Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
Entuzjasta
Liczba postów: 3,080
Reputacja: 42
RE: Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
Moge stwierdzic tylko tyle, ze podoba mi sie bardzo makijaz oczu...Uśmiech

Jak to ja (pytajaca wiecznie i jedyna) musze sie zapytac: kiedy poznamy efekty pracy Kasi i Fotografa??

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
21-Mar-2016 20:13
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,940
Reputacja: 67
(21-Mar-2016 20:13)Malankiewka napisał(a):  Moge stwierdzic tylko tyle, ze podoba mi sie bardzo makijaz oczu...Uśmiech

Jak to ja (pytajaca wiecznie i jedyna) musze sie zapytac: kiedy poznamy efekty pracy Kasi i Fotografa??

Tak, makijaż świetny, robiony przez specjalistkę w tej dziedzinie (pamiętajmy, że sesja jest efektem pracy Kasi, fotografa, Mua, fryzury) : https://www.instagram.com/monkamakeup/ .

Efekty poznamy mam nadzieję niebawem, jeszcze siedzą w studio w Warszawie i tworzą, także dajmy im przynajmniej skończyć. Sam już widziałem surowe ujęcia ale z wiadomych przyczyn nie mogę ich pokazać, ja przynajmniej na ile jestem nieobiektywny nawet - jestem zachwyconyUśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-Mar-2016 20:19 przez Ironic.)
21-Mar-2016 20:18
WWW Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,429
Reputacja: 29
Aww! Co za fantastyczna fryzura i makijaż! Już nie mogę doczekać się zdjęć z tej sesji. Kasia wygląda przepięknieSerce!
22-Mar-2016 16:59
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Nie napalajcie się tak, bo może ten wielki balonik pęknąć..... u nas to typowe przed każdymi wyborami, także nie do wyleczenia chyba Uśmiech
Jakie by te efekty nie były ja jestem zdania, że lepiej mieć efekty marne niż żadne Uśmiech
Zapewne będziecie mieli niedosyt, że za mało ujęć, ujęcia nie takie.... ja to jestem już przewrażliwiony, chcę najlepiej ale nie wiadomo jak to wyjdzie. Pamiętajmy, że mamy jeszcze niemal rok by zrobić to lepiej jakby co Uśmiech

Tymczasem....

Miss Passion 2016 - Katarzyna Hossa w obiektywie Paulina Kowalska Photography
[Obrazek: 10001346_924926447606281_363898649500243...e=57C196A6]

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-Cze-2016 17:40 przez Ironic.)
22-Mar-2016 19:10
Entuzjasta
Patrzac na to zdjecie skorygowalabym pare rzeczy...ale to co zwrocilo moja uwage to spojrzenie, ktore nadaje sie na MU...wlasnie tego brakuje mi u Magdy..gdyby tak przedluzyc Kasce wlosy i doszlifowac pare spraw...??

— The Young Victoria
22-Mar-2016 19:24
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(22-Mar-2016 19:24)Malankiewka napisał(a):  Patrzac na to zdjecie skorygowalabym pare rzeczy...ale to co zwrocilo moja uwage to spojrzenie, ktore nadaje sie na MU...wlasnie tego brakuje mi u Magdy..gdyby tak przedluzyc Kasce wlosy i doszlifowac pare spraw...??

Wiesz, myślę, że włosy byłyby tu bez problemu do zrobienia a cała reszta to raczej już pobożne życzenia hehe.
Czekajcie na efekty oficjalnej sesji, tam to już MU pachnie na kilometr. To zależy jakie ujęcia dostaniemy, decyzja należy do fotografa oczywiście.

Kolejny sneak peak z wczorajszej sesji...

[Obrazek: vmqibq.jpg]

22-Mar-2016 19:42
Dużo pisze
Liczba postów: 397
Reputacja: 18
A ja tam nie szukam dziury w całym tylko jestem zadowolona, że możemy oglądać Kasię w kolejnych odsłonach. Przecież to nasz mały konkursik, który z wysyłanych jako zgłoszeń zdjęć pozwala jednej dziewczynie nabyć doświadczenia. Jak na możliwości Ironica to jest i tak wiele to co już dostajemy. On zapewne na głowie staje by to wyszło a my tutaj psioczymy, że ręka nie tam gdzie trzeba a to wzrok nie w tym kierunku. Dobra, ja też czekam na efekty bo Kasia jest takim kameleonem, na każdym zdjęciu pokazuje się jednak ciut inaczej. Może i mogła mieć dłuższe włosy, ale przecież ona nie myślała o konkursie na kilka miesięcy do przodu, także w krótszych też ładnej ładnie Uśmiech
22-Mar-2016 22:02
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
[Obrazek: wi3lu9.jpg]

Miss Passion 2016 - Kasia Hossa /sesja oficjalna/
Foto: Daniel Chojnacki Photography
Mua&Hair : Monka Makeup
Miejsce sesji : Verre Studio

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-Mar-2016 21:39 przez Ironic.)
23-Mar-2016 21:26
Dużo pisze
Liczba postów: 397
Reputacja: 18
Boska twarz !!!! Prawdziwa miss, prawdziwa esencja kobiecości bije z tego zdjęcia. Piękny portret. Brakuje tutaj może biżuterii, szczególnie kolii na szyi ale u tak pięknej kobiety nie przeszkadza mi ich brak w tym przypadku Uśmiech Piękna korona.
23-Mar-2016 22:42
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Dluzsza chwile patrzylam na portret i nie moge sie do niczego przyczepic.. : jakos mi wszystko ze soba wspolgra: od kolorystyki do make-upu, miny, a najbardziej podoba mi sie wyrazisty dekolt! : Rewelacja Uśmiech !!
Reasumujac: Pachnie tu profesjonalizmem!

— The Young Victoria
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-Mar-2016 23:57 przez Malankiewka.)
23-Mar-2016 23:57
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5