MARTA ZIĘBAKOWSKA - finalistka Miss Polski 2017
Użytkownik
Liczba postów: 105
Reputacja: 5
RE: MARTA ZIĘBAKOWSKA - finalistka Miss Polski 2017
(22-Lip-2017 17:24)Noir napisał(a):  Cudowna kobieta, zjada resztę na śniadanie Uśmiech ona to kobieta a reszta to jeszcze dziewczynki przy niej Uśmiech widać ze nie jest zahukana i wie co na niej dobrze leży i nie boi się być piękna Uśmiech Miss pełna para, szkoda tylko ze nie startuje w Miss Polonia, MU to jej konkurs. To jest typ urody, który lubię najbardziej czyli piękna i seksowna anie ciepłe kluchy Uśmiech

Oj nie zjada, nie zjada, jest kilka dziewczyn które mogłyby zjeść równie dobrze Ziębakowską Oczko No i ta ogromna blizna na prawym udzie, widać ja z widowni więc nie wiem czy nie zostanie potraktowana na równi z tatuażem.
A ja takiego typu urody nie lubię bo jej seksapil i uroda kojarzą mi się ze zdjęciami z gazet dla panów, wyzywające spojrzenie i nieprzyzwoity wyraz twarzy. Jedno mogę zrozumieć, bo zapewne Noir jesteś mężczyzną Uśmiech dlatego Ci się podoba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-Lip-2017 18:13 przez Eliot.)
22-Lip-2017 18:12
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 204
Reputacja: 18
(22-Lip-2017 18:12)Eliot napisał(a):  
(22-Lip-2017 17:24)Noir napisał(a):  Cudowna kobieta, zjada resztę na śniadanie Uśmiech ona to kobieta a reszta to jeszcze dziewczynki przy niej Uśmiech widać ze nie jest zahukana i wie co na niej dobrze leży i nie boi się być piękna Uśmiech Miss pełna para, szkoda tylko ze nie startuje w Miss Polonia, MU to jej konkurs. To jest typ urody, który lubię najbardziej czyli piękna i seksowna anie ciepłe kluchy Uśmiech

Oj nie zjada, nie zjada, jest kilka dziewczyn które mogłyby zjeść równie dobrze Ziębakowską Oczko No i ta ogromna blizna na prawym udzie, widać ja z widowni więc nie wiem czy nie zostanie potraktowana na równi z tatuażem.
A ja takiego typu urody nie lubię bo jej seksapil i uroda kojarzą mi się ze zdjęciami z gazet dla panów, wyzywające spojrzenie i nieprzyzwoity wyraz twarzy. Jedno mogę zrozumieć, bo zapewne Noir jesteś mężczyzną Uśmiech dlatego Ci się podoba.
Psikus Uśmiech jestem kobieta (muszę popracować nad swoją miniaturka skoro wyglądam na mężczyznęDuży uśmiech)ale jeśli mam się zachwycać innymi to Tylko seksownymi bo taki typ urody do mnie trafia, słodkie sierotki Marysię zostawiam dla małych dziewczynek Uśmiech może to wynikać z tego ze większość życia spędzam za granica i faktycznie piękne kobiety dla mnie i dla mojej mamy np to przeciwległy biegun Uśmiech ale tak samo np dla Amerykanów- duży rynek, przyjeżdzają do Polski i mówią, ładne dziewczyny, jasne nie brzydkie nie da się powiedzieć ale takie szare myszki, zero sexapillu i ja się z tym całkowicie zgadzam Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-Lip-2017 19:21 przez Noir.)
22-Lip-2017 19:16
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
(22-Lip-2017 19:16)Noir napisał(a):  

Psikus Uśmiech jestem kobieta (muszę popracować nad swoją miniaturka skoro wyglądam na mężczyznęDuży uśmiech)ale jeśli mam się zachwycać innymi to Tylko seksownymi bo taki typ urody do mnie trafia, słodkie sierotki Marysię zostawiam dla małych dziewczynek Uśmiech może to wynikać z tego ze większość życia spędzam za granica i faktycznie piękne kobiety dla mnie i dla mojej mamy np to przeciwległy biegun Uśmiech ale tak samo np dla Amerykanów- duży rynek, przyjeżdzają do Polski i mówią, ładne dziewczyny, jasne nie brzydkie nie da się powiedzieć ale takie szare myszki, zero sexapillu i ja się z tym całkowicie zgadzam Uśmiech

Polki nie są szare myszki tylko skromne i jak najbardziej sexapil maja ale się z nim nie obnoszą , poza tym te dziewczyny które nadmierne emanują swoją seksualnością to zdecydowanie nie pasują na konkurs miss. Można zauważyć że te co się prężą wypinając to i owo to szybko odpadają w przedbiegach o koronę i nie mam na myśli polskich konkursów. Co do typu urody i zachowania to właśnie Ameryka wzoruje się na Europie a na wybiegach królują polskie modelki. A co do podobania to ja i moja mama wolimy mężczyzn Oczko
23-Lip-2017 10:03
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 204
Reputacja: 18
(23-Lip-2017 10:03)Eliot napisał(a):  
(22-Lip-2017 19:16)Noir napisał(a):  

