Finał Miss Passion 2016
Administrator
Liczba postów: 4,828
Reputacja: 62
RE: Finał Miss Passion 2016
[Obrazek: xcliqt.jpg]

318 zgłoszeń
4 miesiące selekcji
30 finalistek
niezliczona ilość fanów finalistek i konkursu Uśmiech
i /niestety/ tylko jedna korona.........

Po bardzo długich i burzliwych dyskusjach poznajcie finalistki, które spełniły wymagania MPO w najwyższym stopniu.....oto one....

[Obrazek: 126fxmx.jpg]

Opisać siebie to chyba najtrudniejsze zadanie. Wydaje mi się, że jestem osobą otwartą i lubię nawiązywać nowe znajomości. Zawsze staram się być optymistką. Potrafię się odnaleźć w wielu dziedzinach. Jestem osobą z ogromnym poczuciem humoru. Nie lubię siedzieć bezczynnie w domu. Bardzo Lubię gotować. Na co dzień pracuję w przedszkolach jako nauczycielka języka angielskiego. Moja pasją jest moda, prowadzę blog pod adresem blogmileny.pl Uwielbiam podróżować. Interesuje mnie zdrowy tryb życia.
Lubię chodzić na siłownię i zumbę. W najbliższej przyszłości chcę się zająć dekoracją i organizacją wesel. Swoich sił próbuję również w fotomodelingu.

"Uważam, że powinnam zostać Miss Passion 2016 ponieważ byłoby to spełnienie mojego marzenia, a skoro o czymś marzymy to robimy to z pasją, zaangażowaniem i sercem. Zostanie Miss to nie tylko tytuł, ale także mnóstwo możliwości rozwoju, nowe wyzwania i doświadczenia. Wygrana to szansa na osiągnięcie nowych celów. Powinnam zostać Miss, aby móc udowodnić, że nadaję się do tej roli w 100%. "

-----------------------------------------------------------------

[Obrazek: 28jhzyg.jpg]

Nazywam się Magdalena Przybyła, mieszkam w Kuźni Raciborskiej, ukończyłam 20-sty rok życia.
Obecnie studiuję wychowanie fizyczne, w przyszłości zamierzam pomagać innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.
Od kilku lat biorę udział w różnych sesjach zdjęciowych, to jest to co kocham i nie zamieniłabym tego na nic innego.

"Jak wszyscy wiedzą rudzielce nie mają łatwego życia i do tego te piegi..
Wstydziłam się, chciałam wyglądać jak reszta dziewczyn.
A teraz ? Teraz cieszy mnie to jak wyglądam.
Zrozumiałam że inny wcale nie znaczy gorszy.
Chciałabym, żeby na moim przykładzie inne dziewczyny również to pojęły.
To przede wszystkim fotografia zmieniła mój tok myślenia, dzięki niej nabrałam pewności siebie.
Ciągle chcę realizować się w tej dziedzinie, wygrana bardzo by mi w tym pomogła. "

-----------------------------------------------------------------

[Obrazek: 4sn0wg.jpg]

Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą. Uwielbiam podróże. Moim hobby jest sport - pływanie, fitness, wycieczki rowerowe. W konkursie stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę.

"Startuję w wyborach i chcę zostać Miss Passion przede wszystkim dla dobrej zabawy! Zdecydowałam się na udział gdyż stawiam głównie na nowe doświadczenia. WYGRANA dałaby mi przede wszystkim satysfakcję, byłaby uwiecznieniem wspaniałej przygody, realizacją i spełnieniem wielu marzeń ! Jestem dziewczyną z głową pełną ciekawych pomysłów, charyzmatyczną, zawsze uśmiechniętą i odrobinę szaloną...
Jestem zdania że pewność siebie nie jest najważniejsza... najważniejsza jest odwaga ku której cały czas dążę! Pewność siebie zakłada że się nie boisz ,lecz ODWAGA TO DZIAŁANIE pomimo strachu i barier jakie trzeba przezwyciężyć... Myślę że mając odwagę wszystko jest w moim zasięgu liczę że WYGRANA W MISS PASSION również! "

[Obrazek: azjgh2.jpg]

Jestem studentką V roku Pedagogiki na warszawskiej APS. Moją pasją jest śpiewanie. Modelingiem zajęłam się bardzo późno ponieważ dopiero w wieku 21 lat. Chciałabym aby moje nazwisko znaczyło coś w tej branży i abym była zapamiętana dlatego właśnie zgłaszam chęć udziału w konkursie licząc, że pomoże mi to osiągnąć sukces.

