Anna - Finalistka nr 4 Miss Passion 2015
Administrator
Liczba postów: 4,703
Reputacja: 60
Anna - Finalistka nr 4 Miss Passion 2015
[Obrazek: 2dabpxs.jpg]

Anna S.
(Dzika Karta World Of The Woman)

"Nazywam się Anna Sobańska i jestem pracoholiczką Płynie we mnie grecka krew i gra muzyka. Spełniam się zawodowo i realizując pasje, więc m.in. nagrywam covery, tańczę, dużo piszę, fotografuję i... od zeszłego roku jestem kolekcjonerką bransoletek z kamieni szlachetnych i półszlachetnych".

[Obrazek: rhr0js.jpg]

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pamiętaj o przestrzeganiu w wypowiedzi Regulaminu Forum oraz o tym, że Miss Passion 2015 to z założenia dobra zabawa, w której udział biorą kandydatki bez względu na wiek, wzrost, wagę, stan cywilny itp. Szukamy tego 'czegoś' bijącego ze zdjęcia, które pozwali nam bez problemu włożyć na głowę koronę. Miejmy na uwadze, że to takie same osoby jak My i jeśli już koniecznie chcesz skrytykować - zastanów się dwa razy, czy potrafisz zrobić to z klasą.
Finalistka zgłaszając chęć udziału w zabawie potwierdziła tym samym, że ma prawo do dysponowania fotografią, na której się znajduje. Logotyp forum na zdjęciu nie oznacza prawa własności do zdjęcia, oznacza jedynie miejsce jego publikacji.
Wszystkie spory, nadużycia prosimy składać na adres mailowy misspassion@op.pl lub bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość do Administratora IRONIC.

Regulamin forum Miss Passion - by żyło się tutaj lepiej. Jak dodać zdjęcie/film ? www.MISSPASSION.ORG - konkurs piękności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-Maj-2015 22:49 przez Ironic.)
30-Kwi-2015 23:31
WWW Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
RE: Anna - Finalistka nr 4 Miss Passion 2015
Coś mnie wzięło na tytuły komplementarne dzisiaj Duży uśmiech W każdym razie.. Mamy w finale piękne i... jednocześnie utalentowane kandydatki Oczko

Znalazłam jeszcze takie covery w wykonaniu Ani:
- "Tylko mnie kochaj" Goyi
- "Kasztany" Edyty Górniak
- "Czekasz na tę jedną chwilę" Swweryna Krajewskiego
- "Rzeka marzeń" Beaty Kozidrak

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
09-Maj-2015 11:13
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Dziękuję Pani Klaudio Uśmiech Każda piosenka, którą śpiewam ma dla mnie ogromne znaczenie i nie jest przypadkowa Uśmiech Śpiew to dla mnie rodzaj wolności; mogę wtedy bezkarnie krzyczeć, żalić się, ale przede wszystkim uwalniać pozytywne myśli, dzielić się dobrem, ciepłem, radością z życia i mimo, że najczęściej słyszą to cztery ściany mojego pokoju i sąsiedzi Oczko, kocham bezgranicznie taką możliwość wyrażania siebie i swoich emocji <3 Pozdrawiam Wszystkich Fanów strony Miss Passion <3 Anna S.
09-Maj-2015 14:21
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(09-Maj-2015 14:21)Asmit napisał(a):  Dziękuję Pani Klaudio Uśmiech

Cała przyjemność po mojej stronie Aniu Uśmiech Fajnie, że masz pasję i że daje Ci ona radość. Z resztą... słychać to jak śpiewasz Oczko

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
09-Maj-2015 17:17
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Uśmiech Pasja jest takim połykaczem czasu Oczko Dlatego muszę czasem uważać, żeby... mieć czas na inne pasje! Duży uśmiech
09-Maj-2015 19:46
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
(09-Maj-2015 19:46)Asmit napisał(a):  Uśmiech Pasja jest takim połykaczem czasu Oczko Dlatego muszę czasem uważać, żeby... mieć czas na inne pasje! Duży uśmiech

Oj tak, to prawda - znam to z autopsji Duży uśmiech Ale to chyba przypadłość każdego szczęśliwego posiadacza pasji Oczko

Moje Miss 2017
09-Maj-2015 21:47
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Fakt Duży uśmiech Ale, jak wspomniałam na początku krótkiej wypowiedzi o sobie, jestem też... pracoholiczką Oczko Kiedy próbuję odpocząć, zamknąć oczy w ciągu dnia, na chwilę się wyciszyć, pojawia się chęć ujawnienia myśli i.... od razu... wstaję na równe nogi, długopis przykleja mi się do ręki i... piszę! Duży uśmiech Ach, te pasje Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-Maj-2015 21:04 przez Asmit.)
10-Maj-2015 00:03
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
jestem kobietą
poskładaną z gwiazd
w dłoniach kruszę niebo
pełne zmienności
między białymi krukami
serce błyszczy srebrzyście
światła mienią się w raju
osobliwej namiętności
jestem kobietą
poskładaną z barw

PS Oto ja Oczko

przejdę
na równi pochyłej
na nitkach owoce nasycone zmysłami
zaciskam pięści
cytryny potrafią być słodkie
zrywam
chmury kłębiastych przeoczeń
spijam
smak bez wyrazu
wyraz bez smaku
tak mi dobrze
zostaję

PS Kolejny wiersz z mojej twórczości Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-Maj-2015 00:56 przez Asmit.)
13-Maj-2015 00:50
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 2
Z pewnością moja faworytka Uśmiech Piękno, talent i pasja, to najlepsze połączenie Uśmiech
15-Maj-2015 13:49
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,927
Reputacja: 38
Drapieżny, ( jak dla mnie) wygląd (może to poprzez podkreślanie oczu czarną kredką) nie pasuje mi do barwy głosu, którą przed chwilą usłyszałam w poprawnej interpretacji Kasztanów.
15-Maj-2015 21:23
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 5 głosów - 4.6 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5