Beata Czekańska - nr 20 - Finalistka Miss Passion 2017
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Beata Czekańska - nr 20 - Finalistka Miss Passion 2017
Beata Czekańska- nr 20 - Finalistka Miss Passion 2017
/1 vice Miss Passion World of The Woman 2017/
Krosno
Wzrost : 174 cm

[Obrazek: 2afzvvt.jpg]
[Obrazek: rszprn.jpg]
[Obrazek: 25arxwl.jpg]
[Obrazek: dc31aa.jpg]
[Obrazek: w0i83d.jpg]

O sobie :
7. Jestem studentką pierwszego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie (tam obecnie mieszkam). Interesuję się oczywiście modelingiem, współpracuję z kilkoma firmami jako modelka oraz fotomodelka (chodziłam w pokazach takich marek jak m.in. Unique by Ola Stodółka, Dorota Goldpoint itd.)
W przyszłości chciałabym również zostać choreografem pokazów mody(bedąc dzieckiem uczyłam się tańca, więc jako choreograf mogłabym połączyć dwie pasje w jedno). Też chciałabym zaprojektować własna kolekcję ubrań, bo już od najmłodszych lat uwielbiałam szyć ubranka dla lalek. Jako przyszła kosmetolog chciałabym odkrywać piękno każdej mojej przyszłej klientki - za pomocą makijażu i nie tylko. Oczywiście nie mogę pominąć pasji do motoryzacji, która jest ze mną od najmłodszych lat, dzięki mojemu tacie - staram mu się pomagać w warsztacie jeśli tylko mam na to czas. Pasjonują nas stare samochody, oraz jazda na quadzie. Sztuka to też nieodłączny element mojego życia, gdy pędzle do makijażu schną wyciągam papier i szkicuję, koloruje czasami maluje na płótnie obrazy jednak to wymaga czasu którego mi teraz brakuje. Gdy już wymaluję wszystko co się da lubię też śpiewać - muzyka daje mi wytchnienie, pozwala poukładać myśli. Przy dobrej muzyce też można potańczyć dla zdrowia Uśmiech 
Moim marzeniem jest odwiedzić kraj który inspiruje mnie od wielu lat - INDIE.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Passion 2017 ?
7. To chyba najtrudniejsze pytanie ze wszystkich. Ale jak już wspominałam chciałabym wystartować w Miss Polski 2017 i sądzę że tytuł Miss Passion 2017 bardzo by mi pomógł. Oczywiście też chętnie bym promowała konkurs aby za rok było przynajmniej 2 razy więcej kandydatek niż w tym roku Oczko Śledząc konkurs wiem że kandydatki nie mogły startować ze względu na wymogi konkursów piękności więc myślę że w tym roku czas by Miss Passion sięgnęła po inne tytuły nie tylko krajowe ale nawet i zagraniczne Uśmiech Jestem skromną dziewczyną więc nie będę przechwalać się urodą czy wykształceniem. Mogę powiedzieć że dla mnie już sam udział w konkursie to duża przyjemność i nawet jeśli nie wygram (konkurencja jest duża, i dziewczyny są naprawdę cudowne) to będę miło wspominać udział w konkursie i z przyjemnością za rok wystartuję ponownie.
Wygrana byłaby dla mnie dużą motywacją do działania nie tylko w obszarze piękna ale także w niesieniu pomocy innym, zwierzętom Uśmiech 
Niech wygra najpiękniejsza!

Wideo prezentacja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2017 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-Sty-2017 20:06 przez Ironic.)
27-Gru-2016 23:09
WWW Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 121
Reputacja: 0
RE: Beata Czekańska - nr 20 - Finalistka Miss Passion 2017
Dziękuję Jury oraz organizatorom, za ogromne wyróżnienie Uśmiech
28-Gru-2016 14:43
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,848
Reputacja: 94
Nasza finalistka w pokazie Bohomoss >>KLIK<<

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
30-Gru-2016 23:11
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 9
(30-Gru-2016 23:11)Klaudia napisał(a):  Nasza finalistka w pokazie Bohomoss >>KLIK<<

Podoba mi się ta finalistka! Kobieta o wielu (pięknych) twarzach! Przeglądając Internet natrafiłem że uczestniczyła w Miss Polski, więc dobrze się zapowiada. Czekam na wizytówkę ☺
30-Gru-2016 23:40
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(30-Gru-2016 23:40)Ktosiek napisał(a):  
(30-Gru-2016 23:11)Klaudia napisał(a):  Nasza finalistka w pokazie Bohomoss >>KLIK<<
Przeglądając Internet natrafiłem że uczestniczyła w Miss Polski, więc dobrze się zapowiada.

