MI, a w samej koronie, może nie dodającej urody, wygląda jak krasnal. Co by nie mówić o Edymar to w koronie było jej pięknie, wyglądała tak eterycznie. I żeby nie było, że mam awersję do Filipinek, Pia jako MU mnie zachwyca i na finale było widać, ze jest najlepsza jeśli chodzi o prezentację. W porównaniu do Pii Kylie wypada bardzo słabo, to nie ta figura, twarz, uśmiech... Mam wrażenie, że top 5 zostało tak dobrane, żeby Filipinka na ich tle nie wyglądała źle- no sorry, ale Australijka wygląda jak 50-latka i to średniej urody. Generalnie jestem zniesmaczona, już na naszym MS dokonują dużo lepszych wyborów.

Amen Oczko

Nic dodać, nic ująć. Świetnie to podsumowałaś, Viki Uśmiech Podobnie jak Klaudia podpisuję się pod Twoimi słowami.

A tak przy okazji ogromne gratulacje dla Magdy za awans do TOP15 oraz podziękowania za całokształt wysiłków i starań jakie włożyła w przygotowania i godne reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej Oczko Przede wszystkim udało jej się przełamać złą passę Polek na tym konkursie, która trwała nieprzerwanie od 8 lat. Miejmy nadzieję, że na kolejny sukces nie będziemy musieli czekać znowu kilka lat..Obiektywnie zasługiwała na więcej, podobnie jak np. Meksykanka, ale patrząc przez pryzmat tego, że w finalowym TOP znalazły się tylko 3 Europejki i biorąc pod uwagę historię naszych osiągnięć na MI w ostatnim czasie, to sukces Magdy jest naprawdę duży i trzeba się z tego cieszyć, chociaż pewien niedosyt niewątpliwie pozostaje. Niestety niektórych rzeczy się nie przeskoczy... Ten rok w świecie konkursów piękności jest generalnie jak do tej pory wybitnie nieprzychylny dla dziewczyn ze Starego Kontynentu. Poznaliśmy już werdykty 3 spośród 6 najważniejszych konkursów międzynarodowych i ŻADNEJ Europejki nie zobaczyliśmy w TOP5... Rozumiem, ze jest boom na Azjatki i Latiny, ale bez przesady...Oby finały MW i MS pozmieniały trochę te niezbyt miłe dla nas statystyki...

A tak na zakończenie mojego wywodu - pozdrowienia od Magdy i Edymar (chyba jeszcze tego filmiku tutaj nikt nie umieszczał) Uśmiech

KLIK!
Źródło: Globmiss.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-Lis-2016 14:38 przez NiKa.)
05-Lis-2016 14:07
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Fragment wywiadu z Kylie, w którym zapytana o wskazanie największych faworytek do korony MI, wymieniła Polkę i Meksykankę Uśmiech Baaaardzo ciepło wypowiedziała się również o samej Magdzie w 1:00-1:20 min Serce Miło z jej strony, że potrafi dostrzec i docenić potencjał/urodę innej dziewczyny Uśmiech

Cały wywiad do obejrzenia w temacie Kylie Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Lis-2016 19:00 przez NiKa.)
17-Lis-2016 18:52
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,392
Reputacja: 48
Tego filmiku nie pamiętam, więc wklejam.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
17-Lis-2016 22:47
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,011
Reputacja: 22
Był już, albo ja już na pewno go gdzieś widziałem.
Ironic napisał:
Nie mogłem się doszukać w wątku ale jak było to skasuje.
17-Lis-2016 23:06
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5