Dorota Tychaczka -nr 25 - Finalistka Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 4,828
Reputacja: 62
Dorota Tychaczka -nr 25 - Finalistka Miss Passion 2017
Dorota Tychaczka- nr 25 - Finalistka Miss Passion 2017
/4 vice Miss Passion woj. śląskiego 2017/
Sosnowiec
Wzrost : 165 cm

[Obrazek: 2dc9ymx.jpg]
[Obrazek: 2ajrzfl.jpg]
[Obrazek: 198avt.jpg]
[Obrazek: 169kzep.jpg]
[Obrazek: 20ptsud.jpg]

O sobie :
Moje życie to ciągła podróż ponieważ dzielę je miedzy dwoma krajami - rodzinną Polską - gdzie mam rodzinę i przyjaciół oraz Wielką Brytanią - gdzie się rozwijam oraz pracuje.
Od zawsze byłam ciekawa świata i tak pozostało do dziś - kocham podróże.
W przyszłym roku planuje spełnić jedno z moich marzeń i wybrać się w długą, objazdową podróż po USA, a w niedalekiej przyszłości marzy mi się wyprawa do Indii i poznanie tamtejszej kultury.
Od zawsze byłam marzycielką stąd też moja miłość do czytania inspirujących i motywujących książek, które potrafią zmienić mój światopogląd na lepszy i dawać wiarę ,
że wszystko w życiu jest do zdobycia przy odrobinie silnej woli i wiary w siebie.
W wolnym czasie staram się ulepszać moje photomodelingowe portfolio, ponieważ każda tego typu współpraca sprawia mi ogromną przyjemność
i możliwość poznania nowych, pełnych pasji ludzi.
Z zawodu jestem wizażystką, co pomaga mi również m.in w mojej przygodzie z fotomodelingiem.
Uwielbiam obserwować oraz przyczyniać się do metamorfoz kobiecych twarzy i
podkreślać to co w nich najpiękniejsze. Makijaż pozwala wyrazić swoją osobowość, pokazać ukryte piękno oraz dodać pewności siebie - działa magicznie.
W przyszłym roku planuje rozpocząć studia na kierunku Filologia Angielska.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
Od lat śledzę Konkursy Piękności i z roku na rok coraz bardziej marzę aby założyć koronę oraz przeżyć wspaniałą przygodę, którą będę wspominać z sentymentem.
Cieszę się, że jest u nas w Polsce konkurs, który nie ma ścisłych kryteriów zgłoszeń, tak jak to bywa w innych konkurach.
Myślę, że świetnie odnalazłabym się w roli Miss Passion 2017 ponieważ zawsze jestem zaangażowana w to co robię, dobrze zorganizowana oraz uwielbiam podejmować nowe wyzwania i łatwo odnajduję się w nowych sytuacjach. Jury chciałabym przekonać do siebie nie tylko wyglądem ale również sympatycznym usposobieniem, naturalnością, pozytywną energią i szczerym uśmiechem.

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-Sty-2017 21:13 przez Ironic.)
28-Gru-2016 12:47
WWW Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,828
Reputacja: 62
RE: Dorota Tychaczka -nr 25 - Finalistka Miss Passion 2017
Prezentacja Doroty dostępna.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
07-Sty-2017 21:13
WWW Znajdź posty Cytuj post
Banned
Liczba postów: 1,181
Dla mnie bez większych szans ...chociażby z powodu wzrostu..Ale w twarzy też mi coś przeszkadza.
07-Sty-2017 23:52
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Jedna z moich faworytek, szkoda ze jestes niska. Glosniej na nagraniach kochana!
09-Sty-2017 18:48
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5