Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
Administrator
Liczba postów: 4,859
Reputacja: 64
Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
[Obrazek: 20a9vlg.jpg]
Autorzy zdjęć : Aleksandra Zegarowska, Sebastian Śmigalski, Mariusz Kuik, Grzegorz Przetakiewicz, Agu takes photos oraz inni.

Pozostałe sukcesy w Miss Passion 2016
3 miejsce w Top 10 Wizytówek
2 miejsce w Top 10 Osobowości
Top 10 Miss Uśmiechu
Top 10 Miss Foto

Sukcesy poza konkursem
Miss Nastolatek Galerii Emka i Pomorza Środkowego 2012
1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Lęborskiej 2013

O sobie :
Jestem osobą otwartą,ambitną i stawiającą sobie każdego dnia nowe wyzwania.Moją największą pasją są podróże.Uwielbiam zwiedzać świat,poznawać nową kulturę oraz inspirujących mnie ludzi.Praca modelki daje mi taką możliwość.Aktualnie jestem na dwumiesięcznym kontrakcie modelingowym w Indiach /edit - wrzesień/październik/ i sądzę,że jeszcze wrócę do Azji Uśmiech
Muszę przyznać,że do tej pory nie uczestniczyłam w wielu konkursach piękności,więc wszystko przede mną.Stawiam na możliwość rozwoju,nowe doświadczenie oraz przede wszystkim dobrą zabawę Uśmiech

Dlaczego powinnaś zostać wybrana Miss Passion 2016 ?
"Odpowiadając na pytanie dlaczego uważam,że to właśnie ja miałabym zostać Miss Passion 2016 zacznę od krótkiego opisu swojej osoby.
Przede wszystkim jestem osobą ambitną,która nigdy się nie poddaje i jak podejmie się jakiegoś zadania to zawsze dąży do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu.Modeling na chwilę obecną jest to jedna z dwóch najważniejszych dla mnie rzeczy,którą się zajmuje na co dzień obok studiów na kierunku inżynierii biomedycznej.Jestem przekonana,że przyszłość swoją również zwiąże z tą ogromną pasją jaką jest modeling.Zamierzam nieustannie się rozwijać,aktualnie priorytetem dla mnie jest rozbudowanie książki ze zdjęciami.Tytuł Miss dałby mi taką możliwość,pracując z Najlepszymi sądzę,że stworzyłabym świetną książkę i miała okazję poznać ludzi,którzy z pewnością zainspirowaliby mnie do dalszego działania.
Oprócz chęci rozwoju uważam,że Miss powinna być osobą otwartą i uśmiechniętą a taka jestem na co dzień.Myślę,że konkurs piękności nie polega na wybraniu dziewczyny,która ma predyspozycje do modelingu,lecz jest to jedynie jedno z kryteriów brane pod uwagę.Wybrana osoba powinna inspirować innych swoją osobą i być przykładem dla innych osób na wielu płaszczyznach.
Będąc Miss chciałabym motywować i pokazywać innym,że marzenia są na wyciągnięcie ręki,a wszystko można osiągnąć poprzez wytrwałość i wiarę w siebie.
Jestem przekonana,że podarowany mi czas,w którym byłabym Miss Passion 2016 wykorzystałabym w pełni. "

Korona już w drodze do Kasi !

[Obrazek: 263av5j.jpg]

Jak myślicie w jakiej kreacji Kasia wystąpi na sesji oficjalnej ? .....

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Lut-2016 23:27 przez Ironic.)
01-Lut-2016 23:17
WWW Znajdź posty Cytuj post

Wiadomości w tym wątku
Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016 - Ironic - 01-Lut-2016 23:17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4