"Zostanie Miss Passion 2016 to bardzo ważna rzecz, nie każdy może ten tytuł dostać też,
a ja wierzę szczerze, że uda mi się i będę mogła powszechnie tym chwalić się Uśmiech
Osiągnę z tym więcej niż mi się śniło, będzie cudownie, że tak mi się poszczęściło!
Moja kariera wnet tempa nabierze, z codziennym mym stwierdzeniem: "nie wierzę!".
Ten konkurs to prestiż, to fakt niesłychany, mój udział wówczas tak bardzo udany! Uśmiech"

[Obrazek: 20a9vlg.jpg]

Jestem osobą otwartą,ambitną i stawiającą sobie każdego dnia nowe wyzwania.Moją największą pasją są podróże.Uwielbiam zwiedzać świat,poznawać nową kulturę oraz inspirujących mnie ludzi.Praca modelki daje mi taką możliwość.Aktualnie jestem na dwumiesięcznym kontrakcie modelingowym w Indiach /edit - wrzesień/październik/ i sądzę,że jeszcze wrócę do Azji Uśmiech
Muszę przyznać,że do tej pory nie uczestniczyłam w wielu konkursach piękności,więc wszystko przede mną.Stawiam na możliwość rozwoju,nowe doświadczenie oraz przede wszystkim dobrą zabawęUśmiech

"Odpowiadając na pytanie dlaczego uważam,że to właśnie ja miałabym zostać Miss Passion 2016 zacznę od krótkiego opisu swojej osoby.
Przede wszystkim jestem osobą ambitną,która nigdy się nie poddaje i jak podejmie się jakiegoś zadania to zawsze dąży do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu.Modeling na chwilę obecną jest to jedna z dwóch najważniejszych dla mnie rzeczy,którą się zajmuje na co dzień obok studiów na kierunku inżynierii biomedycznej.Jestem przekonana,że przyszłość swoją również zwiąże z tą ogromną pasją jaką jest modeling.Zamierzam nieustannie się rozwijać,aktualnie priorytetem dla mnie jest rozbudowanie książki ze zdjęciami.Tytuł Miss dałby mi taką możliwość,pracując z Najlepszymi sądzę,że stworzyłabym świetną książkę i miała okazję poznać ludzi,którzy z pewnością zainspirowaliby mnie do dalszego działania.
Oprócz chęci rozwoju uważam,że Miss powinna być osobą otwartą i uśmiechniętą a taka jestem na co dzień.Myślę,że konkurs piękności nie polega na wybraniu dziewczyny,która ma predyspozycje do modelingu,lecz jest to jedynie jedno z kryteriów brane pod uwagę.Wybrana osoba powinna inspirować innych swoją osobą i być przykładem dla innych osób na wielu płaszczyznach.
Będąc Miss chciałabym motywować i pokazywać innym,że marzenia są na wyciągnięcie ręki,a wszystko można osiągnąć poprzez wytrwałość i wiarę w siebie.
Jestem przekonana,że podarowany mi czas,w którym byłabym Miss Passion 2016 wykorzystałabym w pełni. "

GRATULUJEMY WSZYSTKIM 318 przepięknym kandydatkom i dziękujemy za udział w zabawie. Pamiętajcie, że w kolejnej edycji macie znowu możliwość udziału i wszystko się może zdarzyć Uśmiech Dziękujemy.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Sty-2016 14:02 przez Ironic.)
31-Sty-2016 12:13
WWW Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,317
Reputacja: 23
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn i szczególne gratulacje dla Kasi, która zgarnęła główny tytuł Duży uśmiech! Mamy w tym roku znów świetne top 5 UśmiechSerce!

Liczę, że Kasia, jak i inne dziewczyny, które będą spełniać wymagane kryteria zgłoszą się również do Miss World Poland Duży uśmiech.
31-Sty-2016 13:42
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(31-Sty-2016 13:42)Livia napisał(a):  Gratulacje dla wszystkich dziewczyn i szczególne gratulacje dla Kasi, która zgarnęła główny tytuł Duży uśmiech! Mamy w tym roku znów świetne top 5 UśmiechSerce!

Liczę, że Kasia, jak i inne dziewczyny, które będą spełniać wymagane kryteria zgłoszą się również do Miss World Poland Duży uśmiech.

