Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
Administrator
Liczba postów: 4,706
Reputacja: 60
RE: Katarzyna Hossa - Miss Passion 2016
Kasia już po pierwszej sesji dzisiaj Uśmiech Efekty niebawem.

[Obrazek: 20b1zid.jpg]
[Obrazek: 2nla0wp.jpg]

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-Mar-2016 18:57 przez Ironic.)
12-Mar-2016 18:45
WWW Znajdź posty Cytuj post
Administrator
[Obrazek: 12814140_929638973822193_888349425775574...e=57C69CF0]

mod: Katarzyna Hossa
fot: Paulina Kowalska Photography

Dziękujemy za udostępnienie miejsca w Prywatka Koszalin

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-Cze-2016 17:39 przez Ironic.)
13-Mar-2016 19:35
Dużo pisze
Liczba postów: 372
Reputacja: 15
Kasia jest bardzo fotogeniczna, tylko musi trafić na dobrego fotografa. Zdecydowanie wolę jej zdjęcia z uśmiechem ale te bardziej 'skupione' też mają czasem swój urok, inaczej się oczywiście nie da. Powyższe jest ok ale nie znam się być może, ale albo kadr tu nie gra albo to jak Kasia usiadła ale rozumiem zamiary, wiem o jaką postawę chodziło i to się prawie udało. Suknia obiecująco się zapowiada a kolor bardzo pasuje do Kasi. Czekamy na więcej Uśmiech
13-Mar-2016 22:18
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Sesja oficjalna już w przyszłym tygodniu, czas przypomnieć tych, dzięki którym sesja dojdzie do skutku.

DANIEL CHOJNACKI - niezwykle utalentowany fotograf, przed którego obiektywem stało wiele znanych osób - aktorek, ludzi tv oraz nam znanych miss (Marcelina Zawadzka, Ilona Felicjańska, Katarzyna Oracka i inne).
Fanpage : klik
Strona : www.danielchojnacki.com

[Obrazek: 9i7qki.jpg]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: 2rp68oi.jpg]

Studio VERRE - profesjonalne studio fotograficzne ze świetnym technicznym zapleczem. Współpracują z wytwórniami Universal Music Polska, Magic Records. TVN Style często realizuje zapowiedzi programów z Pauliną Krupińską Uśmiech
Lista ich ostatnich produkcji (m.in) znajduje się tutaj (robi wrażenieUśmiech : klik
Strona oficjalna : www.verrestudio.wordpress.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Monka Makeup - Make up Artist
Instagram MonkaMakeup - klik

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-Mar-2016 22:45 przez Ironic.)
14-Mar-2016 23:29
Entuzjasta
Liczba postów: 2,936
Reputacja: 39
(13-Mar-2016 22:18)Krycha napisał(a):  Kasia jest bardzo fotogeniczna, tylko musi trafić na dobrego fotografa. Zdecydowanie wolę jej zdjęcia z uśmiechem ale te bardziej 'skupione' też mają czasem swój urok, inaczej się oczywiście nie da. Powyższe jest ok ale nie znam się być może, ale albo kadr tu nie gra albo to jak Kasia usiadła ale rozumiem zamiary, wiem o jaką postawę chodziło i to się prawie udało. Suknia obiecująco się zapowiada a kolor bardzo pasuje do Kasi. Czekamy na więcej Uśmiech

Nie wydaje mi sie by fotogenicznosc zalezala od fotografa, to raczej dar z ktorym czlowiek sie rodzi.

Co do powyzszego zdjecia: bardzo podoba mi sie zgranie kolorystyczne, ciepla gama kolorow, klimatyczne wnetrze, i kolor sukienki(badz sukni) jak i pomadki rowniez zgodnie z kompozycja, ale : uwazam ze suknia powinna tez byc w stylu wnetrza, troche vintage, bo ta choc ma zbyt nowoczesny kroj to cekiny (czy cokolwiek to cos swiecace) dodaje blasku i sie odcina.

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
15-Mar-2016 00:31
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,311
Reputacja: 23
(15-Mar-2016 00:31)Malankiewka napisał(a):  Co do powyzszego zdjecia: bardzo podoba mi sie zgranie kolorystyczne, ciepla gama kolorow, klimatyczne wnetrze, i kolor sukienki(badz sukni) jak i pomadki rowniez zgodnie z kompozycja, ale : uwazam ze suknia powinna tez byc w stylu wnetrza, troche vintage, bo ta choc ma zbyt nowoczesny kroj to cekiny (czy cokolwiek to cos swiecace) dodaje blasku i sie odcina.

A mi wnętrze akurat mało podoba się - w tle za dużo dzieje się i kolory za żółte Duży uśmiech. Suknia faktycznie nie pasuje do wnętrza, ale zaczekam na efekt końcowy.
15-Mar-2016 09:34
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,420
Reputacja: 33
Mówiąc szczerze, szanuję wasze zdanie, ale póki Kasia nie pokazała nic na fotkach co miałoby mnie zachwycić. Bardzo przeciętnie, przykro mi to mówić.
19-Mar-2016 22:36
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Raptem była jedna rozruchowa fotka, wszystkie poprzednie są z jej przeszłości także na razie poczekajmy na efekty Uśmiech Wszystko w przygotowaniu i produkcji dopiero.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-Mar-2016 22:43 przez Ironic.)
19-Mar-2016 22:43
Entuzjasta
Liczba postów: 2,936
Reputacja: 39
(19-Mar-2016 22:43)Ironic napisał(a):  Raptem była jedna rozruchowa fotka, wszystkie poprzednie są z jej przeszłości także na razie poczekajmy na efekty Uśmiech Wszystko w przygotowaniu i produkcji dopiero.

Mam nadzieje, ze sesja wyjdzie znakomicie...widzac 'super' przygotowania MWP, to preparation na MissPassion mozna wstepnie osadzic bardzo pozytywnie. Anioł

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
20-Mar-2016 19:44
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Mały przedsmak z backstagu sesji Uśmiech

[Obrazek: 2rd93sl.jpg]

PS - Malankiewka, dzięki za miłe słowa ale tak naprawdę nie ma co porównywać naszych przygotowań do MWP. Po pierwsze my jesteśmy tylko wirtualnym konkursem zrobionym przez miłośników konkursów, bez zaplecza finansowego, firmy itp itd. Gdybyśmy mieli możliwości takie jak MWP to mielibyśmy inne efekty, ale uczciwie trzeba też powiedzieć, że zapewne i kłopoty większe, także każdy medal ma dwie strony. Czasem nie dziwię się, że jest cisza o postępach, bo na własnym przykładzie widzę, że do czasu aż coś się nie zadzieje to nie można być niczego pewien, więc może czasem lepiej nie zapeszać... ale jak już napisałem, nasze sytuacje są inne, możliwości również. Efekty mogą być jednak czasem podobneUśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-Mar-2016 20:15 przez Ironic.)
21-Mar-2016 19:50

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5