Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
RE: Agata Biernat - Miss Polonia 2017
Dokladnie tu nie chodzi o jej wiek, bo ona nawet na te 27-28 lat wyglada bardzo staro, Marcelina Zawadzka jest jej w wieku a moglaby uchodzic za jej mlodsza siostre. Pia Wurtzbach tez jest w jej wieku i tez wyglada o 10 lat mlodziej. Po prostu Agata wyglada na 40.
27-Lis-2017 10:20
Znajdź posty Cytuj post
Stały bywalec
Liczba postów: 1,483
Reputacja: 31
Na IG pod zdj z wynikami zablokowali możliwość komentowania... żałosne. To udowadnia, że sami wiedzą że mają kiepska Miss ale chcieli ją mieć na siłę.
27-Lis-2017 10:23
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 747
Reputacja: 38
MP powinni Jej zafundować lifting twarzy. Wtedy może byłoby znośnie ale teraz to wygląda jakby po prostu zaprosili jakąś miss po latach na jubileusz. Zgadzam się z wszystkimi komentarzami na różnych portalach internetowych.
Irytuje mnie również Jej sposób mowy.

Obejrzałam materiał z PNŚ. Ta mina Marceliny Duży uśmiech
27-Lis-2017 10:28
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 605
Reputacja: 46
Jaka Marcelina miala mine? Ktos ma moze link do pns i dzien dobry tvn z agata?
27-Lis-2017 10:46
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 364
Reputacja: 36
To jak ona wyglada każdy widzi, Rozenek przy niej by wygladala jak młódka. Ale mnie martwi jeszcze coś innego poza ta cała farsa z konkursem i współczuciem dla innych dziewczyn biorących w tym udział. O Agacie od dawna w internecie krążą różne historie, ja nie wiem czy prawdziwe czy nie ale markę Miss Polonia wtracaja teraz w najgorsze stereotypy o świecie Miss. Dając potwierdzenie społeczeństwu na czym to polega. Która porządna dziewczyna będzie chciała brać w tym udział po czyms takim? No chyba ze to ich ostatni finał i postanowili zakończyć z panna Biernat.
27-Lis-2017 10:49
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 747
Reputacja: 38
(27-Lis-2017 10:46)Sunniva napisał(a):  Jaka Marcelina miala mine? Ktos ma moze link do pns i dzien dobry tvn z agata?

Moze nie jedna mina ale odniosłam wrażenie że Marcelina mówiła z takim zgrzytem. Zresztą obie były takie jakby były rozczarowane. Agata może nie spodziewala się takiego hejtu na swoją osobę a Marcelina nie spodziewala się takiej MP. Oczko
27-Lis-2017 10:54
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Liczba postów: 257
Reputacja: 11
(27-Lis-2017 10:49)Noir napisał(a):  To jak ona wyglada każdy widzi, Rozenek przy niej by wygladala jak młódka. Ale mnie martwi jeszcze coś innego poza ta cała farsa z konkursem i współczuciem dla innych dziewczyn biorących w tym udział. O Agacie od dawna w internecie krążą różne historie, ja nie wiem czy prawdziwe czy nie ale markę Miss Polonia wtracaja teraz w najgorsze stereotypy o świecie Miss. Dając potwierdzenie społeczeństwu na czym to polega. Która porządna dziewczyna będzie chciała brać w tym udział po czyms takim? No chyba ze to ich ostatni finał i postanowili zakończyć z panna Biernat.

Widziałam te plotki, ale byłabym z tym ostrożna, o Izie też chodziły różne zmyślone historie. Dla mnie to chyba jednak złośliwość konkurencji.
27-Lis-2017 11:00
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Mnie akurat one się obijają o oczy od wielu lat, jedno jest pewne kandydatka na Miss powinna mieć nieposzlakowana opinie. Zreszta bardzo mnie cieszy to co się dzieje w mediach. Igo Art myslal ze jak nie będzie transmisji w telewizji to taki szwindel przejdzie bo społeczeństwo jest głupie. A tu ups psikus Polacy się nie dadzą robić w karolka. Agata dostała to czego chciała Uśmiech
27-Lis-2017 11:04
Znajdź posty Cytuj post
Moderator
Liczba postów: 2,668
Reputacja: 84
(27-Lis-2017 10:46)Sunniva napisał(a):  Jaka Marcelina miala mine? Ktos ma moze link do pns i dzien dobry tvn z agata?

Dzień Dobry TVN

Z PnŚ jeszcze nie ma.

Moje Miss 2017
Polski - Kamila Świerc ** Polonia - Magdalena Swat ** World - Manushi Chhillar ** Universe - Demi-Leigh Nel-Peters
Earth - Dominika Szymańska ** International - Chanelle de Lau ** Supranational - Bitaniya Josef
27-Lis-2017 11:11
Znajdź posty Cytuj post
Dużo pisze
Boże.. na tym nagraniu jeszcze lepiej widać ta urodę. Czy to jest siostra bliźniaczka Magdaleny Antosiewicz? Twarz ta sama, wiek tez wyglada na ten sam. Poza tym ta sparaliżowana twarz przez botoks.. nie nie i jeszcze raz nie, mam nadzieje, ze ten smród który się robi nabierze takiego wymiaru, ze korona zostanie jej odebrana. Jak ja puszcza na konkurs zagraniczny to ja się będę wstydzić za Polskę, ze pokazujemy wszystkim takiego kwiatka.
27-Lis-2017 11:17
Znajdź posty Cytuj post

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5