Izabella Krzan - Miss Polonia 2016
Dużo pisze
Liczba postów: 265
Reputacja: 16
RE: Izabella Krzan - Miss Polonia 2016
(17-Lis-2017 17:31)supernova napisał(a):  Idąc Twoim tokiem myślenia, twój komentarz pasuje do jednego z pol na tym kole...bankrut...i odbierz to jak chcesz Oczko

Radzę sprawdzic co znaczy to słowo w słowniku Uśmiech mogę być bankrutem jeśli chcesz ale nie zmienia to faktu, ze Iza jako miss się niczym nie wykazała Uśmiech Jak widać nie odbierasz tego programu super pozytywnie bo inaczej byś byla zachwycona tym trio Oczko typowe dla Ciebie są ataki personalne zreszta Uśmiech nie dziwi mnie to nic a nic Uśmiech może ja zacznę wklejać zgryz Izy wszędzie Duży uśmiech to piana Ci się zacznie ulewac Uśmiech
P. S. Ten krzywy zgryz widać zawsze i wszędzie Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Lis-2017 17:51 przez Noir.)
17-Lis-2017 17:49
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,250
Reputacja: 31
Nie oglądam tego programu bo pracuję w tych godzinach Uśmiech wiem, że jest i kto go prowadzi Uśmiech
17-Lis-2017 18:04
Znajdź posty Cytuj post
Pasjonat
Liczba postów: 1,280
Reputacja: 23
(17-Lis-2017 17:49)Noir napisał(a):  
(17-Lis-2017 17:31)supernova napisał(a):  Idąc Twoim tokiem myślenia, twój komentarz pasuje do jednego z pol na tym kole...bankrut...i odbierz to jak chcesz Oczko

Radzę sprawdzic co znaczy to słowo w słowniku Uśmiech mogę być bankrutem jeśli chcesz ale nie zmienia to faktu, ze Iza jako miss się niczym nie wykazała Uśmiech Jak widać nie odbierasz tego programu super pozytywnie bo inaczej byś byla zachwycona tym trio Oczko typowe dla Ciebie są ataki personalne zreszta Uśmiech nie dziwi mnie to nic a nic Uśmiech może ja zacznę wklejać zgryz Izy wszędzie Duży uśmiech to piana Ci się zacznie ulewac Uśmiech

Twoje komentarze też do najprzyjemniejszych nie należą. Troszkę samokrytyki by się przydało.
17-Lis-2017 18:37
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 265
Reputacja: 16
(17-Lis-2017 18:37)matis23 napisał(a):  
(17-Lis-2017 17:49)Noir napisał(a):  

Twoje komentarze też do najprzyjemniejszych nie należą. Troszkę samokrytyki by się przydało.
Gdyż Iza mi się nie podoba? Jak najbardziej może nie wpisywać się w mój gust i mogę uważać, ze jej vice były lepsze Uśmiech ale jak widać niektóre Panie można krytykować a inne nie Uśmiech typowe Uśmiech ale skoro mnie się nazywa bankrutem przez to ze uważam ze koło fortuny to kicz a Iza urodziwa nie jest na miano korony krajowego sukcesu to bardzo proszę Uśmiech ja z tym problemu nie mam! Uśmiech nie każdy się musi wszystkim podobać! Iza tez nie musi! Uśmiech
17-Lis-2017 18:48
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5