Droga do Miss Polonia 2018
Moderator
Liczba postów: 2,669
Reputacja: 84
RE: Droga do Miss Polonia 2018
(12-Sty-2018 11:10)MWMW napisał(a):  
(12-Sty-2018 11:05)Klaudia napisał(a):  Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, ochłoń i wtedy neguj co napisałam Oczko Podpowiem tylko, że część mojej wypowiedzi jest dokładnie o tym samym tylko ma inny wydźwięk. Castingi czy też szukanie dziewczyn w klubach są tak samo złym pomysłem jak prezentacja półfinalistek i zdaje się wybór finalistek (w klubie) w Wielkopolskiej Miss. I nie ma znaczenia renoma klubu. Klub to klub i nie jest to miejsce do tego typu przedsięwzięć.

Fakt przepraszam i zgadzam się z tobą. Mam nadzieję że obie strony to przeczytają i wyciągną konsekwencję na plus.

Osobiście w tym roku po raz pierwszy chyba wybiorę się na obie gale by zobaczyć to osobiście i ocenić na własne oczy a nie przygotowanych pod publikę materiałów Oczko

Ależ ja się nie gniewam Oczko I również mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz.

Czekamy zatem na relację 'z pierwszej ręki' z obu gali Uśmiech

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
12-Sty-2018 11:25
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 37
Reputacja: 1
(12-Sty-2018 11:25)Klaudia napisał(a):  Ależ ja się nie gniewam Oczko I również mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz.

Czekamy zatem na relację 'z pierwszej ręki' z obu gali Uśmiech

No raczej daleko chłopacy są od prestiżu Uśmiech Przed chwilą pojawiło mi się zdjęcie z castingu który trwa od godziny 20:00 w Poznaniu..... Drzwi zamknięte, nikogo nie ma, ciemno....
12-Sty-2018 20:53
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 321
Reputacja: 19
A no właśnie.. taki scenariusz przewidywałem.
12-Sty-2018 22:58
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5