Polki nie są szare myszki tylko skromne i jak najbardziej sexapil maja ale się z nim nie obnoszą , poza tym te dziewczyny które nadmierne emanują swoją seksualnością to zdecydowanie nie pasują na konkurs miss. Można zauważyć że te co się prężą wypinając to i owo to szybko odpadają w przedbiegach o koronę i nie mam na myśli polskich konkursów. Co do typu urody i zachowania to właśnie Ameryka wzoruje się na Europie a na wybiegach królują polskie modelki. A co do podobania to ja i moja mama wolimy mężczyzn Oczko
śmiem twierdzić ze jest kompletnie inaczej Uśmiech Kolumbijki, Wenezuelki, Filipinki potrafią być seksowne w odpowiedni sposób. W Polsce to wyglada zupełnie inaczej, dla Ciebie to skromność a dla mnie to ze skromnością nie ma nic wspólnego Uśmiech to się ma albo nie Uśmiech
To, ze jestem kobieta to nie znaczy, ze nie zwracam na inne uwagi, lubię popatrzeć jak dziewczyna jest zadbana bądź ma fajne ubranie, mimo wszystko mało jest facetow na polskich ulicach na których można zawiesić oko Uśmiech No chyba ze turyści ma rynku w Krakowie Uśmiech
23-Lip-2017 11:11
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 637
Reputacja: 27
Mam takie samo zdanie jak Noir. Polki to w większości szare myszki. Te pewne siebie dziewczyny są najczęściej wątpliwej urody a te naprawdę urodziwe to skromne i nieśmiałe kobietki.
No i później jest jedna z drugą, na takim międzynarodowym konkursie , wycofana i niewidzialna bo wybierane są takie skromne i nieśmiałe. A takie świata nie podbiją.
Ja mam wrażenie że u nas wybierane są zwykle takie sierotki Marysie bez jaj i bez umiejętności postawienia na swoim.
A takie dziewczyny raczej na konkursach przepadają.

Przykład. Marcelina wyglądała na naprawdę pewną siebie i silną kobiete. Odniosła sukces. Paulina K również odniosła by sukces gdyby nie wiadomo kto.
Magda Bieńkowska gdyby nie ta Jej nieśmiałość to zapewne biłaby się o koronę MI .
Marta Pałucka też się wyróżniała.
Co z urody skoro na międzynarodowych konkursach jest pełno pięknych kobiet a bez siły przebicia nic się nie osiągnie.
23-Lip-2017 12:33
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
No i ani wilk syty ani owca cała Oczko Uśmiech Szkoda że fani mogą sobie tylko popisać i wspólnie poprzekomarzać ktra powinna być wybrana i gdzie powinna jechać . Chociaż z ostatnich wyjazdów to Jochamczyk miała największy pakiet pożądanych cech choć seksem nie opływała ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-Lip-2017 14:39 przez Eliot.)
23-Lip-2017 14:33
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,108
Reputacja: 23
(23-Lip-2017 12:33)efta21 napisał(a):  Mam takie samo zdanie jak Noir. Polki to w większości szare myszki. Te pewne siebie dziewczyny są najczęściej wątpliwej urody a te naprawdę urodziwe to skromne i nieśmiałe kobietki.
No i później jest jedna z drugą, na takim międzynarodowym konkursie , wycofana i niewidzialna bo wybierane są takie skromne i nieśmiałe. A takie świata nie podbiją.
Ja mam wrażenie że u nas wybierane są zwykle takie sierotki Marysie bez jaj i bez umiejętności postawienia na swoim.
A takie dziewczyny raczej na konkursach przepadają.

Przykład. Marcelina wyglądała na naprawdę pewną siebie i silną kobiete. Odniosła sukces. Paulina K również odniosła by sukces gdyby nie wiadomo kto.
Magda Bieńkowska gdyby nie ta Jej nieśmiałość to zapewne biłaby się o koronę MI .
Marta Pałucka też się wyróżniała.
Co z urody skoro na międzynarodowych konkursach jest pełno pięknych kobiet a bez siły przebicia nic się nie osiągnie.

Moim zdaniem to jest raczej kwestia kultury danego kraju. W Polsce zachował się tradycyjny model skromnej, pięknej kobiety, aczkolwiek bardziej Matki Polki. Tutaj zgodzę się z Eliot, że nie obnoszą się z sexapilem (mowa tutaj o zwykłych Polkach, nie celebrytkach) i osobiście mnie to bardzo cieszy.

Do mnie nie przemawia typ urody i prezentacji a'la Ziębakowska - nie ma w niej niz z Miss, bardzo sztuczna i przerysowana uroda. Dobrze ubrana, ale zzbyt mało naturalna w swoim zachowaniu.
23-Lip-2017 22:56
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 950
Reputacja: 30
[Obrazek: 22279901_1595642477140963_15671902482999...e=5A884635]
Fot. Dorota Tysza
Źródło: Miss Polski
11-Paź-2017 19:28
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do: