Katarzyna Włodarek- finalistka Miss Polonia 2016
Moderator
Liczba postów: 2,335
Reputacja: 72
RE: Katarzyna Włodarek- finalistka Miss Polonia 2016
(25-Wrz-2017 10:13)Star napisał(a):  Byłem ostatnio bardzo zajęty pracą. Umkneło mi kilka faktów ... Kiedy i gdzie finały MP i MU ?

Prawdopodobnie oba konkursy odbędą się 26.11 dlatego też Polska będzie musiała wysłac kogoś z rocznika 2016
Globalbeauties podaje, że MU odbędzie się w Las Vegas
25-Wrz-2017 10:28
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 201
Reputacja: 7
Zdjęcie faktycznie niekorzystne.Ciekawe,czy to kwestia ujęcia,czy rzeczywiście Kasia przytyła.Pamiętam jednak jak przed finałem Miss Polonia niektórzy twierdzili,że to masywna dziewczyna o szerokich biodrach i dużym brzuszku,po czym na finale okazało się,że Kasia jest jedną z drobniejszych jeśli chodzi o figurę dziewczyn.A wygrała Iza,która naprawdę miała szerokie biodra,uda i brzuch. Do finału MU jednak udało się Izie poprawić figurę.Więc i pewnie Kasia mogłaby tego dokonać jeśli miałaby powód w postaci MU.
Ale tymczasem to są tylko nasze dyskusje na temat wyjazdu o którym do tej pory nic nie wiemy.I to jest prawdziwy problem wg mnie.W tej chwili mi jest już obojętne,która dziewczyna z finałowej piątki pojedzie-byle by ją dobrze przygotowali,ale sądząc po milczeniu to chyba nie będzie tak pięknie jak w ubiegłym roku.Myślę,że finał MU i Miss Polonia w jednym dniu może przeważyć o zlekceważeniu tego pierwszego.
Obym się mylił.
25-Wrz-2017 10:29
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 85
Reputacja: 1
Od wielu dni zastanawiam się co w tej dziewczynie niby jest takiego fascynującego. Dalej myślę i nic z tego nie ma. Ludwika byłaby o wiele lepszym wyborem.
25-Wrz-2017 13:08
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 201
Reputacja: 7
A jednak Kasia!No proszę czyli jednak ktoś coś już musiał tutaj wiedzieć skoro od rana takie dyskusje były.Nie sądziłem,że to się stanie,ale w sumie bardzo się cieszę.Oby tylko dostała wsparcie.Mam nadzieję,że będą jakieś aktualne zdjęcia i może rozwieją aurę niepewności co z tą figurą.
Jeśli chodzi o Ludwikę to ja z kolei nie rozumiem fenomenu jej popularności.Każdy chyba widzi inaczej.
25-Wrz-2017 13:37
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,590
Reputacja: 51
Aby nie rozdzielać dyskusji zapraszam do nowego wątku z Kasią, już jako MUP 2017 : http://misspassion.pl/Thread-Miss-Univer...3#pid24893

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-Wrz-2017 13:41 przez Ironic.)
25-Wrz-2017 13:40
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5