Dobromiła Dunajczyk - Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,519
Reputacja: 50
Dobromiła Dunajczyk - Miss Passion 2015
[Obrazek: jkjequ.jpg]

Dobromiła Dunajczyk

[Obrazek: 25auet4.jpg]
[Obrazek: 2gvlyme.jpg]

"Jestem córką dwójki artystów, dziedzicznie rownież z artystyczna dusza. Studiuje Techniki dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łódzkim, gdzie talentowi plastycznemu mogę dać mały upust. Oprócz tego taniec, śpiew, pływanie , nailart, tworzenie makijaży to moje poboczne pasje tak i jak oglądanie dobrych filmów, które zmuszają człowieka do myślenia.."

Wątek finalistki : tutaj

Dyskusja o finale : Tutaj

Od teraz wszystkie komentarze dotyczące bezpośrednio nowej Miss Passion 2015 powinny znajdować się w tym temacie.
Komentarze o całym konkursie, jego wynikach w wątku z Finału.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-Lis-2015 22:37 przez Ironic.)
31-Maj-2015 18:36
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,196
Reputacja: 67
RE: Dobromiła Dunajczyk - Miss Passion 2015
Chciałbym aby Dobrusia zgłosiła się do Miss World Poland i mam nadzieję, że to zrobi.
31-Maj-2015 20:34
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(31-Maj-2015 20:34)Damian napisał(a):  Chciałbym aby Dobrusia zgłosiła się do Miss World Poland i mam nadzieję, że to zrobi.

Rozmowę o tym mam już za sobąUśmiech Obawia się przeszkody w postaci wzrostu przede wszystkim.... Jednak jak przeczyta tutaj tyle zachwytów to już przestanie się dłużej zastanawiać czy się nadaje... Zresztą kto powiedział, że się już nie zgłosiła...? Uśmiech

To bardzo fajna dziewczyna, wykształcona (technik dentystyczny), uzdolniona i zresztą zobaczycie z czasem...

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Maj-2015 20:42 przez Ironic.)
31-Maj-2015 20:42
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Takie min w MWP to 168cm i skończone 18 lat
31-Maj-2015 21:13
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,224
Reputacja: 21
To ja dodam od siebie tyle (przed chwilą aż specjalnie sprawdziłam, żeby się upewnić Oczko ), że niech się wzrostem kompletnie nie przejmuje, a jeśli jeszcze ma jakieś opory, to niech zauważy, że była Miss World Megan Young ma dokładnie tyle co Dobrusia wzrostu - 170cm. A więc Julia z wzrostu też problemu nie robi Oczko.
31-Maj-2015 21:27
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
(31-Maj-2015 21:27)Livia napisał(a):  To ja dodam od siebie tyle (przed chwilą aż specjalnie sprawdziłam, żeby się upewnić Oczko ), że niech się wzrostem kompletnie nie przejmuje, a jeśli jeszcze ma jakieś opory, to niech zauważy, że była Miss World Megan Young ma dokładnie tyle co Dobrusia wzrostu - 170cm. A więc Julia z wzrostu też problemu nie robi Oczko.

Właśnie sęk w tym, że to 170 jest trochę zawyżone... Aczkolwiek tak jak mówisz, skoro Julia zrezygnowała z paradowania w bikini i innych aspektów cielesności, które klasyfikują miss czy się nadaje czy nie na bycie Miss Świata to jak dostanie dobrą kandydatkę to i wzrost nie powinien stanowić problemu. Powinna tak czy siak spróbować swoich sił bo ma wielkie ku temu predyspozycje a czy ona sama tego chce czy nie to już zupełnie inna sprawa... Fakt jest taki, że wiele byłych miss przed decyzją o starcie nawet na chwilę nie pomyślała w przeszłości, że kiedyś stanie w tym charakterze na scenie.

31-Maj-2015 21:33
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Przekreślę Wasze wszelkie nadzieje na start naszej Miss Passion 2015 w Miss World Poland. Wzrost niestety nie pozwoli na to, co nie zmienia faktu, że Dobromiła karierę i tak zrobiUśmiech Jak to wiele osób, które nie zostały obdarzone wielkim wzrostem. Jest mega fotogeniczna, więc wielki foto modeling stoi otworem. Niebawem sesja, jako nagroda za tytuł, dogadujemy szczegóły.

Na dokładkę zdjęcie Naszej Miss.

[Obrazek: 11295669_792765350822392_688589992134523...e=55F127F1]
autor zdjęcia : Michał Floriańczyk

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-Cze-2015 21:22 przez Ironic.)
01-Cze-2015 21:21
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 4
Reputacja: 2
Hello Uśmiech Chciałam podziekowac za wszystkie cieple slowa w moim kierunku, nigdy nie czytalam o sobie tylu komplementow co powoduje, ze moja twarz jest koloru sukienki na ostatnim zamieszczonym zdjeciu. Niezmiernie sie ciesze, ze z posrod 200 kandydatek to wlasnie ja przypadlam wam do gustu. To bardzo mile, mialam wczoraj wspanialy dzien dziecka dzieki wam. Jeszcze raz dziekuje.
Co do mojego wzrostu, tak... niestety jest on rowny 160. Na maxmodels mam wpisane 170. Dlaczego? poniewaz jestem bardzo niepogodzona ze swoja wysokoscia i nie lubie jesli ludzie patrza na moje zdjecia przez pryzmat wzrostu. Oczywiscie kiedy szykuje sie jakis wazny dla mnie projekt, zawsze uprzedzam ile dokladnie mam wzrostu.
Chcialabym bardzo wziac udzial w MWP dla siebie i dla was, reprezentowac wasze forumowe poparcie i wspolnie sie cieszyc gdyby udalo mi sie cos osiagnac lecz jak sami widzicie wzrost mnie dyskryminuje nie tylko z udzialu w konkursach pieknosci, ale takze ze wspolpracy z agencjami takimi jak GAGA models, Magteam Model Management, Moda forte, ktore do mnie pisaly.
Podsumowujac, kandydature swoja zglosze, a jak dalej sie potoczy sytuacja tego nikt nie wie, moze zostane najmniejsza misska w historii Duży uśmiech Dodaliscie mi niesamowitego power'a, mysle, ze w wakacje bede dzialac sesyjnie ze zdwojona sila Uśmiech
Pozdrawiam
D.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-Cze-2015 20:35 przez Dobrusia.)
02-Cze-2015 08:39
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Dobrusia czekamy na sesję w koronie i szarfie Miss Passion Uśmiech
02-Cze-2015 08:46
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,323
Reputacja: 65
Najważniejsze są chęci i dobrze, że Ty je masz, że wierzysz w siebie. Powodzenia - we wszystkim! Uśmiech

PS: Ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcia z sesji Uśmiech

Tak na prawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć albo się poddać...
02-Cze-2015 20:59
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5