Klaudia S. - finalistka nr 7 Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Klaudia S. - finalistka nr 7 Miss Passion 2015
[Obrazek: zv9z6f.jpg]

Klaudia S.
(Dzika Karta Twojamiss.pl)

"Pełna życia, spełniająca swoje marzenia i dążąca do celu dziewczyna której nic/nikt nie jest w stanie powstrzymać. Wypełniona uśmiechem którym na co dzień obdarza ludzi wokół siebie i dobrocią która stara się zarazić świat. "

[Obrazek: fzbie.jpg]

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2015 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-Maj-2015 23:10 przez Ironic.)
05-Maj-2015 17:44
WWW Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 393
Reputacja: 17
RE: Klaudia S. - finalistka nr 7 Miss Passion 2015
Nie wiem dlaczego w tym wątku nie ma podobnych zachwytów jak u niektórych finalistek ? Może Klaudia nie ma typowo sesyjnych fotek ale gołym okiem widać, że to przepiękna dziewczyna i chyba idealny 'materiał' na miss. Szkoda, że dane jest nam zobaczyć tylko 2 zdjęcia.
13-Maj-2015 23:14
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,848
Reputacja: 94
Zdecydowanie coś jest w tym co piszesz Oczko Szczególnie oczy ma piękne Serce Bardzo przyjemnie się na nią patrzy Uśmiech

I jeszcze mały prezencik dla Ciebie (i innych ;p) - klik Oczko

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
14-Maj-2015 00:01
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,014
Reputacja: 40
Przyjemnie to się patrzy na linka, którego dodałaś, bo tam np. czarno-białe zdjęcie (2 w kolejce) jest niezłe, a te dwa powyżej w ogóle mnie nie zachwycają, a co gorsze ukazują mankamenty jej nosa, a oczy mogą być "podrasowane" bądź soczewek to sprawa.
15-Maj-2015 09:41
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(15-Maj-2015 09:41)Malankiewka napisał(a):  Przyjemnie to się patrzy na linka, którego dodałaś, bo tam np. czarno-białe zdjęcie (2 w kolejce) jest niezłe, a te dwa powyżej w ogóle mnie nie zachwycają, a co gorsze ukazują mankamenty jej nosa, a oczy mogą być "podrasowane" bądź soczewek to sprawa.

Nikt nie napisał, że kogoś zachwycają powyższe zdjęcia Oczko Są poprawne, ale dziewczyna jest ładna. Pewnie większość nie padnie z zachwytu, ale urody jej odmówić nie można.
Oczy mogą być podrasowane, ale też może po prostu takie mieć. Pamiętam jak Oldze Tagasiuk (Wice MPN'09, a obecnie modelce) -klik- próbowano wmówić, że jej niespotykane oczy o efekt PSa. O tuż może trudno w to uwierzyć, ale jej oczy to nie jest efekt żadnego programu graficznego. Dlatego też i w przypadku mojej w/w imienniczki może być podobnie Oczko Czasem wystarczy dobre światło, które jest odbite pod odpowiednim kątem, albo tło lub ubranie w kolorze zbliżonym do koloru oczu i można wydobyć głębię koloru i niesamowity, wręcz wydający się mało realny efekt. A... nawet jeśli to soczewki, to efekt pasuje do naszej finalistki Oczko

