Kasia Włodarek na zgrupowaniu Miss Universe 2017 w Las Vegas
Dużo pisze
Liczba postów: 683
Reputacja: 28
RE: Kasia Włodarek na zgrupowaniu Miss Universe 2017 w Las Vegas
Kasia i rajstopa w top evening gown według jakiegoś fana.
Myślałam że od razu będą krążyć w necie śmieszne teksty co to jest to na Kasi a tu jeszcze taka niespodzianka.

https://www.instagram.com/p/BbxZ7iQnE9O/
Dzisiaj 08:58
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,250
Reputacja: 31
Jest tam też sukienka RPA która 90% fanów krytykuje. Gusta i guściki Oczko
Dzisiaj 09:18
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 683
Reputacja: 28
Gusta i guściki ale jednak komuś się podoba.
Skąd pewność że komuś z organizatorów ,jury konkursu się nie spodoba.
No byłyby jaja.
Dzisiaj 09:31
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 20
Reputacja: 2
Ups.... :-)
Wykrzykników tyle z rozpędu, nie z emocji :-D

Aczkolwiek moje zdziwienie faktycznie spore bo trochę mnie drażni porównywanie dziewczyn jak koni na targu wyłącznie pod względem maści.

Podobny potencjał - choć nie aż tak duży zarówno pod względem urody jak i wykształcenia (co widać na zdjęciu i można poczytać w CV) - w zeszłym roku Francuzi przekuli w sukces. My nie potrafimy. I tu jest podstawowy problem - w naszej narodowej mentalności, tu należy upatrywać porażek naszych Miss za granica. Skoro organizatorzy są albo mało udolni albo wchodzą w konflikty z organizatorami zagranicznych konkursów a na dokładkę nie potrafią odpowiednio przygotować kandydatek na NAJWAŻNIEJSZE konkursy międzynarodowe to nikt nie będzie brał pod uwagę reprezentantki takiego kraju choćby była nie wiem jak piękna i wykształcona. Przecież będą współpracować także z organizatorem, nie tylko z dziewczyną. (Wystarczy przypomnieć sobie sytuację z Pauliną Krupińską i propozycją zamiany sukienki). Nikt nie patrzy na niedostatki Filipinek i Wenezuelek czy Amerykanek bo dziewczyna to często tylko figurantka i jeśli jest interes, żeby wybrać jakiś kraj do współpracy to zawsze można do kandydatki ideologię dorobić. Wygrywają kraje, które potrafią taki sukces obrobić, wykorzystać, zarobić i dać zarobić innym. A na polskim podwórku jak w piaskownicy - oceniamy, która babka najładniej się udała, psioczymy na jury a z finału od lat nawet transmisji z konkursu nie ma. To po co nam sukces?

Ps. Kiedyś ktoś napisał, ze gdyby się znalazła blondynka z inteligencją Kręglickiej to byśmy mieli koronę. Mamy taką - i co? Wrzucamy ją pod rentgen i szukamy niedostatków. To wychodzi nam genialnie :-D
Dzisiaj 09:32
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 160
Reputacja: 1
Ale to ostatnie zdjęcie piękne! Czekałem na takie <3
Dzisiaj 09:37
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,250
Reputacja: 31
Właśnie też o tym pisałam. Kiedyś missjonerka i kilka innych osób pisało, że jak wyślemy blondynkę (niektórzy nawet wymieniali dokaldnke Kasie) to sukces jest w 100%pewny. Zobaczymy więc czy w niedzielę na finale znajdzie to potwierdzenie.
Dzisiaj 09:56
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Monika, Noir, 11 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5