Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Moderator
Liczba postów: 2,664
Reputacja: 84
RE: Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Osobowościowo Agata odpowiadała mi na długo przed finałem także tu zastrzeżeń nie mam, wręcz przeciwnie. Uroda rzecz gustu... tragedii nie ma, ale jest niestety nieświeżość. W śniadaniówkach wypadła nieźle nawet wizualnie. Ewidentnie nie służy jej mocny makijaż, jaki miała podczas wczorajszej gali. Na scenie prezentowała się bardzo dobrze, ma świetną sylwetkę, ale jako, że jest tancerką i jest związana ze sportem inaczej być nie mogło. To jednak na duży plus. Myślę, że mniej raziłby wybór Agaty gdyby obecny organizator nie był z województwa łódzkiego. Werdykty bywały już różne - mniej lub bardziej kontrowersyjne - ale tutaj ewidentnie coś się zadziało. Gdyby Agata podtrzymała swój tytuł sprzed 8 lat i została 1 wicemiss to ludzie by trochę pogadali i na tym by się skończyło. A tak... Nie zazdroszczę mimo wszytko Agacie tego wszystkiego co się teraz dzieje.

Dla mnie wczoraj najlepsza całościowo była Magda Swat. Na scenie wyglądała pięknie, świetnie chodzi i ogólnie prezentowała się bardzo dobrze. Malwina natomiast ma piękną buzię, ale to jeszcze absolutnie nie jest jej czas. Wydaje mi się, że nawet za rok nie byłaby gotowa, żeby pojechać na MU. Chciałabym ją zobaczyć tak za 4-5 lat jeszcze raz. Roksana w top 5 to jakiś mało śmieszny żart. MAX top 10, a i tego po wczorajszej gali nie jestem w 100% pewna. Wybór "publiczności" pozostawię bez komentarza, bo na to nikt tam na miejscu wpływu nie miał.

Świetnie wczoraj prezentowały się Weronika, Nikola i Ola. Brak dwóch pierwszych w top 10 jest dla mnie niezrozumiały. Cieszę się, że Oliwia nie weszła do top 5. To zupełnie nie moje rejony estetyczne. Choć na wybiegu też fajnie wypadła. Z drugiej strony byłaby na pewno lepsza niż obie panie z top 5. Podobnie mam z Agatą Borowiak. Mnie co prawda nigdy nie zachwycała, ale uważałam i nadal uważam, że to bardzo ładna dziewczyna. Niestety sylwetka zupełnie niemisskowa.

(27-Lis-2017 14:12)Sunniva napisał(a):  Ja nie widze zadnej zgryzliwosci i sarkazmu w Marcelinie.

Ja również. Wręcz przeciwnie.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Lis-2017 14:23 przez Klaudia.)
27-Lis-2017 14:23
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 747
Reputacja: 38
Obejrzałam tylko koniec materiału więc musiałam odnieść mylne wrażenie bo gdy obejrzałam to od początku to tego nie zauważyłam.
Mój błąd
27-Lis-2017 14:33
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
Ja bym zmienila te brwi Agacie mam wrazenie ze sa za wysoko i za ciezko i dodatkowo nadaja Agacie ostrego wyrazu twarzy, takze pokombinowalabym z brwiam i jak wspomniala Malankiewka bruzdy do likwidacji.
27-Lis-2017 14:39
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,923
(27-Lis-2017 14:39)Sunniva napisał(a):  Ja bym zmienila te brwi Agacie mam wrazenie ze sa za wysoko i za ciezko i dodatkowo nadaja Agacie ostrego wyrazu twarzy, takze pokombinowalabym z brwiam i jak wspomniala Malankiewka bruzdy do likwidacji.
Zgadzam sie co do brwi.
Jest sporo do poprawy u Agaty na twarzy w sferze estetycznej, najgorsze sa te bruzdy - nadaja taki meski szlif jej twarzy, bardzo ciezko nie-kobieco to wyglada, moim zdaniem.
Mysle ze przy dzisiejszych nowinkach medyczno-estetycznych nie bedzie z tym problemu, zapytanie tkwi tylko czy Agata chce cos zmienic w sobie, czy wydaje jej sie ze jest najpiekniejsza i nic zmieniac w sobie nie musze...hmm.

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
27-Lis-2017 14:54
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Liczba postów: 180
Reputacja: 6
Jeśli zrezygnuje z mocnego makijażu i zrobi coś z brwiami i bruzdami, to myślę że z czasem mogę przekonać się do Agaty.
27-Lis-2017 14:54
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 257
Reputacja: 11
https://www.pudelek.pl/artykul/120902/wy...4047529:v3

Zaczyna się...
27-Lis-2017 14:57
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
Naprawde nie podoba mi sie to co zrobila Weronika Marzeda... nakrecila afere, nie majac zadnych dowodow na poparcie swoich pogladow, dodatkowo naslala mase znajomych ktorzy pod zdjeciem Agaty na insta komentowali ze to Weronika powinna wygrac.
Dlaczego znajomi Magdaleny SWat, Malwiny R. oraz innych uczestniczek tak masowo nie komentowali ze one powinny wygrac... tylko akurat Weroniki...
Dla mnie zachowanie ponizej poziomu, totalny brak klasy i rozgoryczenie ze nie weszla do top...
27-Lis-2017 15:02
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Jeśli udowodnią im, że to ustawka, to MU nas wykreśli na amen..
27-Lis-2017 15:05
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,923
(27-Lis-2017 14:57)Goszcz napisał(a):  https://www.pudelek.pl/artykul/120902/wy...4047529:v3

Zaczyna się...

Cytat z tego 'artykulu' - swoja droga slownictow bardzo 'plain'.
"Poprosiliśmy o komentarz organizatora konkursu, który jeszcze nie skomentował sprawy. Poprosił natomiast o materiały "świadczące o zamieszaniu"."

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
27-Lis-2017 15:05
Znajdź posty Cytuj post
Użytkownik
Wracając do samej Agaty i MU, to powinna zacząć udzielać się charytatywnie, najlepiej już teraz. Albo chociaż promować jakieś wartości.
27-Lis-2017 15:08
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5