Rzeczywiście, była tegoroczną finalistką Miss Podkarpacia. Region Iwony Młynarskiej i Agnieszki Kąkol.

[Obrazek: 12417887_1682319212020072_88654388563002...e=58D86871]
FB/MissPodkarpacia

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
31-Gru-2016 00:09
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
(31-Gru-2016 00:09)Klaudia napisał(a):  
Przeglądając Internet natrafiłem że uczestniczyła w Miss Polski, więc dobrze się zapowiada.

Rzeczywiście, była tegoroczną finalistką Miss Podkarpacia. Region Iwony Młynarskiej i Agnieszki Kąkol.

[Obrazek: 12417887_1682319212020072_88654388563002...e=58D86871]
FB/MissPodkarpacia

Zdjęcie to bardzo nie korzystne dla dziewczyny Smutny
Nie dziwić się że dalej nie przeszła Smutny
Jednak dziewczyna miła i poukładane ma w głowie - znalazłem nawet z nią wywiad: https://youtu.be/QFyZVUT_XA8

Może w tym roku finalistka (chociaż teraz życzę Beatce korony MissPassion) będzie reprezentować konkurs w realnych konkursach piękności? TRZYMAM KCIUKI !
31-Gru-2016 00:27
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(31-Gru-2016 00:27)Ktosiek napisał(a):  

zdjęcie

Jednak dziewczyna miła i poukładane ma w głowie - znalazłem nawet z nią wywiad: https://youtu.be/QFyZVUT_XA8

Może w tym roku finalistka (chociaż teraz życzę Beatce korony MissPassion) będzie reprezentować konkurs w realnych konkursach piękności? TRZYMAM KCIUKI !

To nie to zdjęcie decydowało o dalszych etapach konkursu Miss Polski, a jedynie o tytule komplementarnym, na który i tak głosuje głównie rodzina i znajomi kandydatki - tak to już działa Oczko Tak więc na awansie pewnie zaważyło coś innego. A może brak szczęścia tego konkretnego dnia? Chyba nie czas aby to roztrząsać Oczko Beata zawsze może spróbować wystartować jeszcze raz jeśli nie uda się w Miss Passion lub jeśli po prostu będzie miała na to ochotę.

Beata z nr 13 Uśmiech

Moje Miss 2017
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-Gru-2016 00:41 przez Klaudia.)
31-Gru-2016 00:33
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
(31-Gru-2016 00:33)Klaudia napisał(a):  
(31-Gru-2016 00:27)Ktosiek napisał(a):  

zdjęcie

To nie to zdjęcie decydowało o dalszych etapach konkursu Miss Polski, a jedynie o tytule komplementarnym, na który i tak głosuje głównie rodzina i znajomi kandydatki - tak to już działa Oczko Tak więc na awansie pewnie zaważyło coś innego. A może brak szczęścia tego konkretnego dnia? Chyba nie czas aby to roztrząsać Oczko Beata zawsze może spróbować wystartować jeszcze raz jeśli nie uda się w Miss Passion lub jeśli po prostu będzie miała na to ochotę.

Beata z nr 13 Uśmiech

No ja facet słabo mogę się znać na tego typu konkursach to fakt, proszę mi wybaczyć!
Może ta 13 pechowabyła. Ale to już przeszłość...
Ja w takim razie czekam na finał Miss Passion. I trzeymam kciuki za moja faworytke. Dobranoc Pani Uśmiech
31-Gru-2016 00:51
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 121
Dziękuję za miłe słowa.
Wybory Miss Podkarpacia 2016 byłby moimi pierwszymi w życiu, sama Agnieszka jak i Iwona miały za sobą już kilka takich występów więc były po prostu przygotowane do tego zdecydowanie lepiej niż ja. Ja miałam tylko kilka tygodni na nauczenie się wszystkiego od poruszania się( już wiem że miss musi chodzić inaczej niż modelka) aż do prezentacji. W tym roku na pewno też spróbuję, a w jakim konkursie to jeszcze zobaczymy, wiem że organizatorzy potrafią wskazać nam najlepszy konkurs Uśmiech
Pozdrawiam, i wszystkiego najlepszego w tym nowym roku Serce !
02-Sty-2017 13:30
Znajdź posty Cytuj post
Administrator
Liczba postów: 4,875
Reputacja: 64
Wideo Beaty dostępne.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
08-Sty-2017 20:06
WWW Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5