Kamila Wasilewska - Miss Passion 2017 - oficjalny wątek
Administrator
Liczba postów: 4,946
Reputacja: 68
Kamila Wasilewska - Miss Passion 2017 - oficjalny wątek
Kamila Wasilewska - Miss Passion 2017

Lat : 21
Miejsce zamieszkania : Szczecin / Warszawa
Fanpage FB : klik
Instagram : @wasilewska.kamila(klik)

[Obrazek: 18835905_843087152510064_261086263963331...e=5B17DBFC]
[Obrazek: 2u4q24l.jpg]
[Obrazek: sg337q.jpg]
[Obrazek: 2wohsfs.jpg]
[Obrazek: 2elts8w.jpg]

O sobie :
Nazywam się Kamila Wasilewska, mam 21 lat i mieszkam w Szczecinie. Studiuje na Akademii Sztuki, która pozwala mi rozwijać swoje pasje związane z malarstwem i rysunkiem. Będę specjalizowała się w grafice projektowej. Interesuje się modą i projektowaniem ubioru. Wolny czas spędzam aktywnie, uprawiając głównie jogę i bieganie. Często też jeżdżę na rowerze oraz rolkach, szczególnie w otoczeniu zieleni i natury. Sporadycznie pracuję jako modelka w agencji Major w Mediolanie. Prowadzę również zajęcia w wodzie Aqua-fitness dzięki temu moja sylwetka jest ciągle w formie. Lubię pracować nad celami, które sobie stawiam. Moją główną motywacją są możliwości rozwoju i uszczęśliwiania innych, które daje nam udział w konkursie piękności. Kocham zwiedzać różne zakątki świata dlatego w przyszłości chciałabym połączyć pracę z ciągłymi podróżami.

Jak Kamila odpowiedziała na pytanie : "Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?"

Myślę, że każda z dziewczyn zasługuje na ten tytuł ale dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu mogę zdziałać dużo więcej. Tytuł ten ma duży potencjał do wykorzystania go w działalności nie tylko charytatywnej, ale i zmienianiu otoczenia na lepsze oraz odniesienia sukcesu na arenie międzynarodowej.

Plany naszej Miss na jej rok panowania :
- sesje zdjęciowe (portret, fashion, glamour, komercyjne)
- castingi
- działalność dobroczynna
- konkurs polski
- konkurs zagraniczny
- zagraniczny kontrakt modelingowy

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-Lut-2018 22:59 przez Ironic.)
15-Sty-2017 22:56
WWW Znajdź posty Cytuj post

Wiadomości w tym wątku
Kamila Wasilewska - Miss Passion 2017 - oficjalny wątek - Ironic - 15-Sty-2017 22:56

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5