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-Maj-2015 23:01 przez Klaudia.)
15-Maj-2015 13:42
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Nos w tą stronę czy w tamtą o 2 milimetry...... nie popadajmy w paranoję. Chciałbym by taki problem był w ocenianiu każdej osoby jaką spotykamy na swojej drodze a Świat byłby o wiele wiele piękniejszy. Pamiętajmy, że finalistki Miss Passion 2015 nie oceniamy tak jak finalistki narodowego Miss Polonia/Polki, bo ta nasza to zabawa przede wszystkim a kandydatki mogły się zgłaszać bez względu na wzrost, wagę, nogi mogą być skierowane w stronę, w którą mają ochotę, o wiek nie pytamy ale szukamy 'tego czegoś' co bije fajnego ze zdjęcia jednego bądź drugiego, bo tylko tyle jest nam dane. To wszystko z dużą dawką powściągliwości więc nie wyszukujmy mankamentów na siłę u kandydatek bo są, każda jedna, piękne i wyjątkowe na swój sposób (nie mylić oczywiście z cenzurą i brakiem możliwości konstruktywnej krytyki). Warto jednak wyszukać to co dobrego niż wpaść tylko po to by skrytykować. To tak ogólnie dodałem Uśmiech
A Klaudia jest przepięknaUśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
15-Maj-2015 21:52
WWW Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 3,014
Reputacja: 40
Jestem obiektywnym wzrokowcem ze staraniem używania konstruktywnej krytyki przez duże S.
15-Maj-2015 22:53
Znajdź posty Cytuj post
klaudiaslife
Unregistered

Dziekuje bardzo za wszystkie komentarze Uśmiech W zwiazku z tematem moich oczu pragne tylko powiadomic, iz na powyzej zamieszczonych zdjeciach nie posiadam soczewak, a zdjecia te nie sa przerabiane. Moj wybor owych zdjec jest w duzym stopniu zwiazany z nazwa tego konkursu, albowiem slowo 'passion' tlumaczone 'pasja' okresla silne emocje do kogos lub czegos. Moje zdjecia pragnelam zaprezentowac w naturalej odslonie oraz z przyjemnym radosnym klimatem, aby moc ujrzec prawdziwe emocje i 'pasje'. Dlatego tez postanowilam wybrac zdjecia powyzej zamieszczone, w zamian za profesjonalne i czesto tez przerobione. Kazdy ma swoje wady i zalety, najwazniejsze jednak jest to, aby swoje akceptowac Uśmiech
16-Maj-2015 00:14
Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,341
Reputacja: 23
Moim zdanie Klaudia ma przepiękną twarz. Obiektywnie oceniając, to włosów mogłaby jej pozazdrościć nie jedna dziewczyna, bo kolor idealnie podkreśla jej niebieskie oczy i są do tego gęste. Napatrzeć nie mogę się na te zdjęcia i nie rozumiem o co chodzi z tym nosem Uśmiech, według mnie jest z nim wszystko ok. Bardzo podoba mi się to zdjęcie ze strony drugiej, na którym ma koszulę w biało-różową (to chyba różowy, nie jestem pewna Język) kratę - wszystko mi się podoba i piękny uśmiech i bardzo ładne brwi, włosy oraz śliczne oczy.
Natomiast zmieniając temat z wyglądu na samą Klaudię, to ogromnie spodobała mi się jej wypowiedź. Z dużym dystansem i na luzie Uśmiech.
16-Maj-2015 17:27
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(16-Maj-2015 00:14)klaudiaslife napisał(a):  [...]pragne tylko powiadomic, iz na powyzej zamieszczonych zdjeciach nie posiadam soczewak, a zdjecia te nie sa przerabiane. [...]

Czyli miałam rację. Jak widać na załączonych obrazkach zdarzają się takie szczęściary z niesamowicie pięknymi oczami (i nie tylko) jak Klaudia Uśmiech

(16-Maj-2015 17:27)Livia napisał(a):  Natomiast zmieniając temat z wyglądu na samą Klaudię, to ogromnie spodobała mi się jej wypowiedź. Z dużym dystansem i na luzie Uśmiech.

Dokładnie tak! Dystans to jednak podstawa u kandydatek na najpiękniejszą. Powinien być wymieniany jako podstawowy wymóg Oczko Nigdy nie będzie tak, że ktoś się będzie podobał wszystkim. Paulina Krupińska czy Monika Lewczuk też miały swoich przeciwników. To normalne. Mniej normalne jest tylko wytykanie samych mankamentów. Ale ponoć krytyka buduje, więc Klaudia - głowa go góry Uśmiech

Moje Miss 2017
16-Maj-2015 21:50
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5