Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Dużo pisze
Liczba postów: 356
Reputacja: 7
RE: Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Kilka komentarzy na Miss Polonia FB w recenzjach :

"moderator usuwa komentarze zarówno na fb jak i na instagramie z prędkością światła! Żenująca, ustawiona edycja wyborów 2017. Pod zdjęciami na instagramie toczyła się dyskusja o tym jak przed samymi wyborami znany był wybór miss - ustawka, że heeeej Uśmiech Na szczęście recenzji usunąć nie możecie."

"Ogólnie to jest naprawdę jakiś żart. Nie mam nic do Pani Agaty Biernat, nawet ośmieliłam się napisać komentarz pod jej zdjęciem(nie był to hejt) a tylko osobista opinia bez obelg i wyzwisk. Moje konto na instagramie zostało zablokowane w trybie natychmiastowym. Jak większość osób widzi Pani Agata nie jest ,,brzydka'' ale niestety ma bardzo męską urodę co nie ma nic wspólnego z tymi wyborami. Wydawało mi się , że Miss Polonia to konkurs gdzie doceniana jest ,,dziewczęca/kobieca uroda''. Niestety Pani Biernat nie przewidziała tego, że my widzowie też mamy oczy, jak również jesteśmy w stanie połączyć fakty, chociażby takie, że wiekiem ta Pani nie kwalifikowała się do tego konkursu... Jednym słowem PORAŻKA."

"Ale wałek! Dziwnym zbiegiem okoliczności tylko z Agatą Biernat Oliwier normalnie rozmawiał... kaszana i nic więcej... jeżeli ona jest najpiękniejsza to nie wiem gdzie jury miało oczy bo od niej conajmniej 10 dziewczyn było ladniejszych...szkoda ze tytuły rozdaje się na podstawie znanego nazwiska, a nie urody dziewczyn..."

"Tegoroczna gala finałowa to dno. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem wyników wiadomo było kto wygra. Miss Polonia, Igor nie wstyd Wam, że po takich skandalach Wy jeszcze pchacie się w taki bagna? Zamiast uczciwie i obiektywnie wybierać kandydatki? Zmiany regulaminów? Serio?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Lis-2017 11:37 przez Edith.)
27-Lis-2017 11:26
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 747
Reputacja: 38
Miało być takie odrodzenie a tu du.a .
No kandydatki kiepskie. Z dwóch lat nie uzbiera się tyle ładnych dziewczyn ile było w roczniku np Pauliny K.
Ubrania masakra. Pokaz bielizny można byłoby odpuścić i zrobić pokaz strojów kąpielowych ala MU skoro delegują tam dziewczyny.
27-Lis-2017 11:33
Znajdź posty Cytuj post
Początkujący
Liczba postów: 20
Reputacja: 3
Były oczywiście w historii konkursu Miss Polonia kontrowersyjne wybory. Ale gdzieś tam zawsze te negatywne komentarze przeplatały się z pozytywnymi. Wiadomo, uroda kwestią gustu. Ale to co się czyta teraz pod zdjęciami nowej Miss mówi chyba samo za siebie. To jest wręcz fala tsunami zdziwienia, niedowierzania, zbulwersowania. Nie zazdroszczę Pani Biernat.
27-Lis-2017 11:56
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 356
Reputacja: 7
Właśnie Paulina Krupińska pod swoim zdjęciem na IG dodała komentarz,że jej faworytką była Borowiak Agata , cytuję "świeżość, wdzięk, ciepło i niewymuszona skromność" i dodała jeszcze, że "zasługiwała na top 3, cały mój stolik ją obstawiał"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-Lis-2017 12:05 przez Edith.)
27-Lis-2017 12:04
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
Oliwia Ziobrowska powinna byc wysoko.

czy Filipinczycy tez mieli takie negatywne zdanie o tym ze Pia startuje po raz niewiadomo ktory ? tak z ciekawosci pytam.
27-Lis-2017 12:06
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 364
Reputacja: 36
Tego nie wiem, ale Pia a Agata to przepaść ogromna urodowa. Jak rów mariański.
27-Lis-2017 12:12
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
No coz, nie sposob sie z tym nie zgodzic. Jesli pojawi sie juz link z pytania a sniadanie dajcie znac. Chetnie zobacze jak wyglada przepasc urodowa miedzy Agata a Marcelina
27-Lis-2017 12:20
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,482
Reputacja: 31
To teraz tylko czekać aż Dominika wystartuje za rok i zgarnie korone...czy czekają nas lata z odgrzewanymi kotletami?
To ja już wolę Miss Polski.
27-Lis-2017 12:22
Znajdź posty Cytuj post
Entuzjasta
Liczba postów: 2,923
Reputacja: 38
Widzialam Agate w TVN i nasuwaja sie nastepujace wnioski:
Bruzdy wokol ust do likwidacji, usta takie pelne, ze nie moglam patrzec,
Kolor oczu nawet ladny, ale zbyt szeroki rozstaw - moze to kwestia ujecia nie wiem?
Makijaz o niebo lepszy niz z finalu - taki delikatny zdecydowanie jej sluzy - nie moglam patrzec na jej oczy a la drag queen na finale MPolonia,
Sukienka - jakis koszmar!! kto jej to kazal zalozyc? Tragiczne kolory - urody nie dodaja, wrecz przeciwnie,
Szpilki i nogi super.
Dlaczego Agata byla sama w TVN? nie powinien byc z nia Igor?

"There’s no need to apologize for being passionate."
— The Young Victoria
27-Lis-2017 12:26
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 258
Reputacja: 13
(27-Lis-2017 12:22)supernova napisał(a):  To teraz tylko czekać aż Dominika wystartuje za rok i zgarnie korone...czy czekają nas lata z odgrzewanymi kotletami?
To ja już wolę Miss Polski.

Hmm. Na zdjęciu wrzuconym niedawno przez Dominikę na instagram, Paulina Krupińska komentuje „moja przyszła Miss Polonia 2018” Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
27-Lis-2017 12:27
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5