Mam już kilka kandydatur potwierdzonych (spełniające kryteria oczywiście...Uśmiech

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
31-Sty-2016 13:45
Entuzjasta
Liczba postów: 2,987
Reputacja: 39
...i wygrala dziewczyna w pomaranczowej sukience! Duży uśmiech olbrzymi potencjal Kasi zostal doceniony - to bardzo cieszy! Duży uśmiech

Top 5 bardzo roznorodne, a Magda zgarnela 2 nagrody - rudzielce sa swietne!Duży uśmiech

Zzera mnie ciekawosc, ktora z dziewczat zglosila sie do MWP ?

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
31-Sty-2016 15:34
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 1,024
Reputacja: 38
Mamy znowu piękną Miss Serce Cieszy mnie fakt, że tytuł przypadł Kasi, która była w moim prywatnym rankingu ulubienic tuż za Mileną Halczuk Uśmiech Muszę przyznać, że już od jakiegoś czasu czułam w kościach, że to właśnie Kasia zdobędzie główny tytuł Oczko Gratulacje dla Kasi i wszystkich wyróżnionych dziewczyn, zwłaszcza dla finałowego TOP5 Uśmiech
31-Sty-2016 17:00
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(31-Sty-2016 15:34)Malankiewka napisał(a):  ...i wygrala dziewczyna w pomaranczowej sukience! Duży uśmiech olbrzymi potencjal Kasi zostal doceniony - to bardzo cieszy! Duży uśmiech

Top 5 bardzo roznorodne, a Magda zgarnela 2 nagrody - rudzielce sa swietne!Duży uśmiech

Potrzymamy Was jeszcze w niepewności aż wszystko się ułoży. I nie będzie to jedna dziewczyna....Uśmiech

31-Sty-2016 17:07
Moderator
Liczba postów: 1,024
Reputacja: 38
(31-Sty-2016 17:07)Ironic napisał(a):  I nie będzie to jedna dziewczyna....Uśmiech

Baardzo mnie to cieszy Uśmiech Kilka dziewczyn ma potencjał, aby faktycznie coś w MWP zwojować Oczko
31-Sty-2016 22:03
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 379
Reputacja: 15
Piękne top 5, brakło w nim miejsca jeszcze dla kilku dziewczyn ale niestety nie można przyznawać dwóch tych samych miejsc Uśmiech

Kasia jest przepiękna, ma coś tajemniczego i niepokojącego w swojej buzi i jej uroda jest taka.... nieoczywista. Ciekawa jestem jak się rozwinie w najliższych miesiącach, bo potencał ma wielki.

Ilona też byłaby świetną miss ale z tego co obserwuję po jej profilach publicznych to ona na brak zleceń nie narzeka więc chyba dobrze, że wygrała dziewczyna, która tego doświadczenia ma o wiele mniej.

Ile ma Kasia wzrostu ?

Pozostałe top 5 świetne w świetle tego co pisałam wcześniej.

Magda ze swoją nietypową urodą i historią o wierze w siebie trafiła do wszystkich - publiczności i jurorów zapewne i jej miejsce jest jak najbardziej uzasadnione. To pokazuje, że ten konkurs to miejsce dla każdej dziewczyny i przy odrobinie szczęścia może być i tutaj wysoko.

Milena - ona chyba ma rzesze zwolenników bez względu na tytuł, który zdobyła i gdyby nie bardzo wysoka konkurencja w tym roku to być może korona byłaby jej.

Dagmara - przekonała mnie do siebie na ostatniej prostej ale do korony się nie dobiła. Może za rok Uśmiech

Podsumowując, teraz czekamy czym nas uraczą finalistki z tego rocznika w najbliższych miesiącach. A konkurs zorganizowany świetnie, gratulacje Uśmiech
31-Sty-2016 23:19
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,317
Reputacja: 23
(31-Sty-2016 17:07)Ironic napisał(a):  
(31-Sty-2016 15:34)Malankiewka napisał(a):  ...i wygrala dziewczyna w pomaranczowej sukience! Duży uśmiech olbrzymi potencjal Kasi zostal doceniony - to bardzo cieszy! Duży uśmiech

Potrzymamy Was jeszcze w niepewności aż wszystko się ułoży. I nie będzie to jedna dziewczyna....Uśmiech

W takim razie oby wszystko szybko się ułożyło Duży uśmiech! Jestem ogromnie ciekawa, które dziewczyny będą startować do MWP. Mam nadzieję, że trochę ich będzie, bo naprawdę w tym roku było dużo bardzo ładnych dziewczyn, które spokojnie mogłyby próbować swoich sił chociażby w MWP.
03-Lut-2016 23:41
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5